Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardımınız gerekli

Recommended Posts

Öncelikle bunu okuyorsanız çok teşekkür ederim durumum biraz karmaşık. Şu an 21 yaşındayım orta okulda 3 sene masa tenisi oynadım o sıralar sorumsuzdum biraz okulun en iyi oyuncusu olarak turnuvalara 2 sene katılmadım. Çocukluktan beri oynarim hep ara vererek lakin hiç profesyonel olarak eğitim almadım . Şu an profesyonelliğe adım atmak istiyorum . Daha önce para verip hiç raket almadım maddi sıkıntılardan dolayı okulun verdiği dandik raketlerle maçlara çıktım antrenman yaptım. Combo raketler beni korkutuyor . Aklımda xiom muv 7s var. Bı kulübe gitmeyi felan düşünüyorum kendimi geliştirip. sizce bunu mu almalıyım yoksa combo raket mi almalıyım konuya gerçekten vakıf olan insanlar cevap versin yanlış yönlendirilmiş olmayayım. Oynayış tarzını felan soracak olursanız orta düzey bi oyuncuyum farklı stillerde oynayabiliyorum %40 kontrol %40 agresif %20 defansif. Beni en çok endişelendiren lastikler ve tahtalar konusunda bilgim olmadığı için dışardan birinin benim nasıl oynadığımı görmeden bana nasıl combo raket önereceği

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim naçizane önerim, önce antrenman yapmak, kendinizi geliştirmek istediğiniz mekana gidin. Şimdi raket almayın. Gidin orada bir görünün, orada tavsiye isteyin. Size en isabetli tavsiyeyi o mekandaki hocalar verebilir. Sonra raketinizi alarak gidip antrenmanlara başlarsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..