Jump to content
Masatenisi.org Forum

Globe 999 National Versiyon Lastik?

Recommended Posts

normal bir dhs h3 neo veya skyline veya globe mavi sünger de olur hepsi olur. lastiğin hissine alışmak çin tarzı spini geliştirmek gerek. ben 6. ayı doldurdum hala çalışıyorum ama benimki kullanılmış neo national idi ve beleş gelmiş idi

qısqanmayın

violin de beleş geldi onu da qısqanmayın

kardeşim almanyadan roxon 500 pro getirdi backhand için onu da qısqanmayın

onur sağolsun tabletennis11den japon süngerli nittaku hurricane2 yi çekti oda beleş

bu işler böyle...

vah vah vah uzuldum sizin icin swan bey gercekten zor durumdasınız, olmadı bir hammond proß yardımı da yapalım size ?

Not: söylediklerim tuningli kullanım için geçerli

Not2: çin lastiği hangisi olursa olsun yapışkanlı lastik karakteristiği olarak özellikle orta uzak mesafedeki spinlerde

çok büyük hareket istiyor yapmayınca nete takıyor yapınca da bloktan gelen topa yetişmek zor oluyor.

Bence çin lastiğinden uzak durmakta yarar var.

1- spin seklinizi komple degistirmek zorunda kalırsınız

2-national lastikleri ha dediginizde bulamassınız.

cin lastikleri iyi guzel hos ama biz cinli degiliz. avrupalı gibi avrupa lastikleri ile oynamakta fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bırakın oynasın yahu en ucuzundan alsa daha iyi olur sadece. yeni başlayanlar zate h3 neo national'ı hakkıyla kullanamaz. ha 10 dolarlık ha 100 dolarlık lastik

dhs 3-50 diye bi lastik var kontrollü ve spinli onu alsın hatta. yada 5 dolarlık yapışkanlı çin lastik alsın 3 çift, bi tüp de booster. bilemedim ki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bırakın oynasın yahu en ucuzundan alsa daha iyi olur sadece. yeni başlayanlar zate h3 neo national'ı hakkıyla kullanamaz. ha 10 dolarlık ha 100 dolarlık lastik

dhs 3-50 diye bi lastik var kontrollü ve spinli onu alsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya pro xp leri hammond pro betayı lightning ds i felan yazmadım

onları da ekleyelim dimi? engin abiden aldığım boost tc ve donic desto f1 i de eklemeli miyim? patlak tenergy uğurlu geldi diyelim

Bende tüm ekipmanları mı kaybettim desem ( yalanda değil ) bende beleş bombardımanına tutulur muyum acaba.

Not: 1 tane Ludeack FL sap olacak + Hurricane3 neo turuncuda olur :D +05fx 1.9 olacak hadi bakalım beni de donatın :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..