Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara ‘ daki masa tenisi kulüpleri

Ekrem06

Recommended Posts

Ben çok isterim aslında ama Pursaklarda oturuyorum.Yaşamkente ulaşmam 2 saate yakın sürüyor.Kendi combom var (yinhe n9-xiom vega asia)ama dediğim gibi okul takımı ve arkadaşlardan başka kimseyle oynamadığım için temel bilgilerde biraz eksiğim sanırım . Pursaklarda olmasa bile bana biraz daha yakın olan bir yer varmı bildiğiniz? Ve de nasıl katılabilirim? Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim. Siz değerli abilerimden cevap bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 hours ago, Dilem said:

Merhaba  nerede oturuyorsanız ona göre bir öneride bulunabilirim. Biz Yaşamkent' te faaliyet gösteren bir kulübüz. Bu konuda yardımcı olabilirim. Ayrıca bizimde 2005 doğumlu ve oynayacak takım arkadaşı olmayan bir sporcumuz mevcut.

Selam, ben de Yaşamkent'te ikamet ediyorum. Yaşamkent'te bir kulüp olduğunu bilmiyordum, bu yüzden mesajınız ilgimi çekti. 7 yıldır düzenli oynayan bir sporcuyum, sizin için de uygunsa bir gün kulübünüzü ziyaret etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...

Tekrar merhaba. Halen kulüp arıyorum hayalimi gerçekleştirmek için. Profesyonel ekipman aldım.Lastikler xiom vega asia tahta yinhe n9 . İlçede 3. oldum bu arada.Bir hakem abla  zaten iyi oynuyorsun kendini bir kulüpte geliştir ; sana kulüp ayarlayıp döneceğim dedi halen bekliyorum ama dönmedi. Sanırım unuttu :( Konuyu hortlattım belki yardımcı olabilecek birisi çıkar .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Merhaba, pursaklar belediyespor iki sene evvel masatenisi branşını açacaktı ama bilgim yok isterseniz gidip bilgi alabilirsiniz. Ayrıyeten size yakın olabilecek Aydınlıkevlerde Atilla bey in işlettiği Hazerspor da, Ulus Aile yaşam merkezinde ferdi usulü müsabakalar yapılıyor oraya katılabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..