Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye De Masa Tenisi Alt Yapısı

kingmeran

Recommended Posts

Malesef masatenisi alt yapısı Türkiye de okullarda oluşmakta.Bir çok ilde dahi özel bir masa tenisi masası yok.Yani bir arkadaşınızla zevk için oynamak isteseniz masa dahi bulamazsınız.Bir çok kişi yüzde 99 masa tenisini okulda görüyor uzaktanda olsa.Yetenekli bir öğrencimi okul takımına almak istedim.Dersleri bozulur diye ailesi izin vermedi.Velisini çağırdım idare ve ben konuştuk.Veli çoçuğunu bir futbol takımına vermiş bizede dersleri bozuluyor diyor.İşin özeti şu arkadaşlar futbolda para var.Artık amatörde bile milyarlar konuşuluyor.Hangi amatör masa tenisi kulübü oyuncularına milyar veriyor.Malesef gerçekler bunlar.Çözüm ne sizce

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malesef masatenisi alt yapısı Türkiye de okullarda oluşmakta.Bir çok ilde dahi özel bir masa tenisi masası yok.Yani bir arkadaşınızla zevk için oynamak isteseniz masa dahi bulamazsınız.Bir çok kişi yüzde 99 masa tenisini okulda görüyor uzaktanda olsa.Yetenekli bir öğrencimi okul takımına almak istedim.Dersleri bozulur diye ailesi izin vermedi.Velisini çağırdım idare ve ben konuştuk.Veli çoçuğunu bir futbol takımına vermiş bizede dersleri bozuluyor diyor.İşin özeti şu arkadaşlar futbolda para var.Artık amatörde bile milyarlar konuşuluyor.Hangi amatör masa tenisi kulübü oyuncularına milyar veriyor.Malesef gerçekler bunlar.Çözüm ne sizce

Ülkemizde alt yapı için sporcu seçmekten çok ilk önce veli seçmek gerekli.Neden derseniz bir çocuğun üstüne düşüyorsunuz.Yetenekli ve emek vermeye ve verdiğiniz emeğin sonucunda başarılı bir sporcu yaratacağına inanıyorsunuz.1-2-3 yıl geçiyor işte haklıyım tam bu çocuk rayına oturuyor ilerde milli sporcu olacak diyorsunuz veli geliyor:hocam buraya kadar diyor dersleri var sporu bırakacak diyor :sasi: .yıllarca verdiğin emek boşa.veliye dil dökmek boşa.alt yapı hayal.

Bundan dolayı bence sporcu değil veli seçmek en önemlisi.Baştan veli ile görüşüp ilerisi için teminat almak ve çocuğun hem derslerini hemde sporunu aksatmayacak şekilde program yapmak bence çok önemli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülkemizde alt yapı için sporcu seçmekten çok ilk önce veli seçmek gerekli.Neden derseniz bir çocuğun üstüne düşüyorsunuz.Yetenekli ve emek vermeye ve verdiğiniz emeğin sonucunda başarılı bir sporcu yaratacağına inanıyorsunuz.1-2-3 yıl geçiyor işte haklıyım tam bu çocuk rayına oturuyor ilerde milli sporcu olacak diyorsunuz veli geliyor:hocam buraya kadar diyor dersleri var sporu bırakacak diyor :sasi: .yıllarca verdiğin emek boşa.veliye dil dökmek boşa.alt yapı hayal.

Bundan dolayı bence sporcu değil veli seçmek en önemlisi.Baştan veli ile görüşüp ilerisi için teminat almak ve çocuğun hem derslerini hemde sporunu aksatmayacak şekilde program yapmak bence çok önemli...

Sevgli kardeşim Tufancığım

senin aracılığınla tüm Masa Tenisi sevenlere bir duyuru yapmak istiyorum.ben ve ekibim Bedersel engelliler masa tenisi takımı kurduk ve şu anda çalışmalarımız devam ediyor.Ancak arkadaşlar bu takım Bedensel engellilerde yatılı kalan ve bakıma ihtiyacı olan arkadaşlardır.Devlet tarafından bakılmaktalar şimdi biz çalışmalarımıza çok ciddi bir şekilde devam ediyoruz.Masa sorunumuzu 3 masa olarak ve raket sorunumuzu 20 raket olarak top sorunumuzu 1500 adet olarak hallettik ancak sorunumuz eşortman,tişor,ayakkabı,ve tekerllekli sandaye en büyük sorunumuzda tekerlekli sandalyedir.(23 sporcu,14 sporcu tekerlekli sandalyedir.Diğerleri ayakta sporcudur)

Biz Masa tenisi ailesi olarak yardıma muhtaç olanlara yardım ettiğimizi cok iyi biliyorum.Her ne şekilde yardım yapılırsa çok sevenirim onladrı adına şimdiden her kese teşekür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..