Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hallmark

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,Hallmark'ın Türkiye distribütörlüğünü alıyorum.Getirteceğim ürünlerin talep edilen ürünler olmasını istiyorum.Hangi tahta ve lastikleri getirmem gerektiği konusunda fikirleri olan arkadaşlar varsa iletsinler lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam.

Öncelikle hayırlı olsun.

Lastik, -Super special- getirebilirsiniz.

Lastiklerin diğer markalara oranla pahalı olduğu söyleniyo ama umarım makul fiyatlarda satarsınız.

Daha sonra getirdiğiniz ekipmanlar ve fiyatları konusunda bilgilendirirseniz.

Hayırlı işler :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hallmark ülkemizde çok fazla tanınan bir marka olmadığı için ürünlerinide açıkçası am olarak bilmiyoruz. Pütür lastik ve tahtalar üzerine birçok ürünü var ama açıkçası hangisi ülkemizde satılır bilemiyorum. Sadece isim olsun diye isim veririm ama buda burada satılacağı anlamına ne yazık ki gelmiyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet benimde araştırdığım kadarıyla super special ve super special extra sadece kırmızı renkteler ve çok popüler lastikler.Bununla beraber Panther ve Power Spin revaçta olan diğer lastikler.Sanırım lastik kotası bunlardan oluşacak.Tahtalardan da Carbon Extreme,Enigma ve Ultra en çok sevilen ve tutulan tahtalar.İlk etapta getireceğim ürünler sınırlı sayıda olacak ve bunlardan oluşacak.Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..