Jump to content
Masatenisi.org Forum

12-19 Aralık YERLİ MALI HAFTASI'nda YERLİ MASA TENİSİ TAHTALARI

MASTENS

Recommended Posts

Merhaba Masa Tenisi Sever dostlar,

Birçoğumuzun unuttuğu değerlerden biride yerli malı haftası. 12-19 Aralık yerli malı haftası olarak kullanılıyor. Tamda yerli malı haftasında yerli malı MASTENS Masa Tenisi tahtaları piyasaya sürüldü. Masa tenisi ürünlerinde de yerli alternatif ürünlerin olduğunu hatırlatırız

Saygılar

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten birçoğumuzun unuttuğu bir değer ''Yerli Malı Haftası''. En basitinden okullarda bu hafta yiyecek içecekler ile kutlanılırdı... Sakatlığımdan dolayı bu genç yaşımda şu an branşım olan yelken yarışlarına katılamayıp yelken antrenörlüğü yapmaktayım. Haftasonu sporcularım gelecek diye anneme kek yaptırmıştım. Dedim, belki ince düşünüp bir şeyler getiren olur. Çocuklara (8-12 yaş) bu haftanın önemini sorduğumda herkes birbirine baktı. Yerli malı haftası olduğunu söylediğimde ise artık okullarında kutlanmadığını duydum ve gerçekten çok üzülmüştüm...

Git gide yabancılaşıyoruz ve çoğu yabancı malın bizimkilerden çok daha iyi olduğu algısı yaratılmış ne yazıkki... İçlerinden bazıları araştırmacı, yelkende kullandığımız bazı ithal malların Türk Malı olanlardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorlar. Antrenmanda kilolarına uygun direkleri Türk Malı olanlarla değiştirdiğimde performanslarının daha iyi olduğunu görünce çok şaşırıyorlar.

Elbette gelişim sürecinde olan her şeyde olduğu gibi ürün iyileştirmesi yapılırken yaşanan sancılı ve uzun bir süreç var. İnsanların marka imajını benimsemesi, şans vermesi ve olumlu yorumlar yapması bu hususta fazlasıyla önem teşkil ediyor.

Yerli malı önceliğimiz olmalı düşüncesinde olan bir birey olarak; tercih etmeliyiz, olumlu ve olumsuz nasıl olursa olsun geri dönüşte bulunmalıyız ki firma da kendini eksik olduğu alanlarda ya da ürün yelpazesinde geliştirme yapabilsin. (Tabii bunları bu işe gönül vererek yapmaya kalkışanları canından bezdirmeden, soğutmadan yapmalıyız...) 

MASTENS ekibine çıktığı bu yolda başarılar dilerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..