Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ataşehir / İstanbul - Partner

Kaptan

Recommended Posts

1-Ümraniye'de Anel iş hanı alt katında,

2- Altunizade'de Haydarpaşa Lise'sinde,  (İvtta)

3- Göztepe e-5 tarafında Halil türkkan İÖO, (Fb veteran)

4- Ali Fuat Cebesoy İlköğretim Okulu( Ataşehir yakını olabilir)

Bunlar benim bildiklerim, 4. dışındaki yerlere, bazılarına aylarca, bazılarına birkaç günlüğüne de olsa uğradım. Sana da tavsiye ederim, aradığın partneri birinde bulamazsan digerinde bulabilirsin. Ha ben buldum mu, sürekli antreman yapabileceğim birini bulamadım, ya cidden kotuyum yada utangacım, milletle "hadi antreman yapalım şu günler" diye atılgan olamadım:D 

Google'da bu mekanları yazıp masa tenisini de eklersen hepsinin sitelerini de görebilirsin. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
18 saat önce, CmlApydn yazdı:

@Kaptan selamlar,

Ataşehir'de ben de orta seviye oyuncu olarak partner arıyorum. Batı ataşehir'de Mozaik çarşıya yakınım. Müsait bir gün buluşup antreman yapabiliriz. 

Merhaba,

Mozaik çarşı doğu ataşehir olmuyor mu? Ben de Kamelya çarşıda çalışıyorum, yani 5-6 dakika yürüme mesafesi Mozaik'e...  Bizim çarşıda masa da var. İstersen uğra raketin varsa...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...
Tarih: 06.07.2018 Saat: 18:20, Kaptan yazdı:

Merhaba,

Haftasonları ve uygun oldukça haftaiçi işten fırsat buldukça düzenli oynayabileceğim bir partner arıyorum. 

noldu partner arayışınız nasıl gidiyor eğer bulamadıysanız ben de varım üsküdar ataşehir nereyse gelirim oynamaya...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 4 months later...
Tarih: 10.09.2019 Saat: 05:33, ıhsangkalp yazdı:

Merhabalar ; 

Anadolu yakası ; üsküdar - kadıköy- ümraniye - ataşehir - çekmeköy civarında bende eşlik edebilirim uygun oldukça . Orta seviyeye yakınım diyelim. Şimdiden bol keyifler , saygılar. ihsan3411@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Ümraniye'de her Salı akşamı turnuvalarımız devam ediyor. Orta ve orta üst oyuncularını bulabileceğiniz bir salon...
www.masatenisisalonu.com
Uzun süredir Mehmet YILIK'ın bileğini büken çıkmadı... Bakalım bekliyoruz merakla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...
Tarih: 11.09.2019 Saat: 09:08, Hakan KIRIK yazdı:

Ümraniye'de her Salı akşamı turnuvalarımız devam ediyor. Orta ve orta üst oyuncularını bulabileceğiniz bir salon...
www.masatenisisalonu.com

Turnuvaları C.tesi günü akşam saat 5'e aldık bir süredir. seviyenizi görmenizin en doğru yolu bu turnuvadır. Tüm oyuncuların önceki turnuvalardan devam eden seviye puanı vardır Neredeyse her seviyeden  oyuncu profili bulmanız mümkün. Böylece sizin seviyenizde ortaya çıkar yaklaşık olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 27.01.2020 Saat: 11:14, Hakan KIRIK yazdı:

Turnuvaları C.tesi günü akşam saat 5'e aldık bir süredir. seviyenizi görmenizin en doğru yolu bu turnuvadır. Tüm oyuncuların önceki turnuvalardan devam eden seviye puanı vardır Neredeyse her seviyeden  oyuncu profili bulmanız mümkün. Böylece sizin seviyenizde ortaya çıkar yaklaşık olarak.

merhaba ben gelmek istiyorumda halamaynı gün aynı saatte devam ediyormu acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 30.01.2020 Saat: 10:47, starter yazdı:

merhaba ben gelmek istiyorumda halamaynı gün aynı saatte devam ediyormu acaba

Her C.tesi saat 17:00 Ümraniye  / Anel
şartlar, adres ve tarih/saat için her zaman 
www.masatenisisalonu.com 'a bakabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..