Jump to content
Masatenisi.org Forum

güzelim oyun ne hale geldi

swan

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=K1e0sUmWQmo

ittf senin yapacağın işi....yok topu değiştir yok lastiği değiştir... birileri para kazansın diye güzelim oyun ne hale geldi. şu maçı izleyin ardından ma long harimoto maçını izleyin

o kadar spin hazırla karşı taraf tokadı yapıştırsın. düşünmeye gerek yok: otistik gibi aynı şeyi 1000 kere çalış yeter. top fazla spin almadığı için beynin de yorulmaz nereye düşeceğini hesaplamak için. Ayrıca salla raketi gitsin ya tutarsa..(nasıl olsa kaçtı sayı bloklasan dezavantajlı duruma düşeceksin)

yok harimoto yıldız yok bilmemne gaza getir milleti

büyüklerin sıtkı sıyrıldı masa tenisini çocuklara satalım (metal işleri de aynı böyle gitar alıp çalan sadece çocuklar kaldı o ekonomi de patladı)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, swan yazdı:

youtube'da çocukların elinde prs görüyorum fiyatı 5000 dolar gitarın... o nasıl satılıyo :3 biz rüyamızda göremedik o gitarı

neyse butterfly basmış parayı yaptırmış istediğini. kendi otursun seyretsin maçları 

Ne ağlıyon....Sistem para üzerinde kurulmuş bende geçen hafta öğrendim...

Şimdi,,,,aferin oğlum yada kızım bilmem ne üniversitesini kazandın..Porşe alsam ucuz kaçar...ferari mi alsam lamborgini mi sen karar ver...diyen  ortamdayız...Zamanında bizler bu arabaların yüzünü görmek, resimlerini bile alacak para bulamazdık...

Sert çocuklar için tenerginin hardı çıktı onu alsınlar.... benim alacağım versiyon daha çıkmadı..Para cepte yana yakıla bekliyorum...

Biz bu dünyaya seyirci geldik ....seyrede seyrede gideceğiz...

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, bellek yazdı:

Ne ağlıyon....Sistem para üzerinde kurulmuş bende geçen hafta öğrendim...

Şimdi,,,,aferin oğlum yada kızım bilmem ne üniversitesini kazandın..Porşe alsam ucuz kaçar...ferari mi alsam lamborgini mi sen karar ver...diyen  ortamdayız...Zamanında bizler bu arabaların yüzünü görmek, resimlerini bile alacak para bulamazdık...

...

ojaaha bunlar Türkiye de mi oluyor :o

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..