Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rio Olimpiyatları Canlı Yayın & Maç Görüntüleri

Recommended Posts

Bilerek ve isteyerek kimse yenilmek istemez...Komutan emredince istemesende yenileceksin..Bariçello yıllarca sumahere yollar verdi herkes bilir...

Çok güzel bir örnek bulmuşsun ama Formula 1 çok farklıdır. Hem zaten Barrichello da ondan önce Irvine da Ferrari takımındaki rollerinin bu olduğunu bilerek ve kabul ederek imza attılar. Zaten o duruma göre de para aldılar ki bu bahsedilen paralar, olimpiyata katılan tüm masa tenisçilerin kazandıkları toplamın üstündedir tahminen.

Yine bu 2 sürücü zaten şampiyoluk kazanacak seviyede değillerdi.

Buna karşılık, 2 iddialı sürücüye sahip takımlarda hep kavgalar çıkmıştır. Mesela Prost ile Senna yıllarca aynı takımda birbirini yedi. Hatta son sene Prost arabasını bilerek Senna'ya çarptı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buna karşılık, 2 iddialı sürücüye sahip takımlarda hep kavgalar çıkmıştır. Mesela Prost ile Senna yıllarca aynı takımda birbirini yedi. Hatta son sene Prost arabasını bilerek Senna'ya çarptı.

Olimpiyat Oyunlarında da benzerine tanık olduk. Ma Long, ZJK a çarpmakla kalmadı, ezip geçti :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Ma Long'cu değilim. Daha ziyade Waldner ve Samsonov tarzı oyuncuları beğeniyorum. (Aman Boll ve Ovtcharov ile karışmasın)

Hatta hatta Çindeki adamım Jujin olmasına rağmen bu cancikin oyunu malon'dan daha fazla keyif veriyor.

Ama ne olursa olsun, sporun bu kadar ileri olduğu bir ülkede asla böyle takım emirlerinin verilebileceğine inanmam. İnanmak da istemem!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iki çinli final oynuyor. kenarda kişisel antrenörleri yok. eğer bu iki oyuncunun kişisel kariyerlerine ve kendilerine yeterli saygı(!) gösterilseydi böyle olmazdı. "ma long da en az zhang jike kadar iyidir. hatta daha bile fazla. gördünüz, o da olimpiyat altını alabiliyor." zhang jike sadece bir isim. önemli olan çin'in kaç tane başarılı oyuncu çıkardığıdır. bunun da kanıtı her birinin kazandığı ödüllerdir. 2008 finalini iyi inceleyin. zhang jike maç satmayı bilmiyor. wang hao'dan ders almalıydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kişisel kariyerlerine ve kendilerine yeterli saygı(!) gösterilseydi böyle olmazdı

ne saygısı yahu adamların hepsi asker, laf dinlemezlerse kursuna dizerler valla :P

videosu var

sizinde tatildeki mayolu videolarınız internette dolanıyormus swan bey dogru mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok araştırmışsınız belli.... youtube'a "wang hao maçı sattı m"ı yazdınız?

http://tabletennista.com/2014/10/liu-guoliang-ordered-wang-ho-to-lose-against-zhang-jike-in-london-video/

onurum kusura bakma odun biraz enli sende nasipleniyon arada

bende şans eseri denk geldim ittf youtube sayfasında ma long fanları biraz fazla heyecanlanmış

"whrere are zhang jike c*** s****** now?" yorumu ile ateşlenen fitilin arkasından baya bişeyler döktürmüşler

ma long eşek gibi çalıştı karşılığını aldı

3 senedir hazırdan yiyen zhang kısacık sürede dönüşüm geçirdi bir sürü yeni vuruş kattı repertuarına canavar gibi oyuncu oldu

bizim forumdakiler mutsuz

istese ma log u yenerdi

he...

bende istesem zhang jike i yenerim de istemiyorum işte

onurum bak bu sana geliyo

NOOOOOOOOLDU?

Bora tarafından düzenlendi
biiip
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Verilen linkte ben herhangi bir itiraf videosu göremedim, duyamadım. Gerçi görüp duysaydım da anlamazdım o başka...

Benim gördüğüm bir internet sitesinde yapılmış bir haber. Devir tıklatma devri! Asparagas olma ihtimali çok yüksek.

Bu haber gerçek olsa idi, adsız sansız bir sitede değil, NY Times'ta manşetten girecek değerde bir haber olur ve tüm Dünyada tartışma yaratırdı. Çünkü olimpiyat madalyası ve olimpiyat ruhu bu tür lekeleri kabul etmez.

Gelelim bu finale. Şunu anlamıyorum: 2 adam final oynayacak biri dönemin zaten dünya şampiyonu, sıralama birincisi ve ülkenin takım kaptanı. Diğeri sıralamada 2 numara ve 4 yıl öncenin olimpiyat şampiyonluğundan sonra diğerine karşı bi üstünlüğü yok. Hatta çoğunuza göre zaten o şampiyonluğu da hile ile almış.

Eeeee zaten favori olan da maçı kazandı. Bu fırtına niye?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

video youtube da var ama liu çince konuşuyo.

2. si o site de pek asparagas haber yapmaz

3. sü google da karşıma çıkan 100lerce linkten de birini gönderdim

fırtınanın sebebini onlar biliyor ledo bey.. kim onlar? pensilvanyada oturup foruma giriyolar

bizi birbirimize düşürmek istiyolar. bende onların oyununa geliyom

neden geliyom?

odun bende!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

NOOOOOOOOLDU?

ya ne olacak 28 yasına gelmis (cinliler zaten yas kucukttukleri icin en az 30 dur ma long) adam bu sene de olimpiyat alamazsa 4 sene sonra 34 yasında zaten alamayacak diye zhang j.k. mubaregi olimpiyat sampiyonlugunu vermis iste fakire.

ne mubarek insansın sen zhang j.k. !!!111

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..