Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Ekipmanlarimi Aldim..iste Goruslerim...

Guest mehmet kemal

Recommended Posts

cok kafam karismisti!en sonunda karar verdim...ben amator sayilirim!all- kategorisinde oynuyorum!burada daha profosyonel insanlardan ekipman konusunda yardim isteyen ve nispeten benim gibi hevesli arkadaslara belki yardimi olur...

tahta olarak:donic waldner allplay(36 ytl)

backhand:friendship 729 fx super(15 ytl)

forehand:donic baxter d 25(40 ytl)

toplam 90 ytl diyelim...simdi tahta gayet kontrollu,hiz olarak benim gibiler icin yeterli bence...

friendship lastik spin konusunda cok iyi ama yuseyini her oyundan sonra silmek gerekiyor cunku hemen hersey uzerine yapisiyor!kontrolu fena degil ama bana biraz hizli geldi bu lastik...

baxter d 25 ise cok ozel bi lastik!kisa tirtilli,kontrolu 10 olarak verilmisti gercekten dogruymus!hemen her topu cikartabiliyorsunuz,topu istediginiz yere atabiliyorsunuz!ancak rakibi rahatsiz etme derecesi 5 yazmasina karsin,pek de rahatsiz ettigini soyleyemem!spin olayi yok denecek kadar az!hizi 5 seviyesinde ve yavas..forehand tarafimdan attigim sutlar(yani cakmalar) cok hizli gitmiyor ama masa uzerine dusurme yuzdem baya artti...zaten bu toplar cok hizli olmasa da cogu insan cikaramiyor..

sonuc olarak benim gibi yeterince profosyonel olmayan insanlar icin guzel bir tahta ancak eger forehandiniz benim kadar kotu degilse tirtili backhande cekmeniz daha iyi olur!not:lastiklerin her ikisi de kirmizi renkli ama bu konuda bir yasak yok sanirim...neyse umarim bu kombineyi merak edenler varsa yardimci olabilmisimdir!bunu benim seviyemde olan arkadaslara tavsiye ederim,kontrollerine guvenirlerse d 25 yerine f1 a modeli cok daha off karakterdedir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

not:lastiklerin her ikisi de kirmizi renkli ama bu konuda bir yasak yok sanirim...

Hatırlatmakta fayda var, özellikle de yeni ve bilmeyen arkadaşlar için, her iki tarafı aynı renk olan lastiklerle kendi aranızda oynayabilirsiniz ama resmi müsabakalarda oynayamazsınız. Lastiklerin biri kırmızı, biri siyah olmak zorunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..