Jump to content
Masatenisi.org Forum

KULLANDIĞIMIZ EKİPMANLARI DEĞERLENDİRELİM

Recommended Posts

Arkadaşlar bu konu altına herkes elinde severek kullandığı komboların kısa bir tanıtım ve değerlendirmesini yaparsa , göreceli bir konu olmasına rağmen bir çok kişiye fikirde vereceğini düşünüyorum. 

örneğin  ; şu formatta olabilir.

Donic Baum Carrera : Nispeten ağır ( 90 gr + -) ,boş sap , 7 kat saf ağaç , titreşim sıfır, hızını hissettiriyor, top hissi çok net , orta-üst düzey birinin  çok keyifle oynayabileceğini düşünüyorum.

Bh. Tibhar EL-S max  : Hızlı , ama kontrol edilebilir. Elp den bi tık daha tempolu              diyebilirim. İçe dönük tırtıklar El-p den daha ince , uzun  olmasından sanırım, elastik ve azcık zıplak hissi veriyor. Benim gibi tempolu bh. sevenler beğenecektir.

Fh.  tibhar EL-P max  : Yukarıda bahsettiğim El-s lastiğine sünger olarak çok benzer    görünse de farklı bir yapısı var . Bunu hissedersiniz. Mesela üst  yüzey daha gergin, içe dönük tırtıklar kısa ve geniş . Bu da El-p  nin üst yüzeyinde çok hoşuma giden patlama hissi oluşturuyor. Beli bu nedenle Fh. kullanıyorum. Mancınık etkisi kesinlikle var  ama El-s kadar değil. Şu ayrıntıyı belirtmeden geçemicem;   Dayanıklılıkta kesinlikle E-lp daha dayanıklı. El-s  lastiğin üst yüzeyinde hemen çizik şeklinde yırtılmalar oluşabiliyor.(Raketini   özenle kullanan biri olarak söylüyorum.)

Evet bu konu sizlerinde fikirleriyle geliştirilebilir. Çokta dallandırmaya gerek yok bence.Faydalı olmasını dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..