Jump to content
Masatenisi.org Forum

Top Önerisi

Recommended Posts

32 dakika önce, lafons7275 yazdı:

www.masatenisipazar.com

bu siteden herhangi bir şey alanınız oldu mu? Memnun kaldınız mı? Fiyatları iyi gibi ama kalitesi nasıl aceb...

Merhaba sayın lafons,

Sitemizin faaliyete geçeli 15 gün oldu. Şu ana kadar Ankara, Çerkezköy, İzmir, Sivas ve İstanbul'da bir çok müşterimize satış yatık. Müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir. Aldığı ürünle ilgili gecikme yaşayan veya her hangi bir mağduriyet yaşayan müşterimiz olmadı.

Ayrıca kalite olarak üst seviye top, lastik ve tahtalarımız mevcut. Fiyatlar çok makul. Mutlaka deneyin memnun kalacaksınız.

Sizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, MASTENS yazdı:

Merhaba sayın lafons,

Sitemizin faaliyete geçeli 15 gün oldu. Şu ana kadar Ankara, Çerkezköy, İzmir, Sivas ve İstanbul'da bir çok müşterimize satış yatık. Müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir. Aldığı ürünle ilgili gecikme yaşayan veya her hangi bir mağduriyet yaşayan müşterimiz olmadı.

Ayrıca kalite olarak üst seviye top, lastik ve tahtalarımız mevcut. Fiyatlar çok makul. Mutlaka deneyin memnun kalacaksınız.

Sizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

MASTENS TEK YILDIZLI ANTRENMAN TOPU 100’LÜ 

Bu top hakkında bilgi verir misiniz? Üretim yeri, ekli mi, plastik mi, delta, selex vari toplardan farkı nedir vs.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, TSuBaSa yazdı:

Siz bu topların 40+ ve selüloz bazlı değil plastik veya ABS bazlı olduğuna emin misiniz? 

Henüz turuncu 40+ ve plastik top piyasada yok da ondan soruyorum.

Zaten topun üzerinde 40+ ve plastik - ABS ibaresi de yok.

Merhaba Sayın TSuBaSa,

Toplarımız 40+ Plastik (ABS)'dir. Dediğiniz gibi şuan Türkiye'de turuncu renk 40+ plastik top satan ilk firmayız. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, lafons7275 yazdı:

MASTENS TEK YILDIZLI ANTRENMAN TOPU 100’LÜ 

Bu top hakkında bilgi verir misiniz? Üretim yeri, ekli mi, plastik mi, delta, selex vari toplardan farkı nedir vs.?

MASTENS Masa tenisi toplarımız 40+ plastik (ABS)'dir. Bahsettiğiniz selex ve delta tarzı toplarla kesinlikle alakası yoktur. Kalite olarak Butterfly, Donic veya Stiga gibi markaların toplarından hiç bir eksiği yoktur. Hatta bazılarından daha iyi seviyede diyebiliriz. Çin'de bir fabrikada MASTENS markası için özel olarak üretilmiştir. Bu fabrika Butterfly, Joola, Adidas gibi çok bilindik markalar içinde üretim yapmaktadır. MASTENS olarak bu fabrika ile ortak üretim anlaşması yapmış bulunmaktayız.

MASTENS Toplarımız kesinlikle profesyonel oyuncular içindir.

www.masatenisipazar.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, MASTENS yazdı:

Yeni satışa sunduğumuz MASTENS marka topları tavsiye ederiz. Kalite olarak bildiğiniz markalardan hiç bir eksiği yok. MASTENS toplar Butterfly, Joola, Adidas gibi markalara üretim yapan fabrikada üretilmiştir. Fiyatının diğerlerine göre ucuz olmasının tek nedeni fabrikasından direk olarak Türkiye'ye gelmesidir. Yani arada bir komisyoncunun olmamasıdır. 

MASTENS Antrenman toplarımızı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

www.masatenisipazar.com

mastens-top-3.jpg

200 lira ucuz mu. O fiyata bilindik markalarda var. 20 lira için Riske girmeye değer mi? Deneme için 6 lı 1 kutu göndermenizi istiyorum. Hem denemiş olurum hem de farkını ölçebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Katılıyorum. Yerli marka adı altında bir ürün için 2 lira çok. Çin de hiç kimse çin markalarına 2 lira vermiyordur. Yine de denemek istiyorum.

Merhaba Bilal Bey,

MASTENS marka toplarımızla aynı seviyedeki toplar 3 TL ve üzeri fiyatlarda satılıyor. Şöyle bir fiyat yanılması yaşamayın, birçok sitede fiyatlar KDV hariç olarak yayınlanıyor. Almak istediğinizde üzerine KDV ekleniyor. Yani 2.5 TL olarak yayınlanan bir topu almak istediğinizde yaklaşık 3 TL'ye alabiliyorsunuz. www.masatenisipazar.com'da fiyatlar KDV dahil olarak yazmaktadır. Fiyat olarak ne yazıyorsa sadece onu ödüyorsunuz.

MASTENS Topun tanesi SADECE 1.98TL

İstediğiniz adette alabilirsiniz. İsterseniz 1 veya 3-5-10-20 adette alabilirsiniz.

Deneyip yorumlarınızı burada paylaşmanız bizi mutlu edecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: ‎20‎.‎10‎.‎2018 Saat: 09:59, MASTENS yazdı:

Merhaba Bilal Bey,

MASTENS marka toplarımızla aynı seviyedeki toplar 3 TL ve üzeri fiyatlarda satılıyor. Şöyle bir fiyat yanılması yaşamayın, birçok sitede fiyatlar KDV hariç olarak yayınlanıyor. Almak istediğinizde üzerine KDV ekleniyor. Yani 2.5 TL olarak yayınlanan bir topu almak istediğinizde yaklaşık 3 TL'ye alabiliyorsunuz. www.masatenisipazar.com'da fiyatlar KDV dahil olarak yazmaktadır. Fiyat olarak ne yazıyorsa sadece onu ödüyorsunuz.

MASTENS Topun tanesi SADECE 1.98TL

İstediğiniz adette alabilirsiniz. İsterseniz 1 veya 3-5-10-20 adette alabilirsiniz.

Deneyip yorumlarınızı burada paylaşmanız bizi mutlu edecektir.

Sizin yerinizde olsam eğer bu toplara güveniyorsanız Bilal beye özelden ulaşıp ona  ücretsiz birkaç top yollardım çünkü Bilal beyin onay verdiği topu ben düşünmeden alırım. Benim gibi düşünen de çok var burda ve facebook'ta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..