Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups De Turnuva

Recommended Posts

11.11.2006 tarihinde düzenlenen turnuva güzel bir organizasyon çerçevesinde katılımcıların da yoğun ilgisiyle birlikte sonuçlandı. Nurullah Bey'in herkes adına sertifika düzenlemesi de katılımcılar için iyi bir jest oldu. Benim ikinci katılışım olan turnuvada, bu seferki oyuncu kalitesinin öncekinden daha iyi olduğunu söyleme olanağım var. Şöyleki önceki turnuvanın galiba bu turnuvada teselli (grubunda 3. ve 4. sırada olanların kendi aralarında yaptıkları maçlar) kupasını kazandı. Turnuvanın şampiyonu finalde Fatih'i rahat bir oyundan sonra 3-0 yenen Şaban oldu (kusura bakmasınlar ama soyadlarını unuttum). Katılımcıların kendi aralarındaki ietişimi ve Nurullah Bey'in iyi niyeti söz konusu turnuvayı ayda bir değil de 15 günde bir yapmayı düşündürmektedir (organizatöre duyurulur). Yer ve ortam da güzel. Daha ne olsun. Avrupa yakasında güzel birliktelik yakalamak için iyi fırsat. Anadolu yakasında söz konusu birlikteliği Haydarpaşa ekibi yakalamış durumda. Dolayısıyla Avrupa yakasında sıkı bir organizasyon yakalanmak isteniyorsa başlangıçta ekibin sağlam olması adına sık sık biraraya gelinmeli ki kaynaşma sağlanabilsin.

Turnuva esnasında e-maillerimizi yazdık. Nurullah Bey veya ilgililerden ricam turnuvanın 15 gün hatta haftada bir olması. Bu şekilde ilginin çığ gibi büyüyeceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Her ay olduğuğu gibi bu ayda turnuva yapıldı.

katılan ların çoğu denk güçler olduğundan zevkli maçlar yapıldı.

gruplardan çıkanlar eleminasyon sistemiyle devam ettiler.

sonuçlar:

1-Hasan Uğur

2-Adem Tuncel

3-Mustafa Altunok

4-Mehmet Özer

Bir ay sonraki turnuvada görüşmek üzere.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Her ay olduğuğu gibi bu ayda turnuva yapıldı.

katılan ların çoğu denk güçler olduğundan zevkli maçlar yapıldı.

gruplardan çıkanlar eleminasyon sistemiyle devam ettiler.

sonuçlar:

1-Hasan Uğur

2-Adem Tuncel

3-Mustafa Altunok

4-Mehmet Özer

Bir ay sonraki turnuvada görüşmek üzere.

selamlar

foruma yeni üye oldum kaçırmışız aralık ayı turnuvasını, sağlık olsun ocakta da zor malum finaller başlıyor :)

kısmet diyelim ama acayip istiyorum :)

turnuvadan önce haberleşme imkanı olursa eğer iyi olur

e-mail : canyildan@yahoo.com

msn : mr_can@cafener.com

mail list varsa eğer eklerseniz sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..