Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Lütfen

Guest DoReMeRoD

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ben buraya yeni kayıt oldum.

şuan üniv 2 okuyorum(A.Ü. Porsuk MYO) ve Eskişehirliyim.

ilkokul 3. sınıfta masatenisine başladım ve 8. sınıfa kadar okulda sürekli antrenman vs. yaptım. lisede 3 sene ara verddim. üniversitede tekrar başladım. antrenmanlarım sık değil ve bi çok şeyi unutmuşum. ancak beden eğitimi hocası ile konuşup spor salonundan yararlanabileceğimi öğrendim. yeniden tenise başlamak istiyorum. siteyi elimden geldiğince inceledim.

anladığım kadarıyla hazır raketler fazla verimli değil. ben okul turnuvasına katılacağım ve klüplere başvuru yapacağım.öncelikle raket almayı düşünüyorum(selexlerle olmuyo :) ) bu yüzden öncelikle raket önerinizi bekliyorum (kontrollü atak oynarım).kombinasyonun ucuzda olması gerekli durumum pek müsait değil.

eskişehirde bu tarz ürünleri temin edebileceğim bir yer var mı ?

ayrıca eskişehirdeki klüplerden haberleri olan var mı ?

antrenman yapabileceğim yer ve arkadaşlarda arıyorum

her türlü öneri ve görüşünüze açığım.

şimdiden teşekkürler

internetten alış- veriş yapamıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekipman toplama ile ilgili o kadar çok yazışıldı ki, aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak zor geliyor açıkçası. Bunu sizin şahsınızda foruma yeni üye olan bütün arkadaşlar için yazıyorum. Daha önce yazılanları biraz araştırırsanız, ekipman toplama ile ilgili birçok yazı bulabilirsiniz, ayrıca Eskişehir ile ilgili de uzun bir yazışma var forumda, ancak belki orada oynayan şahıslardan ekipman bulabilirsiniz kanımca, öyle mağaza falan olacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla sadece İstanbul'da var masatenisi ekipmanı satan mağazalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Eskişehirde Çağfen kolejlerinin Genel Müdürü Tacettin bey Masa Tenisi Federasyon Yönetim kurulu üyesi ve Çağfen Kolejlerinde ciddi bir şekilde masa tenisi eğitimine katkı veriyor. Çağfen kolejlerine uğramanda yarar olabilir. İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya forumlarda aradım fakat DHS 4002 ye ait bi bilgi görmedim.

orta düzey için uygun mu sizce ?? ITTF onayı var mı ?

Selam.

Bence hızlı hazır raketler içerisinde en iyilerinden biri.

Özelliklerini yazıyorum umarım yardımcı olur.

DHS 4002 ;

G888 lastikler 2mm lik sünger kalınlığı.

Kontrol: 10

Spin : 12

Hız: 11

Lastikler ITTF onaylı.

Bilginize ... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya forumlarda aradım fakat DHS 4002 ye ait bi bilgi görmedim.

orta düzey için uygun mu sizce ?? ITTF onayı var mı ?

oyununu geliştirmek ve masatenisinden gerçekten tad almak istiyorsan all tahta ve lastik almanı öneririm hazır raketlerle oyun geliştirmek zor veya bir yere kadar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 89 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..