Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dolandırıcılık, Sahtekarlık, Yalancılık Vs.

student

Recommended Posts

Degerli forum üyeleri! Her yerde temiz süt emmemiş insanlar olduğu gibi foruma üye kötü ve kötü niyetli insanlar gördüm. Hele biri varki o kadar kötüsünü ilk defa burada gördüm. Bu kişide üstelik sporcu.

Bu şahsiyetsiz kişinin ismini şimdilik açıklamıyorum.

BU KONUYU ACMAMACMAMDAKİ ESAS SEBEB BURADA DOLANDIRICILARI ACIKLAMAK! UYGUN OLURMU OLMAZMI NOKTASINDA ICIMIZDEKI DEGERLİ ÜYELERİN FİKRİNİ ALMAK .

EĞER FİKİR BİRLİĞİNE VARIRSAK BURADA İFŞA ETMEK YAHUT ETMEMEK.

Bir ata sözü : Sorcu zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olmalı der Atalarımız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.org/forums/topic/17065-bir-soru/

Sizin durumunuzda bu konu gibi forumun sayfalarında bir süre sonra kilitlenerek yerini alır..

Siz Atamızın sözünü yanlış algılamışsınız.... ...BEN SPORCUNUN FIRSATÇI OLANINI SEVERİM...ahlaki değerleri olanını değil....

Sayın Yöneticilerimiz...., insanlarımız her türlü (maddi, manevi vs.)paylaşım için buradalar...Bu konuları kilitliyerek çözemeyiz.... Bırakın üyeler saygı çerçevesinde sorunlarını çözmeye çalışsınlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Degerli arkadaslar olay şudur. Kulubum bana lastik hediye ediyor bende onu satıyorum diyor. Malzemenin fiyati ise piyasadan uygun neden uygun adam diyorki kulubum hediye ediyor. Yoksa 125 tl ye tenergyi spin spor dahi alamayacağini akıl sahibi herkes bilir.

Bizde satan sporcu taninan sporcu Ankarada tanımayan yok Düşüncesiyle 2 lastik taleb ediyoruz. Fakat bize şöyle söylüyor acil paraya ihtiyacım var miktari arttırırsanız dahada indirim yaparım diyor bize cazip olan lastik dahada cazip hale geliyor.

Ihtiyacim olanı söylediği fiyattan zaten alacaktım cazip olunca ben 2 tane daha istiyorum (kendimi fırsatcı gibi hissettim ama adam iflas etmişte tekme vuruyorum değil! eline ücretsiz geçmiş lastiği satın alıyorum) ve aynı şekilde bir kac arkadaşımda alıyor.

Ve ortada ne lastik ne para. Araya hatırlı insanların girmesi sayesinde çok az zayiatla 5 dakikada verdigimiz parayı 2-3 haftada fasılalı alıyoruz.

Ve ögreniyoruzki tek mağdur biz değilmişiz. Bizim parayi alabilmemiz aradaki değerli insanların yardımı sayesinde ya tanıdığı olmayan ne yapacak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kısa süre önce forumda 125 tl ye tenergy ilanı veren arkadaşmı acaba bu bahsettiğiniz kişi.Şüphelenip forum yönetimine raporla bildirmiştim yönetimde satış ilanını silmişti.Daha önceleri forumda satılan ucuz sahte tenergy yüzünden bazı arkadaşlarda mağdur olmuştu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar ucuz tenergy diye birşey yok en ucuzu yurt dışında seri sonu filan kalsa bile 150-160 tl ye geliyor

bu arkadaşı da ifşa edelim lütfen adını saklamaya bile gerek yok görüldüğü üzere. hayır o lastikleri kulüp tedarik ediyorsa kulübün adını da analım.. yada kulüp bu arkadaşla ilişiğini kessin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşın bahsettiği şahıs aynı şeyi bana da yaptı. Artık ne düşündüyse planı neyse bilemiyorum parayı zar zor aldık ondan hala da 50 tl vermesi gerekiyor bana. bilal abinin sporularına da satmaya çalışmış arkadaş. kendisini kime sorduysam hakkında hiç iyi yorumlar alamadım. ayrıca hocam siz paranızı alabildiniz mi ? Bu arada foruma üye, söylediğim yalan veya iftira varsa buraya yazabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşın bahsettiği şahıs galiba onur elbeyli aynı şeyi bana da yaptı. Artık ne düşündüyse planı neyse bilemiyorum parayı zar zor aldık ondan hala da 50 tl vermesi gerekiyor bana. bilal abinin sporularına da satmaya çalışmış arkadaş. kendisini kime sorduysam hakkında hiç iyi yorumlar alamadım. ayrıca hocam siz paranızı alabildiniz mi ? Bu arada onur elbeyli foruma üye, söylediğim yalan veya iftira varsa buraya yazabilir.

Yanlis hatirlamiyosam sen boyle birsey yasamistin basaksehirde oturan biriyle dogru mu hatirliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O sahistan paramı cok az zararla kurtardık.

Ben burada şu bilgiyi paylaşmak istiyorum bu gibi şeylere tenezzül edenlerin yaşı küçük ne yaptıklarının tam olarak farkında değiller.

Savcılık la görüştüm şikayetçi olsam geri dönüşÜ olmayan bir yola girilirmiş.

ve bana denilen şikayeti geri almazsam. Ve şuç ispatlı ise doladıran kişi artık benim peşimde koşar Kısaca ip elimde olurmuş.

Ya affetmessem ne olurmuş söyleyeyim 100 de 100 hapis. Kisaca dolandırıcı bunun farkında olsa eminimki 10 defa düşünür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..