Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acemi Ama Meraklı Çaylak

Guest Tsira

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, bu siteye bugün katıldım. ben acemi ama masa tensinide meraklı biriyim. Ortaokul, lise ve üniversite yıllarında amatörce masa tenisi oynadım. Tabi daha sonra malesef olmadı. Ama ne zaman bir yerde masa tenisi görsem heyacanlanıyorum. Ama hevesim hep kursağımda kaldı diyebilirim çünkü oyun oynayacak birilerini bulmak çok zor bi süre sonrada vazgeçiyosunuz zaten. Buraya katılmaktan mutluyum. Benim gibi bir acemiye yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle aramıza hoşgeldin Tsira...

İstanbul'un hangi yakasındaysan, eğer turnuvalar ve oynanacak yerlerin olduğu bölümü kurcalarsan birçok bilgi bulabilirsin.

sevgiler

Teşekkür ederim İstanbul için nerde olduğu farketmez benim için. Yeterki oynayacak kişi olsun. Benim gibi bir acemi çaylakla :)) sağol

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bu siteye bugün katıldım. ben acemi ama masa tensinide meraklı biriyim. Ortaokul, lise ve üniversite yıllarında amatörce masa tenisi oynadım. Tabi daha sonra malesef olmadı. Ama ne zaman bir yerde masa tenisi görsem heyacanlanıyorum. Ama hevesim hep kursağımda kaldı diyebilirim çünkü oyun oynayacak birilerini bulmak çok zor bi süre sonrada vazgeçiyosunuz zaten. Buraya katılmaktan mutluyum. Benim gibi bir acemiye yardımcı olursanız sevinirim.

bu cumartesi ups ye gel hem yardımcı olacak birini bulursun hemde masatenisine tekrar başlarsın.

12 de orda ol yeter.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu cumartesi ups ye gel hem yardımcı olacak birini bulursun hemde masatenisine tekrar başlarsın.

12 de orda ol yeter.

Bu cmt çalışmam gerekli, Maalesef gelememki , keşke erken haberim olsaydı, üzüldüm şimdi. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 74 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..