Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiyede Ilk

Metin1

Recommended Posts

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Derneği olarak bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışından gelecek olan sporcular için düzenlediğimiz eğitim kampımız 01/Ağustos/2006 tarihinde başlıyor

* 10 günlük kamplar şeklinde olacak kurslarımız 12 kişi ile sınırlı olacaktır,

* Sabah, öğlen ve akşam yemekleri ve konaklama tesislerimizde gerçekleştirilecektir.

* Kurslarımız milli takımlar antrenörü Sayın Metin MESTANOĞLU gözetiminde sabah 2, akşam 2 saat şeklinde yapılacaktır.

* Yurt içinden gelen kursiyerlere boş zamanlarında 1 saat bilgisayar kursu verilecektir.

* Ayrıca DVD ile Avrupa ve Dünya Şampiyonaları analizi yapılacak, teorik eğitim dersleri verilecektir.

* 1-10/Ağustos/2006 tarihlerindeki kursumuz Bulgaristan'dan gelecek ekip ile dolmuştur.

* Kayıtlarımız 11-20/Ağustos/2006 ve daha sonraki kurslarımız içindir.

* Ücretler 10 günlük kamp için sabah, öğle ve akşam yemek konaklama, günde çift antrenman, bilgisayar kursu, DVD ile teorik eğitim,1 gün İstanbul gezisi 350YTL+50YTL bilgisayar kursu olmak üzere toplam kişi başı 400YTL dir.

Müracaat: Metin MESTANOĞLU 0 533 526 26 51

Savaş PRAVUŞTALI 0 532 243 97 02

KLÜP TEL: 0 216 565 12 51

KLÜP FAX : 0 216 565 91 98

e-mail: metromanov@yahoo.com

web: fbvtt.org

YER : HALİL TÜRKKAN İLKÖĞRETİM OKULU Yumurtacı Abdibey caddesi No:55 Göztepe-Kadıköy

Dernek Başkanı Savaş PRAVUŞTALI'

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..