Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antalyada Masa Tenisi Için Mekan Ve Partner?

Guest YalcinOsman

Recommended Posts

Merhaba. Bende Antalya'dayım, amatörce ama düzenli olarak masa tenisi oynuyorum. Ben bu yazıyı yazana kadar haberin olmadıysa eğer, biz her salı-perşembe saat 18-20 arası ve o kadar düzenli olmasa da bazı pazarlar saat 15-18 arası, Işılar'daki Stadyumda bulunan masa tenisi salonunda oynuyoruz. Senin düzeyini bilmiyorum ama, az bileninden iyi bilenine kadar geniş bir oyuncu yelpazesine sahibiz ve bu sıralar gelen bayağı çok. Profesyonel oynayanlar ise pazartesi-çarşamba aynı saatlerde aynı yerde oynuyorlar. Hiç gelmediysen, gelmeni tavsiye ederim, özellikle de Metropol tarzı yerlerde oynamak istemiyorsan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı kişilerden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama antremanlara gelen hakemlerimiz var. Örneğin Yalçın Bey (Can) var ki benim antreman arkadaşım diyebilirim. Zaten burada havaların güzelleşmesi ile birlikte bayağı arttı gelen gidenler, 10 ile 20 kişi arası oluyoruz en az. Takımda oynayanların antreman günleri daha sakin geçiyor tabii bizimkine göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya biraz sohbet mesajları gibi olacak ama ortak tanıdıkların çıkması hoş. Daha dün akşam Hasan Bey'le birlikte idik. Dün gücü yetmedi bana. O da son zamanlarda düzenli olarak gelip gidiyor. Eski bir öğrencinizin selamı var derim yarın akşam. Antalya'da yaşayan ve masa tenisine meraklı olan herkesi beklediğimizi tekrar belirteyim buradan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fazla tekrar yapmış olacağım belki ama Kader gibi takımda oynayan profesyonel oyuncular pazartesi-çarşamba, bizim gibi amatör oyuncular ise salı-perşembe, bazen de pazar günü daha önce belirttiğim saatlerde oynuyoruz. Tekrar tekrar belirtmemim sebebi ise yeni insanlarla tanışmak ve oynamak güzel oluyor, hele bir de düzey birbirine yakınsa. Bu arada Kader'in tanıyan herkese selamı var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba

vecevaplar için teşekkür ederim bu hafta içinde salıyada perşembe günü gelmeyi düşünüyorum amab iki sorum daha olacak.. Öncelikle bu yerde kaçmasa var ve ikincisi ilk defa gideceğimiçin yabancılık çeker miyim? Ve benimle oynayacak oyuncular bulabilir miyim? Şimdiden teşekkürker ve herkese iyi günler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Işıklar'daki stadyumda, yani bizim oynadığımız yerde toplam 5 masa bulunmakla birlikte 3 masa oynanabilir durumda. Yabancılık çekme ve oynayacak kimseler bulma konusunda bir sıkıntınız olacağını sanmıyorum. Çünkü daha önce söylediğim gibi sayımız ve düzey olarak yelpazemiz bayağı geniş amatör oyuncular olduğumuzdan. Şu sıralar oyuncu sıkıntısından çok masa sıkıntısı çekiyoruz ama bu sorunuda aynı düzeydeki oyuncuları genelde aynı gruba dahil ederek kendi aramızda düzenlediğimiz turnuvalar ile çözüyoruz. Hiç olmazsa belirli bir düzen içerisinde oynanmış oluyor. Kaldırılan Evren Büfeyi biliyorsanız, oradan parkın içine doğru ilerleyip stadyumun yan girişini kullanıcaksınız. Judo ve boks salonların olduğu yerde masa tenisi salonu. Ben yarın 18.00'da oradayım. Görüşmek üzere!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 4 months later...
Merhaba. Bende Antalya'dayım, amatörce ama düzenli olarak masa tenisi oynuyorum. Ben bu yazıyı yazana kadar haberin olmadıysa eğer, biz her salı-perşembe saat 18-20 arası ve o kadar düzenli olmasa da bazı pazarlar saat 15-18 arası, Işılar'daki Stadyumda bulunan masa tenisi salonunda oynuyoruz. Senin düzeyini bilmiyorum ama, az bileninden iyi bilenine kadar geniş bir oyuncu yelpazesine sahibiz ve bu sıralar gelen bayağı çok. Profesyonel oynayanlar ise pazartesi-çarşamba aynı saatlerde aynı yerde oynuyorlar. Hiç gelmediysen, gelmeni tavsiye ederim, özellikle de Metropol tarzı yerlerde oynamak istemiyorsan.

OOOOOoooooOOO Naber ya bende Antalya'danım küçükler il 2.siiiii

Bende sizle yapabilirmiyim ama ben 13 yaşındayım ama yaşa bakmmayın gerçekten çok güzel oynuyorum

Derecelerim:

Isparta il:1 si

Antalya :2 si

Benle yaparmısınız...Ve isterseniz size rakette satıyım ben de 4 tane butterfly var

1 tane de dunlop spin master

iSteyen var mıııı????

Ve benimle yapıcakmısınız....????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hay1r Hakan hoca ve fazl1 hoca bazen çal1st1r1yorlar beni...

Ve su an ISPARTA'day1m ben burda turnuva düzenliyoruz ülkü ilköretim okulunda suan tam olarak 23 kisi bulduk...Bu bile bize yeter baya güzel olucaa benziyor sonuçlar1 burda aç1klar1m...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese,

Büyük ihtimalle bu gece ya da yarın gece yola çıkıyorum:) Nihayet uzun bi aradan sonra tekrar memleketime dönüyorum:) İnşallah Salı günü aranızda olucam.

Togay Abi, Hasan Akın hala geliyorsa onuda davet ederseniz çok sevinirim.

Saygılar

Serhat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OOOOOoooooOOO Naber ya bende Antalya'danım küçükler il 2.siiiii

Bende sizle yapabilirmiyim ama ben 13 yaşındayım ama yaşa bakmmayın gerçekten çok güzel oynuyorum

Derecelerim:

Isparta il:1 si

Antalya :2 si

Benle yaparmısınız...Ve isterseniz size rakette satıyım ben de 4 tane butterfly var

1 tane de dunlop spin master

iSteyen var mıııı????

Ve benimle yapıcakmısınız....????

Alperen,

Sendeki raketlerin teknik özellikleri, şu anki durumları ve fiyatları konusunda bilgi verirsen sevinirim, yalnız teknik özellikleri verirken uygun o0ldukları oyun stillerinide yazarsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hay1r Hakan hoca ve fazl1 hoca bazen çal1st1r1yorlar beni...    Ve su an ISPARTA'day1m ben burda turnuva düzenliyoruz ülkü ilköretim okulunda suan tam olarak 23 kisi bulduk...Bu bile bize yeter baya güzel olucaa benziyor sonuçlar1 burda aç1klar1m...
Anladım Alperen. Hakan hoca ile Fazlı hocayı tanımıyorum, bizim buradaki hocalar tanıyordur yüksek ihtimal. 23 kişi olmanız çok güzel bence. Değişik kişilerle oynamak iyi birşey.

Togay Abi, Hasan Akın hala geliyorsa onuda davet ederseniz çok sevinirim.

Hasan Hoca ile doğrudan bağlantım yok, ayrıca bu aralar pek de düzenli gelmiyor. Yoksa önceden her salı-perşembe geliyordu, mutlaka görürdün. Yalnız hafta sonu turnuva varmış, O da hakemlik yapıyor biliyorsan. Maalesef turnuvaya katılamayacağım ama salona bir uğramayı düşünüyorum. Orada görürsem bu isteğini iletirim kendisine. Görüşmek üzere Xarion.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

antalyalılar ben de bayram tatili için antalyada olucam. çarşambadan itibaren oradayım, haberleşip oynayalım...

Simurg sen de pazartesi veya salı gelseydin iyi olurdu. Salı mutlaka oynardık. Perşembe bayramın ilk günü olduğundan oynanmaz. Ama birşeyler ayarlamaya çalışırız. Olmazsa hafta sonu oynarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Walla ben Antalya'da ki hocamdan çok ispartada beni çalistiran hocami daha çok sevdigim daha dogrusu daha iyi egitim verdii için i spartada

olucam .1 hafta sonra hep antalyaday1m isteyenle maç yapabilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar anlaşıldığı kadarıyla Ankara'dan sonra mini bir Masatenisi.Org turnuvası da Antalya'da gerçekleşecek. Ben, Offansive, Simurg, Xarion ve biraraya gelebilirsek Alperen ile birlikte 5 kişiyiz forum üyelerinden. Bu tarafa yolu düşen herkesi bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar anlaşıldığı kadarıyla Ankara'dan sonra mini bir Masatenisi.Org turnuvası da Antalya'da gerçekleşecek. Ben, Offansive, Simurg, Xarion ve biraraya gelebilirsek Alperen ile birlikte 5 kişiyiz forum üyelerinden. Bu tarafa yolu düşen herkesi bekleriz.

Ortak, ne güzel, bir taraftan kurban kavurması yapar yer, bir taraftan oynarsınız. bak benim de canım çekti şimdi :isterim:

kurbanın işkembesinin bazı bölgelerinden çok iyi tırtıklı lastik yapılabiliyomuş ha, ona göre, mındar etmeyin işkembeyi sakın ;): ayrıca paçalarından da, tahta için anatomik sap yapılabiliyor :lol:

Ping the Dr. Hannibal Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..