Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi Masasinin Boyanmasi

Eroll

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar boyası yıpranmış bir masam var. Boyamak istiyorum ama masa tenisi masalarının özel bir boya ile boyanacağını düşünüyorum. Hani çok parlak olmamalı ışığı yansıtmamalı vs. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boyamanın iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. Boyamak yerine masanın üst tablasını orijinal ithal markalı bir tabla ile değiştirmek daha akıllıca olur. Çünkü masa tenisi masasının her noktası topu aynı seviyede ziplatmalı ve aynı açı ile yansıtmalı. Boyatarak bunu başaramazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben remzi arkadaşımıza katılmıyorum yurt dışı ürünlerine bu kadar bağımlı kalınmaya da karşıyım ben kendi masamı kendim yaptım ve masanın her yerinden standartlara uygun top zıplatıyor

yapmanız gereken teksey iyi bir zımparadan sonra tabi bu zımparalama işlemini titreşim zımpara makinası ,ile yapılması lazım sonra 1 kat beyaz lake astar ve sonra yazı tahtası boyası bulup onunla boyanması gerekir yazı tahtası boyasının özelliği mat ve topa renginin çıkmaması tebeşirle defalarca yazılıp silinsede boyası çıkmaz ama bu boyanın sadece yeşili olduğunu biliyorum mavisi var mı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana cevap veren arkadaşın masa etnisi karayeri nedir bu konudaki tecrübeleri ne kadardır ? bilmiyorum ama bu konu üzerinde bir kaç kişiden daha bilgi almanda yarar var ondan sonra karar verirsen daha iyi olur.

Ama bir bildiğim var ( Az bilen doktor adamı candan, az bilen avukat adamı maldan eder. ) Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..