Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ferdi Olarak Çıkarılan Lisanlar Paralı Oldu

Saadettin

Recommended Posts

Lisansımı yenilemek için vize başvuru yaptığımda bundan böyle 15 TL bankaya yatırdıktan sonra diğer gerekli belgelerin yanında dekontumuda ekleyerek başvurmam gerektiği belirtildi. Bunca yıldır ödemediğim için garip geldi. Ancak her şey gibi masa tenisi de paralı hale getirmeleri garip. Sonuç olarak amatör sporla yani para için değil keyif için oynuyoruz. Hatta bırakın para vermeyi devletin spor yapıp sağlıklı kalmamız ve hastane köşelerinde masraf çıkarmamamız için bize ekstradan ödeme yapması gerekirken biz ödüyoruz. Kulüp adı altında çıkarsak sorun değil ama ferdi lisansa neden para almaya başladılar anlayamadım. Federasyon toplanan paralarla neler yapacağını beyan etti mi? Büyük turnuvalar yada organizasyonlar mı düzenleyecekler? Sports TV kanalında para karşılığı belirli saatlerde masa tenisi yayını yapıyorlardı ona mı devam edilecek? Amatör ve profesyonel adı altında çok fazla lisanslı oyuncumuz olduğu için toplanacak para ciddi bir miktar oluşturacak. Federasyonun bu toplanan bedelleri ne yapacağı konusunda bir duyum alan yada yazılı bir bilgi gören oldu mu?

NOT : Bedeli benim için komik bir rakam. Keşke 50 TL-100 TL alsalar ama sonunda masa tenisinin gelişimi adına birçok değişik etkinlik yapsalar. Dünya starlarını buralara getirip özel turnuvalar yapsalar. Teniste bunun yapıyoruz masa tenisinde neden olmasın? "İSTANBUL TT CUP"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, TSuBaSa yazdı:

Para bildiğim kadarıyla federasyona değil gençlik ve spor il müdürlüğüne yatıyor. Ayrıca federasyon web sitesinde masatenisi lisansının bedava olduğuna dair bir açıklama görmüştüm. 

Belki takım lisansı içindir.

Hayır bedava değil. 16 yaş ve üstü olması lazım klup değiştiriyorsan ve ya yeniletiyorsan paralı. Yarın klup değişimi yapacağım çocuklara fiyatları yazarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 25.10.2018 Saat: 12:34, TSuBaSa yazdı:

Para bildiğim kadarıyla federasyona değil gençlik ve spor il müdürlüğüne yatıyor. Ayrıca federasyon web sitesinde masatenisi lisansının bedava olduğuna dair bir açıklama görmüştüm. 

Belki takım lisansı içindir.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü yetkilisine elden ödeyeyim dedim kabul etmedi ve iban numarası verdi. Bende direkt Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun hesabına yatırdım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..