Jump to content
Masatenisi.org Forum

Araniza Yeni Katildim

Guest emure

Recommended Posts

MERHABALAR ARANIZA YENİ KATILDIM.OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASINA GİRECEM AMA ŞUAN ÇOK AZ BİRŞEY BİLİYORUM.YANİ RAKETİN ARKA TARAFINI ÇOK İYİ KULLANIRIM AMA ÖN TARAFINI HİÇ KULLANAMIYORUM. 2 AY ÇOK İYİ ÇALIŞMAM LAZIM NASIL BİRŞEY TAVSİYE EDERSENİZ NELERİ ÖĞRENMELİYİM

SAYGILAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldiniz. Bence ilk önce kuralları okuyun.

Mesajlarda ve başlıklarda büyük/küçük harfleri karıştırarak yazmak ve tamamen büyük harf kullanmak (bağırmak demektir), forum kurallarına aykırı.

ok pardon :acaba: bana yardım edecek yokmu??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldin Emure. Öncelikle 2 ay gibi kısa bir sürede çok fazla şey öğrenebilmen zor ama benim sana tavsiyem bu kadar kısa bir zamanda ne çalışırsam bana maçlarda avantaj sağlar dersen,bence servis çalışmalısın. Bunun için de öncelikle senin seviyenden daha üst bir seviyede olan partnerlerle çalışman gerekli.Tabi bir antrenör nezaretinde olmasıda şart. Şimdiden başarılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

herkese merhaba.daha yeni üyeyim 15 dk bile olmamıştır.ben bişi soracaktım.daha doğrusu öğrenmek istiyorum.ben okul başkanıyım ve okulda 1-2 hafta içinde turnuva düzenleyeceğim masalar war netlerde raketlerde war ama dandik diyebilirim yani ben bu raket nasıl olmalı okulda bir kaç kişide böyle kalın war acaba onlardan mı olmalı?bana yardımcı olurmusunuz?ve bunları alsam ne kadardır ortalama olarak?yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru söylüyorsun.zaten okulumuzda yapabileceğimiz imkanlarımız neyse yapmaya çalışıyoruz.peki bunların fiyatı ne kadardır file,raketler,top zaten 25krş ta neyse:)belki sana cins gelebilir ama masa tenisiyle fazla alakam olmağı için bilmiyorum şimdi alıcam kazıklamsınlar diye soruyom

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru söylüyorsun.zaten okulumuzda yapabileceğimiz imkanlarımız neyse yapmaya çalışıyoruz.peki bunların fiyatı ne kadardır file,raketler,top zaten 25krş ta neyse:)belki sana cins gelebilir ama masa tenisiyle fazla alakam olmağı için bilmiyorum şimdi alıcam kazıklamsınlar diye soruyom

Yağız kardeşim selam.Anladığım kadarıyla okulunda masatenisi için birşeyler yapmaya çalışıyorsun.Bu çok güzel.Yardımcı olmaya çalışırız ancak senden bazı ricalarım olacak.

1-Yazarken masatenisi ile pek bir alakan olmadığını yazmışsın.Olabilir normaldir.Ama okuduğun için Türkçemizle alakan vardır herhalde.Yazarken Türkçene dikkat etmen gerekli.Bir başkana yakışmıyor.Bkn.war... :pirpir:

2-Bu forumda üyelerimizin yazdıkları yorumlar kimseye cins gelmez.Neden dersen alakan olmadığın anlaşılır ve yardımcı olunur. :thup:

3-Dediğin gibi masatenisiyle alakan olmadığı için başka bir yerde insanlar seni rahatlıkla kazıklarlar.Ancak senin şansın bu siteye üye olup tam bir masatenisi bilgileri almanda faydalı olacak bir forum birlikteliğinde seni kazıklamayacak kişilerle beraber olman.

4-Top fiyatı 4 YTL 'de var.100 YKR'yede.Anlayacağın fiyatı yanlış almışsın bile.

Yağız kardeşim beni umarım anlamışsındır :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim tufan abi beni bilgilendirdiğin için.Bundan sonra daha dikkat ederim sözlerime söz

Dikkat edeceğin için bende sana teşekkür ederim.

Gelelim konuya;

Turnuva düzenleyeceğini yazmışsın.Sana okulda yardımcı olacak bir öğretmen varmı?mesela beden eğitimi öğretmeni gibi...

Birde hangi şehirde okuyorsun yazarsan sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..