Jump to content
Masatenisi.org Forum

*--transfer--* (laü)kıbrıs

Maze

Recommended Posts

herkese merhabalar ...3 yıldan beri giremediğim üniversiteye bu sene girmek nasip oldu ... lefke avrupa üniversitesinde kıbrıs .... öğrenim göruyoru m yaklaşık bir haftadı rr...bu arada hem kulube transfer oldum hemde ..üniversitelerde oynama şansı bulacam..eski kulubude boylelikle bırakmak zorunda kaldım...gecen sene terfilerde 4 olmuştuk d.s.i Konya takımı olarak bu sene onlar 2b de bende 2a

14-15 ekimde maçlar var nevşehirde inş.o zama n görüşmek üzere şimdiden herkese bol şans....

hafta sonu istanbulda olacak super lig maçlarınıda izleyemeceğim icin bir yorum yaparsanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler .....özellike çinli nasıl bi r oyuncu tanımak istiyorum ...

oyunu hakkınad bir bilgi verirseniz veya kimlere yenildi kimleri yendi onun hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim,,,super ligdeki butun takımlara başarılar diliyorum ...muammer çokyürür '

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..