Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Stiga 9 Kat Tahtalar

Recommended Posts

9 kat hakkında bilgim yok ama butterfly BOLL TRİCARBON adında bi tahta çıkarmış butterfl'ın sitesinde resmi,özellikleri ve fiyatı var yani harbiden tahta çıkarmış ama boll kullanır mı kullanmaz mı bilinmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben Ulf "Tickan" Carlsson Clipper 9 kat tahtamı buldum ve son derece memnunum. Yeni versiyon üreteceklerine eskisinden üretseler ya... Yani yine el işçiliğiyle yapılan o eski harika tahtalardan.

Eğer öyle üretim yapabilseler ben 200-300 euro bile veririm. Ağırlıkları dışında (90 gr gibi) harika raketlerdi çünkü. Özellikle Dynapower ve Clipper 9 kat tahtaların oyun hızlarıda mükemmeldi mesela...

Bakalım Stiga nasıl bir 9 kat tahta piyasaya sürecek? Clipper olursa ben alırım herhalde...

Aslında Stiga firmasına "neden 9 kat tahtaları tekrar üretmiyorsunuz? Çünkü tanıdığım birçok eski oyuncu onlardan arıyor" diye daha önce yazışmıştık . Yoksa biz mi vesile olduk ne?! :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi BOLL TRİCARBON için ne düşünüyorsun butterfly la stiga birbirine misillememi yapıyor acaba? Neyse bekleyip görcez nasıl tahtalar olduğunu

Misilleme pek denemez Şeref. Bu aslında birbirlerinin teknolojilerindenden esinlenme denir.

Aslında yazdığın iki tahta birbirinden çok farklı ama yani bu yazdığıma örnek teşkil etmez ama genel olarak baktığında tüm firmalar rakiplerinin ürettiği malzemeleri kendi laboratuarlarında inceleyerek satış için uygun bulduklarında biraz daha değişiğini kendi markaları altında satmaya çalışırlar. Zaten tüm ticaret hayatında sistem böyledir. Yani bizim spora mahsus birşeyde değil...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..