Jump to content
Masatenisi.org Forum

15. FORUM BULUŞMASI

Recommended Posts

5 saat önce, Levend yazdı:

Sevgili Cagan ve Bellek Beyler,

güzel yorumlar yapıyorsunuz, ilgi ile izliyoruz ama yukarıda Tsubasa bu yıl için girişimde bulunacağını ve eğer pozitif bir gelişme olursa kimlerden destek alabileceğini sormuştu.

Ben kendi adıma, daha o yazıyı görmeden yazdığım yazıda elimden gelen desteği vereceğimi yazdım zaten. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Sevgili hocam nasıl bir destektir bu, kimdendir, anlamış değilim. Forumda , buluşma organizasyonu veya başka bir ad altında konu açılır.  Organizede aktif rol almak isteyenler isimlerini belirtir, aralarından birini sözcü (Başkan,müdür,yönetici gibi) seçerler. Bir şekilde başlanır. Üyeler kimden icazet veya destek bekliyorlar hala anlamış değilim. Yönetim buluşma organizasyonuna köstek mi olacağını mı düşünüyorlar. Böyle düşünüyorlarsa hiç birşey yapılamaz.....açarlar konuyu (yer seçimi,katılımcı üye tipi benzer istekleri organize etmek gibi) duruma bakarlar sıkıntı olmazsa yollarına devam ederler. Bir yerden başlanmazsa bir arpa boyu yol almadan senelerce konuşuruz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Aydın-16 yazdı:

Beyler el ele verinde şu işi çözün.Şu güzelim camia dağılmasın. Hepinizi çok seviyorum.Sevgiler saygılar.Bizleri yalnız bırakmayın.Birlik ve beraberlik içinde bu işleri çözelim.Gerekirse bende görev almaya hazırım.Yeterki şu ortamı bozmuyalım.Selamlar.

Şu işe el atsaydınız çoktan buluşmuştuk :oop:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elbet katılım sınırlaması işi mantıklı ancak salonu ayarlayan kişi de mutlaka forum üyesi olmayan kendi oyuncularını oynatmak isteyecektir. Onun haricinde öğrenciler de çok çok üst düzey olmadığından nbir problem çıkacağını sanmıyorum. 

Eğer alpayın salonu da olmaz ise bu defa forumda bu işi yapmak isteyen ama salon ayarlayamayan üyelerimizin salon ayarlama işini çözmesine yardımcı olmak için çalışacağım. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bir süredir tatilde olduğum için mesajları ancak gördüm: Sanırım bir organizasyon komitesi oluştu gibi: 

Tsubasa, cagan, Levend (diğer üyeler ihtiyaç olduğunu düşünüyorsa), bellek ( henüz kesin yanıt veremedi ama sitedeki tek aktif mod olduğundan her halükarda lazım :D ) ve hamza ( söz konusu bölgede yaşadığı ve ilgili kişilerle iletişimi olduğu için)

Eğer bunda mutabıksak, aramızdan tecrübeli birisini Organizasyonun sorumlusu seçelim (Levend ve ben çaylak olduğumuzdan olamayız görünüyor). Önce bu sorumlu arkadaşımız Alpay hocaya, Masa Tenisi Forum 2018 Organizasyon Komitesi Başkanı olarak komite adına, Eylül ayının ilk veya ikinci haftasonu için salon uygunluk durumunu soran bir email atsın veya bu konu için yüzyüze görüşme talebide olabilir, ben görüşmeye gelirim, gerekirse GTÜ'nün yönetimi ile de irtibat kurabilirim. 

İyi günler!...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Selamlar, bildiğiniz gibi ( hoş sizden ses Seda çıkmadı ama) Gebze üniversitesi ile görüşmelerim devam ediyordu. Ancak olumlu bakmalarına rağmen yeterli sayıda masa temin edemediklerinden bu iş yatıyor gibi gözüküyor. 

Sadece üç masaları var. Lig ve kamp sırasında kullanılan masaları federasyona geri yollanmış. 

Bizden federasyona masa yollattırabilecek birileri varsa haber etsin. Yoksa işimiz zor. 

Ben niye bu kadar uğraşıyorum onu da anlamış değilim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda 3 masayla buluşma yapılsa masanın biri boş kalır gibi bir hava var zaten <_<.

Birileri yazsın okuyalım.

Birileri düzenlesin oynayalım.

Ben soriym birileri araştırıp cevap versin araştıran ben olmıyim.

vs versus vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, TSuBaSa yazdı:

Selamlar, bildiğiniz gibi ( hoş sizden ses Seda çıkmadı ama) Gebze üniversitesi ile görüşmelerim devam ediyordu. Ancak olumlu bakmalarına rağmen yeterli sayıda masa temin edemediklerinden bu iş yatıyor gibi gözüküyor. 

Sadece üç masaları var. Lig ve kamp sırasında kullanılan masaları federasyona geri yollanmış. 

Bizden federasyona masa yollattırabilecek birileri varsa haber etsin. Yoksa işimiz zor. 

Uğraşmak güzeldir...kimse anlamazsa da. Sanırım benim elim kolum o kadar uzun değil. Eski tahta olsa bulma ihtimalim daha yüksekti :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Tarih: 10.09.2018 Saat: 19:49, TSuBaSa yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Yanlış bir bilgilendirme yapılmaması adına düzeltme ihtiyacı duydum.

Gebze Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı Lig organizasyonundaki masa, seperatör, sayı tabelesi ve hakem masaları Pendik Belediye Spor olarak bizim tarafımızdan sağlanmıştır. Lig müsabakaları bitince malzemelerimizi geri aldık.

Yanlış bilgiyi düzeltme ihtiyacı duydum.

Sevgiler, saygılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
  • 1 month later...

Kastamonudan Melih kardeşimiz ile görüştüm Forum buluşması için Kocaelinden sonra bir kez daha biz M.T severler için gönüllü olacak..

Ertan abi ile bugün yarın görüşecek ve yakın zamanda olumlu şekilde yazacaktır..

Temmuzun 2 haftasına gelen haftasonu olarak düşünüyor..

.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: ‎17‎.‎6‎.‎2019 Saat: 21:58, Bilal OLGUN yazdı:

Kastamonudan Melih kardeşimiz ile görüştüm Forum buluşması için Kocaelinden sonra bir kez daha biz M.T severler için gönüllü olacak..

Ertan abi ile bugün yarın görüşecek ve yakın zamanda olumlu şekilde yazacaktır..

Temmuzun 2 haftasına gelen haftasonu olarak düşünüyor..

.

Herkese merhabalar,

Kastamonu'dan Melih arkadaşımızın organizasyonu yapacağını duymak bizi mutlu etti. Çünkü kendisi bu konuda tecrübeli ve çok başarılı bir arkadaş. Bu durumda Pendik olarak bize aradan çekilmek düşer.

Saygı ve sevgilerimizi sunarız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce katılmadım/katılamadım, öğrencilik, parasızlık vs. Fakat bir şekilde yıllardır bilgi içeren konuları takip edip notlarımı alırım aklım yettiğince. 

Aklımda kalan doğruysa, son gerçekleşen organizasyonlarda birkaç sorun ve sıkıntı yaşanmış, yine aklımda kalanlardan belki de en önemlisi kimlerin katılabileceğinin tayini. Bu konuda yöneticiler erken davranıp bir çizgi çekip belirlerse iyi olacağını düşünüyorum. Lisanslı oyuncuların katılım durumu, üyelik tarihleri, post sayıları gibi belirli çizgiler, siz değerli ve aktif üyeler tarafından ( Skype, discord gibi kanallardan bile bir iki saatte üzerinde uzlaşılabileceğini düşünüyorum) belirlenirse geçen senelerdeki sıkıntıların bazılarını ekarte etmiş olabilirsiniz. 

Saygılar. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..