Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üsküdar'da Yer Ve Partner

Guest saprofit

Recommended Posts

Üsküdar ve civarında oynayacak partner arıyorum. Önceden kurulan bir ekip varsa katılabilirim. Çok ileri düzeyde bir oyuncu değilim. Lisede takımda oynadım. Yeteneklerimi geliştirmek istiyorum. Şimdilik zaman sorunum yok. ilgilenenlerin mesajını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
Üsküdar ve civarında oynayacak partner arıyorum. Önceden kurulan bir ekip varsa katılabilirim. Çok ileri düzeyde bir oyuncu değilim. Lisede takımda oynadım. Yeteneklerimi geliştirmek istiyorum. Şimdilik zaman sorunum yok. ilgilenenlerin mesajını bekliyorum.

merhaba,

öncelikle şunu belirtiyim siteye bugün üye oldum.mesajlarım nereye nasıl gidiyor anlayamadım.

üsküdarda ikahmet ediyorum.çok iddaalı değilim ama iyi oynarım.kadıköyde Bomenti cafe var teek bildiğim yer:( yer biliyorum ama bi rakibe ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Üsküdarda Haydarpaşa Anadolu Lisesinin(Marmara Hastanesi Yanı)İçinde Masa Tenisi Salonu Var.Suanda Veteran Derneği Olarak Biliniyor Fakat Her Yaş Grubuna Göre Kurslar Olmakla Birlikte Partnerinizle Gidip Oynayabilceğiniz Partner Edinebileceğiniz Bi Salon.Bilgi Almak İsteyen Arkadaslar Arayabilir 0555 616 79 00.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..