Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Almak Istiyorum Nerden Bulabilirm?

Guest Nilcan

Recommended Posts

Arkadaslar ben masa tenisi ariorm aslnda bi kac yerde buldm ama fiyatlar yuksek geldi.Ucuza ve fazla profesyonel olmayan(cunku eve alicam) bi masa ariorm nerden uygun fiyata bulabilirm yardmci olursaniz sevinirm...

masa tenisi ariorm? ne demek olduğunu anlamadım. Biraz daha düzgün yazarsanız yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ben masa tenisi ariorm aslnda bi kac yerde buldm ama fiyatlar yuksek geldi.Ucuza ve fazla profesyonel olmayan(cunku eve alicam) bi masa ariorm nerden uygun fiyata bulabilirm yardmci olursaniz sevinirm...

Anladıgım kadarıyla masa tenisi masası arıyorsun? Eğer öyleyse sana temiz 2.el masaları tavsiye edebilirim.Bu masalar ozellıkle online magazalarda bulunabılıyor.Google'dan falan aratırsan bulabılırsın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
masa tenisi ariorm? ne demek olduğunu anlamadım. Biraz daha düzgün yazarsanız yardımcı olabilirim.

Sizde duzgun okursaniz anlarsiniz ne demek istedigimi...masa ariyorum yazmisim cumlemin sonunda..

Faithless teskkurler yardimci oldugun icin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba size 2.el çok güzel ve ucuz masa tavsiye edebilirim.mesela istanbul/haznedar da bulunan medicana hastanesinin orda bi spor salonu var orada 2.el satıyorlar 2 tane bi tanesinide biz aldık geriye 1 tane kaldı fiyatta 270 ytl .bence uygun fiyat.. masalar kalın top attığında iyi gidiyo yani size bunu tavsiye edebilirim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Eger masa almadıysanız ve güzel bir masa ile keyfine vararak oynamak isterseniz size Donic Indoor 500 veya Donic Indoor 700 ü öneririm. Masalar sıfır ve fiyatları da cok uygun ilgilenirseniz taksit yapma imkanımızda var. hakkigurel@yahoo.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam.

Hangi şehirdesiniz?

Ucuz yollu bi masa istiyorum diyorsanız en kolay yolu carrefour yada metro grossmarketlere bakabilirsiniz.

Üretici firma olarak bildiğim kadarıyla Bursa' da Eryap, İstanbul' da Zeki bilardo, İzmir' de Aker bilardo, Samsun' da İstek bilardo fabrikaları var. Firmalara web sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Ayrıca hazerspor.com, finspor.com gibi spor malzemeleri satıcıları ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

selam arkadaşlar; şimdi gördüm gülmekten öldüm:) nilcan arkadaşımız işi kökünden halledip masatenisi ni satın almak gibi bir cümle yapmış... öyle ya kim uğraşacak antrenman felan raket al lastik al yapıştır et eyle masa al ... hepsini bir seferde satılık masatenisi arıyorum olarak özetlemiş:) bahar arkadaşımızada böyle konularda yazılan anlaşılamıyor yakınmaları yerine yazılandan çıkan anlamlarla ortamda neşe yaratmasını tavsiye edeceğim. Anlatmak istediklerini yazmakta zorluk çeken arkadaşlar gücenip sertleşmesinler diye..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..