Jump to content
Masatenisi.org Forum

Olmaz Böyle Şey...

Guest Hecatomber

Recommended Posts

:) 3 sene kadar geç kalmış bir cevap olacak ama hayır almadım maalesef. almamamın sebebi de düzgün antrenman yapabileceğim birilerinin bulunmayışı. uzun süre sonra gelen cevapları okuyorum da. şurada bir yanlış anlaşılma vardı sanırım;

benim o duruma sinirlenme sebebim bir şeyler kazanamamak veyahut kazanma fırsatını kaybetmek değildi. Asıl sinirlendiğim şey yıllar sonra en azından düzgün ve dişe diş mücadele etme fırsatını kaçırmaktı.

Sonuçta her ne kadar antrenmanlar zevkli olsa da masa tenisinde en zevkli olan şey yapılan maçlardır. Attığım servislere (ki solak olmam ve servislerimin çok iyi olması lisede pek bir baş belasıydı karşımdakilere :) takım arkadaşlarım benim sayemde zor servisleri karşılamayı, solaklarla oynamaya alışmayı öğrendiler :) ) bile karşılık veremeyecek birisi ile uzun süre oynamak zevkten çok işkenceye dönüşüyor.

İstanbul'daki eski takım arkadaşım gidip bir veteran kulübüne katılabiliyor.

Az öncesi şans eseri bulduğum bir habere göre bırakıp geldiğim Antalya'da 40 küsür yaş ortalaması ile takım kuranlar olabiliyor.(orası bildim bileli öyleydi, akşamları hakemlerimizle antrenman yapardık sürekli)

Bu tip sporların zayıf olduğu bir şehre denk gelmek çok üzüyor beni. 5 gün öncesi doğum günümdü ve 2 gün arka arkaya rüyamda masa tenisi oynadığımı gördüm :) tekrar heveslendim. Bu spor tekrar aklıma girdi. Sonra Kayseri'de her yıl olan ve her yıl unutup kaçırdığım bir turnuvanın tam 1 ay önce olup bittiğini öğrendim internetten.

Önümüzdeki 1 ay içerisinde üniversitenin yaz spor şenlikleri başlayacak. Onun kayıt tarihlerini de kaçırmışım. Gidip kaydolmayı deneyeceğim. Bakalım ne olacak :)

ilkokul 4'ten lise sona kadar aralıksız her yıl en az 1 sporla lisanslı olarak ilgilendiğim spor hayatım bu şehre geldiğim gibi sona ermişti. Umarım bir şekilde toparlayabilirim kendimi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..