Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mazunov

Guest Sansel

Recommended Posts

Mazunov tahta bulmaya calisiyorum; kullanan var mi?

Çok ağır bir tahtadır; kontrolü çok zordur.Gergely'nin allwood versiyonu gibi bir şey.

Bu tahtayı uzun süredir kullanan sinan1gulec adlı üyemiz var.E-mail atarak haberleşebilirsin.

Noldu?Yoksa Schlager hızlı mı geldi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaklaşık beş aydır mazunov kullanıyorum bundan önce viscaria kullanıyordum bence hız olarak mazunov biraz daha hızlı fakat kontrolünün çok da az olduğunu düşünmüyorum fakat kesinlikle ağır bir raket hele sık yapıştırıyorsan ve lastiklerin kalınsa benim gibi bileğinde problem oluşturabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

su anki raketim yasaka maxwood sriver fx tackiness c bh. bu tahta 90 gram ve hızlı bir raket , mazunov 96 gram ve off+ bir tahta. denemedim ancak raketi sen cok mu sıkıyorsun, yada daha once karbon tahtalar mi kullandin?

Ben bilmiyorum ama oynarken çok ağır gelmişti bu arada ben mazunov 100 gr civarlarında diye biliyodum ama benimki de 90-95 gr.Ayrıca denediğimde üzerinde Sriver L vardı benim lastikler de sriver fx :o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Off+ oynuyordum; fkt şunu belirteyim(aynı hataya ben de bir zamanlar düştüm) ben all+/off- kategorisine geçmek için tahta hızımı düşüreceğim.Off+ tahta ile oynamakla iyi olunmaz.İlk başlardan iyi gelebilir; fkt antremansız kaldığınızda, masa başı vuruş yaparken çok zorlanabilirsiniz.Ben açıkçası sizin yerinizde olsam Off tahta kullanıp üzerine bryce 1.9 lastikler takardım.(off tahtadan kasıt Michael Maze'dir)Açıkçası benim kombi kadar hızlı oluyor bu kombi.(edit:kombimde schlager carbon + sriver fx 2.1)Eğer çok daha hızlı bir şey istiyorsanız Stiga Titanium WRB ama bu sizi yanıltmasın ben bu tahtayla hiç oynamadım.Bir de Sardius var diyolar ama Butterfly bunu Asya için üretiyo; yani iruirudan getirteceksiniz.Hem Schlager'dan daha pahalı hem de iruirunun 30$(o civarlardaydı) karfo ücreti var.

Diğer Off+ tahtalara bakacak olursak Primorac karbonla oynadım;(edit:üzerinde sriver fx lastikler vadı kalınlığını bilmiyorum) o da güzel bir tahtaydı.Fkt Schlagerla aynı fiyata ve daha kontrolsüz ve yavaştı(edit: sapları bile aynı tahtaların)

Bi de gergely tecrübem olmuştu oynarken gerçek hız budur dedim vururken topu hissetmiyodum :salak:

Ha unutmadan Stiga Super Carbon ile de oynadım.Bayağı güzel bir tahta fakat yorum yapmak istemiyorum fazla.(edit:üzerinde vario soft ile rapid soft lastikler vardı) Nispeten hafif bir tahta ; fkt ben denediğimde sapı straight idi.(ayrıca lastikler de hafif, sapın içi de boş)

Mazunov+Sriver L kombinasyonundan açıkçası memnun kalmadım ama sizin tercihiniz...

Şimdiki aklım olsa Timo Boll Spirit, Michael Maze gibi tahtalar alırdım kontrol etmesi kolay lastik takviyesiyle Off+ oluyorlar(ama schlager carbon kadar pahalı)

Bye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..