Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi öğrenmek Istiyorum

Guest SULE06

Recommended Posts

Merhaba, masa tenisi öğrenmek istiyorum ve ciddi bir kurs arıyorum. Nereye müracaat edeceğimi bilemediğim için foruma yazıyorum. Bilenler bilgilendirirse sevinirim. Bu arada Ankara'da yaşıyorum ve merkezi yerde ciddi bir kurum olmasını istiyorum tabii. Çok teşekkürler şimdiden. ŞuLe.

post-2630-1156696110_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şule öğrenmek istiyorum diyorsun ama ilk önce kaç senedir bu sporla uğraştığını yazarsan daha iyi olur.Çünkü hiç bişey bilmeden sen yönlendirmek yanlış olur.Biraz kendi hakkında bilgi ver lütfen.(Şu anda Ankara Masa Tenisi Derneğinin bir salonu var.Orda Selçuk hoca var.Site de bu salonla ilgili telefon numaraları var biraz araştırırsan.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce hiç masa tenisi oynamadım Burak. Tenis oynadım ancak aralarında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. Şu Alparslan Lisesindeki dernek çalışmasını duydum. Oraya müracaat edeceğim artık. Masa tenisi hakemi bir bayanla tanışmıştım bir ara ve İller Bankası'nda da masa tenisi oynayabileceğimi söylemişti ancak ayak üstü bir sohbet olduğu için orada kaldı. İller Bankası ile ilgili bilginiz varsa ve aydınlatırsanız sevinirim. Resmime gelince şahane bence :p

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..