Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Arkadaşlar bu sporu zevkle yapan bir kişiyim.Okul takımını bu sene çalıştırmaya başladım.İlk özel turnuvada miniklerde 1. yıldızlarda ise 4. olduk.Ancak seneye minik takımımda oyuncu kalmıyor (yaş sebebi ile ).Bu nedenle geçen hafta 3. ve 4. sınıflarda genel bir tarama yaptım 8 kişinin adını yazdım.İçlerinde ahım şahım oynayan kimse yok.Yani bazıları ilk defa masada oynadılar.Az bir ışık gördüğüm için isimlerini listeye yazdım.Seneye martta kadar sürem var.Haftada 3 saat çalışıyoruz.Yeterli değil ama ....Ustalar sizden ricam çalışma teknik ve taktiği vermeniz.Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu sporu zevkle yapan bir kişiyim.Okul takımını bu sene çalıştırmaya başladım.İlk özel turnuvada miniklerde 1. yıldızlarda ise 4. olduk.Ancak seneye minik takımımda oyuncu kalmıyor (yaş sebebi ile ).Bu nedenle geçen hafta 3. ve 4. sınıflarda genel bir tarama yaptım 8 kişinin adını yazdım.İçlerinde ahım şahım oynayan kimse yok.Yani bazıları ilk defa masada oynadılar.Az bir ışık gördüğüm için isimlerini listeye yazdım.Seneye martta kadar sürem var.Haftada 3 saat çalışıyoruz.Yeterli değil ama ....Ustalar sizden ricam çalışma teknik ve taktiği vermeniz.Şimdiden teşekkürler.

http://www.masatenisi.org/turkish/calprog.htm

Aradığın herşey burada.İyi çalışmalar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..