Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oktay Çimen Tekrar Masa Tenisi Federasyonu Başkanı

buyukdogu

Recommended Posts

Selam.

Oktay Çimen tekrar Masa Tenisi Federasyonu başkanı.

Masa Tenisi Federasyonu 1. Olağan Mali Genel Kurulu'nda, tek aday olarak seçimlere giren Oktay Çimen yeniden başkanlığa seçildi.

Sergah Otel'de yapılan genel kurulda, 115 delegenin 113'ünün oyunu alan Oktay Çimen, yeniden başkanlığa seçildi. 2 oy ise geçersiz sayıldı.

Keşke başka adaylar da olsaydı.

Sonucun türkiye masa tenisi için hayırlı olması dileğiyle

Bilgilerinize ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka aday beklentisi olan arkadaşlar geçen seçimlerde Orhan beyin bu işin peşini bırakmayacağım sözlerini unutmasın.Oktay beyin tekrar seçilmesine sevindim.

Neden derseniz kimse onun gibi katılım cesaretini göstermedi.Ayrıca ligleri tekrar kurdu.Beklenenleri teker teker yerine getirimesi zaten artı özellikler.

2.lig tekrar kuruldu Ave B olarak faaliyete geçti.

Kısaca başka aday bekleyen arkadaşlar kimleri beklediklerini ve nasıl icraatleri olduğununuda belirtirlerse sevinirim.

Liglerin kapatılmasına ne kadar karşıysam yeni liglerin kurulmasına o kadar destek veririm.Bu düşüncemin tüm üyelerimizinde destek olacağına eminim.

Oktay ÇİMEN'e ligleri tekrar aktif hale getirdiği için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka aday beklentisi olan arkadaşlar geçen seçimlerde Orhan beyin bu işin peşini bırakmayacağım sözlerini unutmasın.Oktay beyin tekrar seçilmesine sevindim.

Neden derseniz kimse onun gibi katılım cesaretini göstermedi.Ayrıca ligleri tekrar kurdu.Beklenenleri teker teker yerine getirimesi zaten artı özellikler.

Kısaca başka aday bekleyen arkadaşlar kimleri beklediklerini ve nasıl icraatleri olduğununuda belirtirlerse sevinirim.

Liglerin kapatılmasına ne kadar karşıysam yeni liglerin kurulmasına o kadar destek veririm.Bu düşüncemin tüm üyelerimizinde destek olacağına eminim.

Selam Tufan'cığım,Sayın Oktay ÇİMEN'nin fedarasyon başkanı seçilmesine çok sevindim.Masa Tenisi camiasına hayırlı olmasını dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oktay çimen yapması gereken bazı icraatleri yapmadı. mesala çok çok önemli olan masa tenisi medyaya pazarlayamadı , pazarlayamıyorda buna en kısa dönemde çare bulması lazım. Bakın santraç sporunun reklamını yapmışlar her reklamda karşımıza çıkıyor ve buna türkiye iş bankası destek veriyor işte en basitinden bunu yapamalı :pirpir::pirpir: daha sonra arkası gelir ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oktay çimen yapması gereken bazı icraatleri yapmadı. mesala çok çok önemli olan masa tenisi medyaya pazarlayamadı , pazarlayamıyorda buna en kısa dönemde çare bulması lazım. Bakın santraç sporunun reklamını yapmışlar her reklamda karşımıza çıkıyor ve buna türkiye iş bankası destek veriyor işte en basitinden bunu yapamalı :pirpir::pirpir: daha sonra arkası gelir ..

selam çullu.medyaya girerecek olursak bu federasyonun değil birazda medyanın haber yapmak istemesine bağlı.Neden diyeceksen yıllardır biz forumdan arkadaşlarla ne yapabilirizde medyayı masatenisine biraz olsun yönlendirebiliriz diye yazışıp durduk.Boşa kürek sallamaktan bişi değil.Önemli başarılarda bi kaç satır yazıyla geçilen bir yazı.Başka bişi yok.Televizyon dedik.Sıfır.

yani bunu federasyon başkanı haber yapacak diye komik bişey olamaz.Bakın daha önce yazdığım yazıyı tekrar yazıyorum.Çünkü yeni katılan üyelerimiz eskileri hiç incelemeden yorum yapıyor.

Bir Gürhan YALDIZ bundan yıllar önce Balkan şampiyonu olduğu zaman(finali izledim Kalinic'e masayı dar etti)gazetelerde sadece iki satır yazısı vardı.Ama Hakan Şükür hapşurunca bir sayfa bunun nedenleri hakkında bir sürü yazılar yazılmıştı.

Şimdi sana soruyorum arkadaşım çullu.pazarlayınca sen inanıyormusun Gürhan hapşırmış neden diye gazetelerin bunu tam sayfa araştıracağını :lol:

Federasyon başkanı Oktay ÇİMEN PZARLAYAMIYOR diyorsun.Bir Futfol federasyon başkanı hakkında hergün gazetelerde iyi kötü haberler çıkıyor.Ama masatenisi başkanı hakkında dikkatimi çekiyor hep kötü haberler çıkıyor.Hala bekliyorum mesela 2.lig kurulmuş falan neden iyi haber gazetelere verilmiyor bunu anlamıyorum.Karalama kanpanyasımı var yoksa.

Bilmem ne demek istediğimi anladınızmı?

Saygılarımla... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam çullu.medyaya girerecek olursak bu federasyonun değil birazda medyanın haber yapmak istemesine bağlı.Neden diyeceksen yıllardır biz forumdan arkadaşlarla ne yapabilirizde medyayı masatenisine biraz olsun yönlendirebiliriz diye yazışıp durduk.Boşa kürek sallamaktan bişi değil.Önemli başarılarda bi kaç satır yazıyla geçilen bir yazı.Başka bişi yok.Televizyon dedik.Sıfır.

yani bunu federasyon başkanı haber yapacak diye komik bişey olamaz.Bakın daha önce yazdığım yazıyı tekrar yazıyorum.Çünkü yeni katılan üyelerimiz eskileri hiç incelemeden yorum yapıyor.

Bir Gürhan YALDIZ bundan yıllar önce Balkan şampiyonu olduğu zaman(finali izledim Kalinic'e masayı dar etti)gazetelerde sadece iki satır yazısı vardı.Ama Hakan Şükür hapşurunca bir sayfa bunun nedenleri hakkında bir sürü yazılar yazılmıştı.

Şimdi sana soruyorum arkadaşım çullu.pazarlayınca sen inanıyormusun Gürhan hapşırmış neden diye gazetelerin bunu tam sayfa araştıracağını :lol:

Federasyon başkanı Oktay ÇİMEN PZARLAYAMIYOR diyorsun.Bir Futfol federasyon başkanı hakkında hergün gazetelerde iyi kötü haberler çıkıyor.Ama masatenisi başkanı hakkında dikkatimi çekiyor hep kötü haberler çıkıyor.Hala bekliyorum mesela 2.lig kurulmuş falan neden iyi haber gazetelere verilmiyor bunu anlamıyorum.Karalama kanpanyasımı var yoksa.

Bilmem ne demek istediğimi anladınızmı?

Saygılarımla... :thup:

sayın tufan bey sizin dediklerinizi bütün federasyon başkanalrı yapıyor ''yani bunu federasyon başkanı haber yapacak diye komik bişey olamaz.'' bu cümle sizin adınıza çok tahlisiz bir cümle olmuş çünkü bunu herhalde sporcular yapacak değil gerekirse kendisi haber yapacak eğer bu kadar ilgisizse medya bu spora. verdiğiniz örnekler sadece türkiyede olan şeyler değil bütün dünya medyası bunu yapar bunu yaparkende diğer spor dalalrına da gereken ilgiyi gösterir ama gidip te yaw ben gidimde masa tenisinde neler oluyor demez bunu o spor dalındaki spor yöneticileri aracılığı ile yapar eğer m.tenisin bu kadar gerilere gitmişse bunun sebebi sporcular değil federasyon yetkilileridir bunu başkan yapmıyacakta kim yapacak bunu açıklarmısınz!!! hergün yeni bir sponsorluk anlaşmaları çıkıyor karşımıza işte son olarak beko basketbol federasyonu işte bundan bahsediyorum ...ayrıca 2.lig A-B katagorisi açıldı ama bu B katogorisine gidecek takımlara harç parası verecek mi federasyon yani her kulup kendi imkanlarıyla gidecek ... sizin dedeğiniz hiç bir spor dalında olmaz futbol hariç bunu siz de biliyorsunuz ''gürhan hapşırması '' lütfen biraz gerçekçi olalım bende demiyorum zaten gürhan hapşırsın haberlerimiz çıksın medyada ama en azından masa tenisi ile gerekli haberlerin çıkmaması veye küçük,az çıkması bunların sebebi federasyon yetkililerin suçudur ..bu kadar açık

bizler herzaman tartışırız medyayı masa tenisine nası yönlendirriz diye belli makamlarda olna kişiler bunları artık tartışimak değil içraata dökmeli..bizler tartışmaya devam edceğiz ama bugunun şartları bunları gerekitiyor.........umarım sizde beni anlamışsınızdır.... benim federasyonla ilgili hiç bir sorunum eğer oktay çimen de bunları yaparsa desteklerim veye biii başkası hiç farketmez ama bunlardan eser yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''yani bunu federasyon başkanı haber yapacak diye komik bişey olamaz.'' bu cümle sizin adınıza çok tahlisiz bir cümle olmuş çünkü bunu herhalde sporcular yapacak değil gerekirse kendisi haber yapacak eğer bu kadar ilgisizse medya bu spora.

Gerektiği kadar kendiside haber yapmaya çalışıyor zaten. Ben bunu bildiğim için belirtiyorum.Ancak dikkatimi çeken federasyon başkanı medyaya açıklama yaparken hep başka yönlere çekilmesi.Ayrıca bunu masatenisine gönül veren sporcularında destek olması gerek bence.Mesela bende kendi çapımda masatenisi oynuyorum ve yüksek trajlı bir gazete ile şu aralar olumlu yönde girişimlerim var.Destek olunacağı yönünde bazı mesajlar aldım bile... :thup:

2.lig A-B katagorisi açıldı ama bu B katogorisine gidecek takımlara harç parası verecek mi federasyon yani her kulup kendi imkanlarıyla gidecek ...

A Katagorisinede zaten harç parası verilmiyor.Ligler kapatılırken 2.ligin neden kapatılması gerektiği yönünde benimde eleştirilerim zaten oldu.Ancak işin aslını bizzat başkandan öğrendim ve elinden geleni yapacağını belirtti.Hatta birçok kişiyle görüşmemde 2.ligin tekrar kurulması gerekirse durumu iyi olan kluplerin tüm giderleri kendisinin karşılamasının bile uygun olacağı görüşü bende dahil herkesin aklına yattı.Sonuçta elinden geleni bence yaptı ve imkansızlıklara rağmen buda sağlandı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''yani bunu federasyon başkanı haber yapacak diye komik bişey olamaz.'' bu cümle sizin adınıza çok tahlisiz bir cümle olmuş çünkü bunu herhalde sporcular yapacak değil gerekirse kendisi haber yapacak eğer bu kadar ilgisizse medya bu spora.

Gerektiği kadar kendiside haber yapmaya çalışıyor zaten. Ben bunu bildiğim için belirtiyorum.Ancak dikkatimi çeken federasyon başkanı medyaya açıklama yaparken hep başka yönlere çekilmesi.Ayrıca bunu masatenisine gönül veren sporcularında destek olması gerek bence.Mesela bende kendi çapımda masatenisi oynuyorum ve yüksek trajlı bir gazete ile şu aralar olumlu yönde girişimlerim var.Destek olunacağı yönünde bazı mesajlar aldım bile... :thup:

2.lig A-B katagorisi açıldı ama bu B katogorisine gidecek takımlara harç parası verecek mi federasyon yani her kulup kendi imkanlarıyla gidecek ...

A Katagorisinede zaten harç parası verilmiyor.Ligler kapatılırken 2.ligin neden kapatılması gerektiği yönünde benimde eleştirilerim zaten oldu.Ancak işin aslını bizzat başkandan öğrendim ve elinden geleni yapacağını belirtti.Hatta birçok kişiyle görüşmemde 2.ligin tekrar kurulması gerekirse durumu iyi olan kluplerin tüm giderleri kendisinin karşılamasının bile uygun olacağı görüşü bende dahil herkesin aklına yattı.Sonuçta elinden geleni bence yaptı ve imkansızlıklara rağmen buda sağlandı.

ben sizi anlıyorum ama şöyle bir etrafa bakarsanız masa tenisi kadar kaderine terk edilmiş spor yok türkiyede. yani küçümsemek istemiyorum ama bir santraç bile sponsorları var hergün reklamlarda çıkıyor bir düşünüyorum masa tenisinin ne eksiği var diyorum eğer bunları başka spor dalları yapıyorsa m.tenisi çok önceden ve rahatlıkla yapması lazım... benim isyanım buna bunu federasyon öncelik yapacak ki daha sonra kulupler devamını getirecek burda en büyük pay federasyona aittir..sizin yaptığınız gibi herkes kendi çapında birşeyler yapmaya çalışıyor ama bunlar kısa ömürlüdür ....tabii ki çok iyi oldu 2 lig A-B li olması herkesin isteği oldu tebrik ederim ama bu liglerin ileriye dönük olması için para, reklam vs.. lazım biz bunları açtık ama belki de 2 sene sonra yeniden kapanacak :whistle: , biz bu işin temeline bir türlü inemiyoruz ......saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben sizi anlıyorum ama şöyle bir etrafa bakarsanız masa tenisi kadar kaderine terk edilmiş spor yok türkiyede. yani küçümsemek istemiyorum ama bir santraç bile sponsorları var hergün reklamlarda çıkıyor bir düşünüyorum masa tenisinin ne eksiği var diyorum eğer bunları başka spor dalları yapıyorsa m.tenisi çok önceden ve rahatlıkla yapması lazım... benim isyanım buna bunu federasyon öncelik yapacak ki daha sonra kulupler devamını getirecek burda en büyük pay federasyona aittir..sizin yaptığınız gibi herkes kendi çapında birşeyler yapmaya çalışıyor ama bunlar kısa ömürlüdür ....tabii ki çok iyi oldu 2 lig A-B li olması herkesin isteği oldu tebrik ederim ama bu liglerin ileriye dönük olması için para, reklam vs.. lazım biz bunları açtık ama belki de 2 sene sonra yeniden kapanacak :whistle: , biz bu işin temeline bir türlü inemiyoruz ......saygılar

Masatenisinin kaderine terk edilmesi yakıştırmasını yapmanızı şu anki imkanlara ve sponsorluk anlaşmalarına bakacak olursak hak veriyorum.Ancak benimde belirttiğim federasyon zaten çabalıyor.Yanlış anlamayın federasyon başkanı ne akrabam nede başka bişeyim.

Ancak Ankaradayım ve 20 seneye yakın bir süredir aktif olarak masatenisi oynuyorum.Bu arada federasyonun faaliyetleri ve diğer gelişmeleri hakkındada bilgi ve duyum sahibiyim.

Benim belirtmek istediğim (zaten baştan yanlış anlaşıldı) sadece federasyon olarak değil bizimde yani masatenisine gönül veren sporcular olarak federasyona destek vermemiz gerektiği.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Oktay Çimen'i tekrar kutlarım. Başka adayların da çıkmasını -bu spora duyulan ilginin ve desteğin artması yönünden- isterdim. Ancak Oktay Çimen'e gelince ise kendisi tüm hayatını masa tenisine vermiş, hep bu camiada bulunmuş, yaşamını hep bu sporu yaparak ya da onun adına çalışarak kazanmış değerli bir isimdir.

Tekrar tebrikler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Federasyonun 1. ve 2. ligi açtığını yazmış tufan arkadaşımız. Ama ben arkadaşıma hatırlatmak isterim zaten var olan bu ligleri de Oktay çimen federasyonu kapatmamışmıydı. Ayrıca ozamanlar 2.ligtede harcıralar veriliyordu şimdi ise verilmiyor. Yani bu liglerin tekrar açılması bir hatadan geri dönülmesidir bir icraat değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Federasyonun 1. ve 2. ligi açtığını yazmış tufan arkadaşımız. Ama ben arkadaşıma hatırlatmak isterim zaten var olan bu ligleri de Oktay çimen federasyonu kapatmamışmıydı. Ayrıca ozamanlar 2.ligtede harcıralar veriliyordu şimdi ise verilmiyor. Yani bu liglerin tekrar açılması bir hatadan geri dönülmesidir bir icraat değil.

Merhaba.Anladığım kadar siz başta yazılanları okumadan yorum yapmışsınız.Çünkü zaten yorumlar liglerin tekrar yani birkez daha açıldığı.Bizde bu nedenle üyelerimizle birbirimize yorumlarımızı yazıyoruz.

sizden ricam yorum yapmadan önce lütfen konuyu baştan okumanız.teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..