Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Balsacarbo X5 Off

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Bu tahtayı inceliyorum da acaba oynayanların veya tahta hakkında fikri olanların görüşlerini alabilir miyim birinci elden? Teşekkürler..

Tahtayı bilmiyorum ama kullanıcıların yorum yaptığı bu konuda zengin bir site var, ben de oradan yararlanmıştım malzeme alırken.

http://www.tabletennis.gr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Bizim Finansbank A.S. Erkek A takimimizin misafir oyuncusu Sn. MNG'ye aldik bu sezon. Inanilmaz derecede kontrollu ve hizli bir tahta. Off kategorisinde. Titresimli, hafif, hisli bir tahta oldugunu rahatlikla ifade edebiliriz.

Zaten bir onceki yazida da verildigi uzere, tabletennis.gr sitesinde bu kadar yuksek puan alan cok az ekipman var.

UA

Kaptan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Balsacarbo tahtayı aldım gerçekten çok hoş bir tahta. Bu tahta ile 2.1 bryce fx powersponge lastik kullanmak istiyorum iki taraftada. Orta seviye bir oyuncuya tavsiye edermisiniz bu kombinasyonu... Bir de aklıma gelmişken bu powersponge olayı gerçekten zamklı gibi etki verebiliyormu bliyormusunuz???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Balsacarbo tahtayı aldım gerçekten çok hoş bir tahta. Bu tahta ile 2.1 bryce fx powersponge lastik kullanmak istiyorum iki taraftada. Orta seviye bir oyuncuya tavsiye edermisiniz bu kombinasyonu... Bir de aklıma gelmişken bu powersponge olayı gerçekten zamklı gibi etki verebiliyormu bliyormusunuz???

Orta seviye oyuncuysanız o zaman Bryce FX gibi hızlı lastik kullanmayım derim ben. Esi yazdıklarımı incelerseniz kısaca "aşırı sürat kazaya yol açar" diye belirtmiştim.

Hızı daha düşük ve kontrollü bir çift almanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Bey'in söylediği gibi Bryce hangi tahtayla kullanılırsa kullanılsın başlı başına hızlı bir lastik. Oyun içinde özellikle servis karşılamada sert yüzeyinden dolayı sıkıntı yaşamamak elde değil sadece bir gün denedim bir dahada dokunmadım :lol: Özellikle oyun esnasında sıkça kesikte yapıyorsanız işiniz çok zor demektir.Bryce kesinlikle en üst düzey oyuncuların kullanabileceği tarzda bir lastik. Forumda dikkat ettiğim bir husus bu spora gönül veren orta seviyedeki oyuncuların üst düzey ekipmanlar konusundaki yanılgıları.Atak oyun için max. lastikler ya da hızlı carbonlar hiç bir zaman yeterli olmaz önemli olan top hızlandıkça topu masada tutma yüzdenizdir. Bunun için kontrollü tahta ve lastikler atak oyunu geliştirmek için en ideal kombinasyonlardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

bendeki primorac carbon ile birlikte bu powersponge'u almayı düşünüyorum ben de. göreceğiniz üzere uzun süredir kullandığım lastik de Tibhar Rapid, yani alışma konusunda bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.

Lastiği almam kolay fakat, yapıştırma-kesme gibi konularda tecrübem olmadığı için korkuyorum kesmeye :) lastik Türkiye'de satılmıyor sanırım. Haliyle dandoy sport'tan getirtmeyi düşünüyorum. Lastiği onlar uygun şekilde kesebilirler mi? ya da ne yapmalıyım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..