Jump to content
Masatenisi.org Forum

Maltepe (anadolu Yakası)

Guest ahd287

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba ismim Ali , Maltepe( anadolu yakası) de oturuyorum hafta sonları masa tenisi oynayabilecegim bu civarda yada buraya yakın yerlerde oturan arkadaşlar arıyorum. kendimden bahsedecek olursam kendime iyi bir oyuncu demek bilmiyorum dogru olurmu ama şu kesinki beni ancak iyi bir oyuncu yenebilir :).

zamanı ve konumu müsait olan arkadaşlardan cevab bekliyorum.

herkese selam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba ismim Ali , Maltepe( anadolu yakası) de oturuyorum hafta sonları masa tenisi oynayabilecegim bu civarda yada buraya yakın yerlerde oturan arkadaşlar arıyorum. kendimden bahsedecek olursam kendime iyi bir oyuncu demek bilmiyorum dogru olurmu ama şu kesinki beni ancak iyi bir oyuncu yenebilir :).

zamanı ve konumu müsait olan arkadaşlardan cevab bekliyorum.

herkese selam

SELAM ALİ BENİM ADIM SEZGİN KARTALDA OTURUYORUM BENDE MAÇ YAPACAK

BİRİLERİNİ ARIYORUM ARKADAŞLARI YENMEYE BIKTIM ARTIK :))

HAFTASONLARI BENDE MÜSAİT OLABİLİRİM ÖNCEDEN AYARLARSAK EĞER

TEKRAR Bİ HABERLEŞELİM TARİH VE SAAT İÇİN AYARLA OYNAYALIM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ALİ VE SEZGİN KARDEŞLERİM , BENDE KARTALDA OTURUYORUM. BOŞ VAKİTLERİNİZİ VE ULAŞIM

BİLGİLERİNİZİ YAZARSANIZ DAHA İYİ OLUR.MESELA BU GÜN SİZ ARAYACAK OLSAM ULAŞAMAYACAĞIM.

TEL: 0544 611 18 66

baris_b2@hotmail.com

hayırlı ramazanlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar merhaba

cevabları yeni gördüm kusura bakmayın, bu hafta raketleri getirmedim ama önümüzdeki haftaya birşeyler ayarlamaya çalışalım , bu arada oynayabilecegimiz iyi bir yer biliyormusunuz. gerçi maltepede ben bir yer biliyorum ama sadece bir masa var, sizin bildiginiz daha iyi yerler varsa degerlendirebiliriz.

Bana ulaşabileceginiz adresler:

mail : ahdogan2002@yahoo.com

MSN : ahdogan2002@hotmail.com

Sezgin varsa sen de mail veya msn i burdan veya özelden gönderebilirsen haberleşme problemini cözmüş oluruz.

herkese selam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar....

ben de üsküdarda oturuyorum.evime yakın olduğu için haydarpaşa lisesinin içindeki veteran masateniscileri derneğine gidiyorum.gerçekten güzel bir yer.hem de oynayacak birilerini bulmakta pek zorluk çekmiyorusunuz.eğer gelirseniz oyanayabiliriz.aşağıda numaram yazılı.buradan bana ulaşabilirsiniz,

tel no : 0505 594 52 72

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar kusura bakmayın mesajı geç okudum:)göztepe örnek mahallesinde bir yer var.ama işlerim nedeniyle bu hafta musait olamıcam ama haftaya irtibata geçebilirsek beraber oynaya biliriz.

no:05464461813

msn:elmax_8@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 13 years later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..