Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Gazi Üniversitesi İİbf Masa Tenisi Salonu

Misafir

Recommended Posts

Fakültemiz bünyesinde açılmış olan (Bayramdan Sonraya Kaldı Resmi Açılış) Masa Tenisi Kulübü bünyesine tahsis edilmiş olan Masa Tenisi Odası gayri resmi faaliyete geçmiştir. Toplamda 10 adet masa olup raket ve file ve top da mevcuttur. Odamızın yönetimini öğrenciler üslenmiştir. Ücret olarak kesin bir meblaa söz konusu olmayıp, o da bayramdan sonraya kalmıştır. Şimdiden Ankaralılara veya Ankarada okuyanlara haber verim dedim. Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fakültemiz bünyesinde açılmış olan (Bayramdan Sonraya Kaldı Resmi Açılış) Masa Tenisi Kulübü bünyesine tahsis edilmiş olan Masa Tenisi Odası gayri resmi faaliyete geçmiştir. Toplamda 10 adet masa olup raket ve file ve top da mevcuttur. Odamızın yönetimini öğrenciler üslenmiştir. Ücret olarak kesin bir meblaa söz konusu olmayıp, o da bayramdan sonraya kalmıştır. Şimdiden Ankaralılara veya Ankarada okuyanlara haber verim dedim. Görüşmek üzere...

Saatleri yazarsan sevinirim.Bir de burası oda mı salon mu?BU arada gazi üniversiteli olmak ayrıcalıktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

arkadaşlar şuana kadar cvp yazmadığım için özür... sabah 9dan akşam 5e kadar açık bir salon. salon diyorum çünkü 10 masa var ve tamamen bu hizmete adanmış bir yer. Ayrıca şuan bu odaya gazili olmayanlarda girebilir. Ama bakın şuan diyorum yakında orayada bir güvenlik mensubu koyarlarsa şaşmam... Bu durumda da benle irtibata geçerseniz elimden geleni esirgemem... Elimden baya birşeyler gelebiliyor şuan onuda belirteyim... mail adresim: chack_haal@hotmail.com burdan bana ulaşabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salonunuz hayırlı olsun.

Ben işim icabı Ankaraya sıkça geliyorum ve oynayacak yer sorunu olduğunu bizzat biliyorum. Salonunuzun bu konuda büyük katkısı olacağını umuyorum.

Yalnız hafta içi akşam 5 de kapanması çalışanların masa tenisçilerin oynama imkanını ortadan kaldıracaktır.

Bir kaç akşam daha geç saate kadar (mesela 9 gibi) açık kalmasını sağlasanız (akşamları ücretli de olabilir) Ankara için çok daha faydalı olacaktır.

Turnuvanıza katılanlara başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben gazi mühendislite okuyorum.Acaba bu turnuvaya sadece Gazililer mi yoksa katılabiliyor yoksa dışardan da katılım mevcut mu?Birde bu turnuva o meşhur İİBF salonunda mı yapılacak yoksa?Mühendislik binasında kayıt yaptırabieceğimiz bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuanda bu salon oluşum düzeyinde inşallah zaman içerisinde hafta sonunda dahi açık olacaktır. Oraya geçici olarka memur atandı ve memur mesai bağlı kalıyor o yüzden saatler konusunda elimden bişey gelmiyor.

Turnuvayı sadece İİBF ye duyruldu... Ama turnuvaya katılım için İİBF li olmak zorunlu değil. Herkes katılabilir. Katılım için Masa Tenisi Salonunda bir stand var... Aslında bikaç yere daha açılacak ama şuan sınav haftası sebebiyle üstüne fazla gitmiyorum...

Birinciye... çeyrek altın

İkinciye... 30 ytl

Üçüncüyede 20 ytl

post-2794-1163438825_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba arkadaşlar. Ben de masa tenisi oynamak istiyorum uzun zamandan beri ancak nerede kimlerle nasıl oynayabilirim açıkçası bilemediğim için erteleyip duruyordum ama artık biryerden başlamak gerekiyor..forumda yazılanlardan anladığım kadarıyla gazi ünv 'nde oynanabiliyormuş.hafta sonları hangi saatlerde açık oluyor yazarsanız sevinirim..Ayrıca masa tenisi derneği varmış bahçeli de ama bilgi almak için aradığımda ulaşamadım malesef. Numarasını bilen var mı? tşk ederim şimdiden yardımlarınız için..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili İrma, Ankara masatenisi derneğini telefonla aramana gerek yok , sanıyorum zaten telefonu da yok :gulumse: Bahçelievlerde Başkent Hastanesinin yanında Alpaslan İlköğretim okulu spor salonunda cmt 13-18, salı-prş 18-20 saatleri arasında oynayabilirsin, oraya geldiğinde görüşeceğin ilgili kişi sana yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..