Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Ben de, uzun bir aradan sonra, hemen bu pazartesiden itibaren tekrar oynamaya başlama kararı aldım. Erenköydeyim, işyerim de Altunizade'de. Şu durumda haydarpaşa lisesindeki veteran derneği bana uygun gözüküyor. İsteyen arkadaşlarla gün belirleyelim ve belli bir periyotta oynamaya başlayalım. Görüşmek üzere...

0535 362 62 30

Serdar Seren

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadalar, ben egede usürünlerinde okuyorum. eğer düzenli olarak masa tenisi oynamak isteyen egeli arkadaşlar varsa bana aşağıdaki adresten ulaşabilirler.

honest1943@hotmail.com

kardeş slm öncelikle egedeyim demişsin ama nerde ben anlamadım nerede olduğunu sölersen belki bişiler yapabilirim :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadalar, ben egede usürünlerinde okuyorum. eğer düzenli olarak masa tenisi oynamak isteyen egeli arkadaşlar varsa bana aşağıdaki adresten ulaşabilirler.

honest1943@hotmail.com

slm ben LEVENT bornovada oturuyorum. İyi bir oyuncuyum.Eger sende iyi olduğuna inanıyorsan düzenli bir sekilde gerekirse ( hergun bile olabilir ) idman yapabiliriz. mail. lvnt_66@mynet.com cep 505 493 39 34

Ben bir şirkette pazarlama müdürü olarak calışıyorum her gun 18.00 sonrası musaıtım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..