Jump to content
Masatenisi.org Forum

Merhaba Ben De Yeni üyeyim...

Guest MuMMy

Recommended Posts

Herkese merhaba masa tenisi oyuncuları.Ben de 2 aydır masa tenisi kasıyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum bu site o kadar iyi oldu ki bir çok konuyu bulabildim.

Benim bi sorum var.BEn yeni başlayan biri olarak butterfly 7000 rocketi bana tavsiye edermisiniz.

Ankarada Gazi üniversitesi iibf deyim.Bizim okula da masa tenisi salonu açılmış ben de yeni öğrendim.

Saolun ilginize:d

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba sana bu konuda söylemek istediğim bir iki şey olacak evet hazır raket alıpta paranı sakın ziyan etme çünki hazır raketin en ama en iyisi bile toplama raketin en kötüsü ile mukayese bile edilemez gerçekten verdiğin paraya yazık olur yapman gereken tek şey burada konuları ve yorumları biraz incelemk ve kendine toplama bir proffesyonel raket almak bunu nasıl ve nereden alman gerektiğini buradan çok kolaylıkla bulabilirsin sana bu konuda yardımcı olacaklardır takıldığın bişey olursa yardımcı olmaya hazırım

mahmuthan1@mynet.com Msn mahmuthan_1@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 95 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..