Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzonda Masa Tenisi Partneri Aranıyor

kingmeran

Recommended Posts

• 4 weeks later...
trabzon kapalı spor salonunda oynuyorduk

o zaman ya hakan hocayla oynuyordunuz ya da muhammet abiyle, hakan hocanın dizinde bir problem var ama şu an hala oynuyor ve trabzonsporun antrenörlüğünü yapıyor. sakatlanan arkadaşınız kimmiş merak ettim doğrusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

slm arkadaşlar tanışalım mı bn beşikdüzü sml den hakan hocayıda muhammet abiyi de tanırım 5 senedir masa tenisi oynuyom sağlık meslek liseleri arasında türkiye 1.liğimiz war buluşup oynarız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
slm arkadaşlar tanışalım mı bn beşikdüzü sml den hakan hocayıda muhammet abiyi de tanırım 5 senedir masa tenisi oynuyom sağlık meslek liseleri arasında türkiye 1.liğimiz war buluşup oynarız

selam kardeşim. bu sene üniversitedeki son yılım. keşke daha önceden tanışma fırsatı bulsaydık. masa tenisi hayatında başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba arkadaşlar. Ben K.T.Ü.'de makina müh. bölümünde okuyorum. Aslen trabzonluyum ama istanbul da yaşıyorum. trabzonda olduğum her vakit masa tenisi oynayabilirim.{tabi derslerden vakit buldukça} orta seviye bir oyuncuyum. eylülün ilk haftası trabzona geliyorum haberleşip oynayabilirim isteyenle. yer konusunda, üniversitenin spor salonundaki masalar güzel orda oynayabiliriz. yada başka yerde olabilir. akçaabattayım ona göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

kapalı spor salonunda masa tenisi için salon var mı acaba, hangi saatlerde oynuyorsunuz, salon kaçta açılıyor ve kaça kadar açık, trabzon spor antrenmanlarını kapalıda mı yapıyor, bilgi verebilecek arkadaşlar var mı acaba???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kapalı spor salonunda masa tenisi için salon var mı acaba, hangi saatlerde oynuyorsunuz, salon kaçta açılıyor ve kaça kadar açık, trabzon spor antrenmanlarını kapalıda mı yapıyor, bilgi verebilecek arkadaşlar var mı acaba???

kapalı spor salonu derken hangisi ? ben üniversitenin ana kampüsünde oynuyorum , havaalanının ordaki. Salon, sabah 8 olabilir açılış saatinden emin değilim ama akşam 20.00 a kadar açık, 4 masa var. Arkadaşımla antreman saatlerini ders programına göre ayarlıyoruz, 2. dönem başlasın belli olur, oyun seviyen iyi ise, vakit te uyarsa bize katılabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mrb, 17 şubatta bayburtta turnuvamız var,eğer katılmak isterseniz bana isminizi yazdırın...Aslında Doğu karadeniz illerine haber vercektik ama tarih belli olmadığı için biraz geç kaldık....Trabzonda bu işi Hakan Hocam çok iyi götürüyor...Masa tenisi sever herkese selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest speedygonzales
Arkadaşlar salı, cuma 15.00 - 17.00 KTÜ merkez kampüsün spor salonunda oynuyoruz, ilgilileri bekliyoruz.

haftada sadece 2 gün ve günde 2 saatmi oynuyorsunuz kaç kişisiniz toplam kaç masa var diğer günlerdede oynanıyormu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haftada sadece 2 gün ve günde 2 saatmi oynuyorsunuz kaç kişisiniz toplam kaç masa var diğer günlerdede oynanıyormu

öğrenci olduğumuz için 2 gün ve 2 saat normaldir arada derslerede girmek lazım tabi :), o gün ve saatler ilk dönem içindi, 2. dönemin ders programına görebelirleriz onları, 25 şubatta trabzonda oluruz, gün ve saatleri bildiririm burdan, ayrıca öncede yazdığım gibi salon sabahtan akşam 20.00 a kadar açık herkese (üniversitenin merkez kampüsünde ki salondan bahsediyorum), 4 tane masa var, ben iyi oynayan 3- 4 kişiyle oynuyorum ama düzenli olarak oynadığım 1 kişi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömer arkadaşım, mart ortalarında 10 gün kadar trabzonda bulunacağım, arkadaşlarınla da tanışıp beraber oynayabiliriz. kulüpte oynuyormusunuz , turnuvalara giriyormusunuz, sıkı idman yapıyormusunuz, bir de trabzonspor sporcuları toplama mı, trabzonda mı yaşıyorlar? dışarıdan sadece maçlara mı geliyorlar? antrenmanlarını nerede yapıyorlar? üniversite hariç başka salon var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömer arkadaşım, mart ortalarında 10 gün kadar trabzonda bulunacağım, arkadaşlarınla da tanışıp beraber oynayabiliriz. kulüpte oynuyormusunuz , turnuvalara giriyormusunuz, sıkı idman yapıyormusunuz, bir de trabzonspor sporcuları toplama mı, trabzonda mı yaşıyorlar? dışarıdan sadece maçlara mı geliyorlar? antrenmanlarını nerede yapıyorlar? üniversite hariç başka salon var mı?

Trabzonspor takımında oynayan oyuncuların biri Bursa'lı(2.oyuncusu), diğeri İzmir'li(1. oyuncusu), 3. oyuncusu nereli bilmiyorum. Bu duruma göre 2 oyuncu Trabzonda yaşamıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. Ktü'de okumaktayım. Lise yıllarımda samsunda lisanslı olarak masatenisi oynamaktaydım. 17 şubatta yapılacak olan turnuvaya katılmak istiyorum. Ama yıllardır elime raket almıyorum. Turnuvaya da çok az zaman kaldı. Bu süre içerisinde antreman yapmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? msn adresim : d33ps0und@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trabzonspor oyuncuları hakında bir bilgim yok, ki diğer arkadaş açıklamış, gelirsin tanışırız oynarız tabiki, ben kulüpte oynamıyorum ama antreman yaptığım arkadaşım oynamış lisanslı, burada pek turnuva olmuyo yada ben rastlayamıyorum- 17 şubat 2008 tarihinde bir turnuva olacak ama ben o tarihte istanbulda olucam ne yazıkki- ayrıca üniversitede öğrenciler arasında turnuva oluyo ona katılıyorum tabiki, idamnları ders programına göre ayarlıyoruz sıkı idman denemez ama ancak o kadar oluyo, salon olarak ben üni deki salonda oynuyorum başka salon vardır ama benim bilgim yok onlarla ilgili zaten ünideki yeterli oluyo bana, 19 mayıs spor salonunda oluyo turnuvalar bir kere oynamıştım ama masalar orda durmuyo tabi salon her türlü şeye ev sahipliği yaptığı için, onun dışında fatih eğitim fakültesinde var ama orda hiç oynamdım nasıldır bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trabzonspor oyuncuları hakında bir bilgim yok, ki diğer arkadaş açıklamış, gelirsin tanışırız oynarız tabiki, ben kulüpte oynamıyorum ama ... ... ... ...

Ömer arkadaş lisanslı oyuncu olmasa da çok iyi bir antreman partneri. Çok iyi oyuncuları bile zaman zaman zorlayabilir.

Fırsatınız varsa oynayın derim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cimg17861pi0.jpg

Pazar sabahı orda olucam. İsteyenler arkadaşlarla irtibata geçip, orada beraber antreman yapabiliriz. Veya bugün ya da yarın bi şekilde antreman yapma imkanımız var ise çok daha iyi olur. d33ps0und@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..