Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sn. Oktay Çimen'e

Misafir

Recommended Posts

Sayın Oktay Çimen;

Kocaelide uzun bir dönemden bu yana görev yürüten masa tenisi il temsilciliğinin yaptıkları ve ya doğru olan tabirle yapmadıkları faaliyetleri denetleyen birileri var mı?

Koskoca büyükşehirde biri süper ligte olan sarkuysan diğeri yeni başlangıç yapan ve 2.ligte olan alarko dışında (ki bu kulüpler Gebze'de olup izmitle uzaktan yakından alakaları yoktur.Tamamiyle üst yapıya yönelik çalışmalar yaparlar) İzmit Büyükşehirin ise sadece işin en kolay kısmı olan bayan takımının süper ligte olması dışında hiç bir başka kulübün ilin temsili açısından olmayışının izahını bana hangi il temsilcisi verebilir?Bu kadar kamu kuruluşunun hiç birinin masa tenisi takımı ve ya alt yapısı kurmamalarının sebebi acaba bu kurumların mı yoksa bu kurumları bir şekilde teşvik edecek olan il temsilciliğinin mi görevidir ? Unutmayalım ki burda sorumluluğun temeli il temsilciliğindedir.İl temsilciliği üzerine düşeni yapar bundan sonrası o kurumların insiyatifindedir.

Sayın Oktay Çimen;

Başkanı bulunduğunuz federasyonun hangi şartlar altında bu spora hizmet etmeye çalıştığını gayet iyi biliyoruz ve bu şartlar altında halen görevini sürdüren sizi destekliyoruz.Yalnız şunu belirtmek isterim ki masa tenisi üç,beş ille sınırlı bir spor değil.Bu sporun daha iyi yerlere gelebilmesi adına özel teşebbüslerin bu denli ,sanayi kuruluşlarının bu denli faal ve çok olduğu bir ilde az önce bahsettiğim gibi masa tenisi sporunun bu il temsilciliğiyle bu şekilde biraz nahoş bir kelime olsada sürünmesine nasıl göz yumuyorsunuz bunu hala anlayabilmiş değiliz.Biliyorum belkide bu çok geç gelmiş bir mail ve belkide bizler bu camiada üzerimize düşen görevi geç kavradık.Ama bu durumun takipçiliğini yapacağız ve biliyorum ki sizde bu camianın içinden biri ve en önemlisi değerli bir sporcu olarak bizim bu mailimizin nasıl bir yakarış olduğunu anlayacaksınızdır.Teşekkürler.

Bu mektup tarafımdan 23 Aralık 2006 tarihinde federasyon başkanımız Sn. Oktay ÇİMEN'e gönderilmiştir.Forumla paylaşmak istedim. İzmit'te şu anki mevcut durum bu spora gönül veren hepimizi üzüyor.Bir takım yanlışlar yapılıyor ve bizler tepkimizi vermekte gecikiyor ve ya umursamıyoruz.Ben bir sporcu olarak bu konuda şartlarım neye müsade ediyorsa onu yapmaya çalışacağım.Bu mektuba cevap gelirse onu da sizlerle paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kocaeli ili Masa Tenisi il temsilciliği görevine Zeki BULUT (eski milli oyuncu) getirilmiştir.Kendisine bu yeni görevinde başarılar dilerken Kocaeli Masa Tenisi camiası adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Yukarıda yazılı mektup fedarasyona gitmeden yaklaşık 1 hafta kadar önce bölge ajanı değişmiştir.Bende dün öğrendim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kocaeli ili Masa Tenisi il temsilciliği görevine Zeki BULUT (eski milli oyuncu) getirilmiştir.Kendisine bu yeni görevinde başarılar dilerken Kocaeli Masa Tenisi camiası adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Yukarıda yazılı mektup fedarasyona gitmeden yaklaşık 1 hafta kadar önce bölge ajanı değişmiştir.Bende dün öğrendim.

merhaba arkadaşım murat oktay çimene göndermiş olduğun maili üzülerek okudum çünkü benim 2 yıldır yaptığım çalışmaların farkında olmadığını gördüm ve bayan takımı ile almış olduğumuz başarılarıda küçümsemişsin. Öncelikle şunu hatırlatmak isterim bayan takımımız kurulduğu yıl 1.lige yükseldi daha sonra 1. ligte şampiyon olduk şimdi ise süper ligte 4. sıradayız .Eğer bütün bunlar kolay işse masa teniside çok basit bir olay derim. 2 yıldır izmitte yapılan teşvik turnuvalarını takip ettinmi bilmiyorum teşvik turnuvaları tamamı benim sporcum olan 50 sporcu ile yapılıyor. benden başka sporcu çalıştıran başkası izmitte malesef yok. Alt yapıda da almış olduğumuz başarıları yazmak istiyorum geçen sene orta okullar türkiye 5. si olduk minikler türkiye şampiyonasında bir sporcum Türkiye 5.si oldu. Ayrıca bir sporcum 2 yıldır milli takım kampına çağırılıyor ve geçen sene yıldızlar en iyi onikilere davet edildi. yani anlayacağın masa tenisinin gelişmesi için mücadele ediyoruz. İl temsilcisi konusunda sana katılıyorum keşke daha faydalı kişiler işin başında olsa o zaman herşey daha güzel olacak. Ama lütfen bizim yapmış olduğumuz çalışmaları biraz daha yakından takip et. ozaman vermiş olduğumuz mücadeleyi göreceksin . Sana çalışma hayatında başarılar diliyorum .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşım murat oktay çimene göndermiş olduğun maili üzülerek okudum çünkü benim 2 yıldır yaptığım çalışmaların farkında olmadığını gördüm ve bayan takımı ile almış olduğumuz başarılarıda küçümsemişsin. Öncelikle şunu hatırlatmak isterim bayan takımımız kurulduğu yıl 1.lige yükseldi daha sonra 1. ligte şampiyon olduk şimdi ise süper ligte 4. sıradayız .Eğer bütün bunlar kolay işse masa teniside çok basit bir olay derim. 2 yıldır izmitte yapılan teşvik turnuvalarını takip ettinmi bilmiyorum teşvik turnuvaları tamamı benim sporcum olan 50 sporcu ile yapılıyor. benden başka sporcu çalıştıran başkası izmitte malesef yok. Alt yapıda da almış olduğumuz başarıları yazmak istiyorum geçen sene orta okullar türkiye 5. si olduk minikler türkiye şampiyonasında bir sporcum Türkiye 5.si oldu. Ayrıca bir sporcum 2 yıldır milli takım kampına çağırılıyor ve geçen sene yıldızlar en iyi onikilere davet edildi. yani anlayacağın masa tenisinin gelişmesi için mücadele ediyoruz. İl temsilcisi konusunda sana katılıyorum keşke daha faydalı kişiler işin başında olsa o zaman herşey daha güzel olacak. Ama lütfen bizim yapmış olduğumuz çalışmaları biraz daha yakından takip et. ozaman vermiş olduğumuz mücadeleyi göreceksin . Sana çalışma hayatında başarılar diliyorum .

İzmit Büyükşehirde 1988-1998 yılları arasında sporcuydum.Bu dönemden sonra halen bir spor adamı olarak nitelendirdiğim ve şu an milletveili olan Muzaffer Baştopçu döneminde Körfez Belediye spora geçerek bu kulüpte Masa Tenisi aktif sporculuğumu noktaladım.Şimdi aslında sorgulanması gereken şeyler kimin ne yaptığıyla pek alakalı değil,neler yapmamız gerekiyordu ve biz ne kadarını yapabildik bunları bir özetleyebilirsek sorunu saptayabiliriz.Ben kendi açımdan şunları söyleyebilirimki hiç bir başarı küçümsenemez.Tabi neyi başarı adlettiğimiz de ayrı bir konu. İzmit Büyükşehir bayan ve erkek takımlarını ne yaptı ya da ne yapmadı şeklinde burda bir sorgulama yapma hakkına haiz olduğumu sanmıyorum.Ama zaten bunada gerek yok çünkü yazında zaten açık ve net şekilde belirtmişsin Murat hocam.Bu kadar uzun bir dönemden bu yana Büyükşehirin yukarda bahsettiğin başarıları elde etmiş olması !!! zaten kulüp adına bir faciadır.Bunları söylerken kimse yanlış anlamasın ben bu kulüpte 10 yıl sporculuk yaptım.Murat arkadaşımız 2 yıldan bu yana çaba veriyor ve emeklerine saygım sonsuz.Asıl konudan pek uzaklaşmak istemiyorum aslında,burda sorgulanması gereken bireysel anlamda bir hoca ve ya antrenör ya da tek başına bir kulübün ne yapıp ne yapmadığından ziyade ,bir bütün olarak böylesine geniş olanaklara sahip bir ilde durumumuzun bu denli içler acısı olmasıdır.Kulüpsüz bir camiada kimler,kimin adına,ne yetiştirebilir??? Bu gün Masa Tenisi adına bir iş yapsam ve desem ki bir okul açıyorum ve burda masa tenisine çocuk yetiştireceğim Allah aşkına bu çocukları nerde oynatacaksın hoca demezler mi?

Sn. Zeki BULUT hocamla görüştüm.Biraz fikir alış verişinde bulunup yüzeyselde olsa bundan sonra ne yapabiliriz bunları konuştuk.Tekrar bir araya gelip etraflıca konuşmayı istiyorum ve bu fikir alış verişlerinde Murat Hocam senide görmek istiyoruz.Umarım hiç bir şey eskisi gibi olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..