Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupada Birleşelim

Guest öncü

Recommended Posts

masa tenisini 4 senedir. oynayamıyorum,paslanacam artık ve oynamayı çok özledim.Artık oynamak istiyorum.Belli bir yer belirleyip masa tenisi sevenlerle birleşip organizasyonlar yapabiliriz.

öncü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Öncü, ifadelerinden masa tenisi camiasında lider kişiliğiyle tanınan , bilinen bir kişi olduğun ortaya çıkıyor gerçi ben tanıyamadım ama o benim eksiğimdir diye düşünüyorum. Yazından,Türkiye'de sadece İstanbul ilinin var olduğu, Avrupa denince sadece İstanbul'un Avrupa yakasının anlaşılacağı , 70 milyondan geri kalan 55 milyon kişinin kuru kalabalık olduğu, İstanbul demenin Türkiye demek olduğu gibi çıkarımlar yapmak mümkün. Ayrıca ben sitede bu konuya ilgili yazılanlara bakmıyım nasıl olsa sevenlerim beni bulurlar, ben hazıra konayım gibi bir sonuç da ortaya çıkıyor. Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili diegos sanırım sen beni yanlış anladın.ben sizin sitenize girdiğimde avrupa yakasında oturan arkadaşların bazı yakınmalarını okudum.çoğu partner ve yer sıkıntısı çektiklerini dile getirmişler.bende sitenin yeni bir üyesi olarak ve avrupa yakasında oturduğumdan buradaki arkadaşlara avrupada birleşelim sözüyle ulaşmak istedim.bu arada ben çok profesyonel bir oyuncu değilim sizlerin gözünde amatör bile sayılabilirim bana alaylı bir imada bulunmuşsun ben o yazıyı masa tenisi seven biri olarak samimi ve mütevazi bir şekilde düşüncelerimi dile getirmek amacıyla yazmıştım.inşallah diğer arkadaşlarda senin gibi düşünmezler.ben beyoğlu civarında oturmaktayım ve bu civardaki tenis seven arkadaşlarla bir araya gelmemi sağlarsan çok mutlu olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncü aramıza hoş geldin.Belki güleceksin ama konu başlığına bakınca ilk aklıma gelen bir Avrupa ülkesinde yaşadığın ve o ülkedeki üyelerimize seslendiğini sandım :lol: .Konuya girdim ve bir ülke belirtmediğin için ancak o zaman anladım İstanbulun Avrupa yakasında olduğunu.Neden dersen yurtdışından çok üyemiz var.

Ben senin samimi olarak bir giriş yaptığına eminim ancak senden isteğim üyelerimizden gelecek yorumlarada (aşırıya kaçmadıkça tabi) hoşgörülü yaklaşman.Bu siteye üye olan insanlar yazılara yorum yaparken zaten seviyeyi aşmayacak yapıda sporcu kişilikli insanlar.

Sende diğer yazılara yorum yapabilir ve düşüncelerini olumlu veya olumsuz yazabilirsin.Bunun yeni üye veya eski üye olmakla kesinlikle alakası yok.

Unutmamamız gereken bu forumda bir aileyiz.Zaten birbirimizi üzmeyiz.

Bu arada geçmiş yazıları okursan Avrupa yakasında oynayacağın yer ve partnerler hakkında bilgi edinip iletişim kurabilirsin.Yeni olduğun için sana tavsiyem konu açmadan veya yorum yapmadan önce diğer yazılanlara girip okuman.

Sevgilerimle... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncü masa tenisi için Avrupa yakasında oyun arkadaşı arıyorsan oynarız. ben ataköydeyim.

Zeytinburnu UPS salonu var güzl salon ama aylık abonelikle çalışıyor.(en son aylık 50 YTL idi) senin bildiğin yer varsa söyle oynarız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

selam arkadaslar ben Azerbaycandan Aliabbas Abbasov Azerbaycan milli takiminin oyuncusuyum.sizinle oynamak zevk verir.insallah oynamak sansimiz olur.saygilarimla Aliabbas Abasov

selam arkadaslar ben Azerbaycandan Aliabbas Abbasov Azerbaycan milli takiminin oyuncusuyum.sizinle oynamak zevk verir.insallah oynamak sansimiz olur.saygilarimla Aliabbas Abasov

bu arada Azerbaycanli87@hotmail.com msnim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Aliabbas ve öncü,aramıza hoşgeldiniz.Aliabbas; Azerbaycan'dan bu tarafa bir gün yolun düşerse,mutlaka burada senle masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlarımız olacaktır.Azerbaycan Milli takımına ve sana başarılar dilerim,nede olsa kardeş ülke :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aliabbas merhaba,

bu cumartesi ups spor salonunda turnuva düzenleniyor.saat 12 de başlıyor. oraya gelebilirsin hem tanışırız hemde sizin gibi milli bir oyuncu ile oynama fırsatı bulmuş oluruz.

avrupa yakasında oturan herkeside bu turnuvaya bekliyoruz.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Guest hakanbozatlı
masa tenisini 4 senedir. oynayamıyorum,paslanacam artık ve oynamayı çok özledim.Artık oynamak istiyorum.Belli bir yer belirleyip masa tenisi sevenlerle birleşip organizasyonlar yapabiliriz.

merhaba ben hakan bozatlı bızım takıldıgımız bır bılardo cafe salonu var burada ıkı ad masa tenısı mevcut hemen hergun braya takılan her yastan arkadaslarla masa tenısı oynuyoruz eger sıze yakınsa gelebılırsınız colony alısverıs merkezının oldugu cad cafe brıgool ve armazıda karar aldık her gecen gun mas tenısı seven arkadaslar aramız katılıyor her ay bır turnuva terrtıp edıyoruz aramızda katılırsanız sevınırız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba azerbaycanlı

bir ay önce yazmıştım şayet Türkiyede isen yarın ups de yine turnuva var bekleriz.

istanbul avrupa yakasını bilmiyorsan telefon aç seni uygun bir yerden de alabilirim.

yarın müsait olacam. telf 0532 3562403

görüşmek üzere

selam edirem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..