Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Tenergy 64-Butterfly Tenergy 80

Recommended Posts

evet arkadaşa soruyu ben sordm. vaktnde sriver fx el kmbinasyonum vaRDI. BAKtm baya mesajı var yardm istedim. özelden ne tavsiye edersin dedim. ben senin belli konularda lastik vs tecrübeni gördm ki yardm istedm. benden daha fazla bilgin oldğnu kabul edebilirim ama herşeyi ben bilirim havalarını bırak.

şimdi senden tavsiye istedik diye hiçbirşieyi efendiden daha fazla bilemezmişik! heryerini kibir sarmş insanlar bundan rahatsz sen hala hülyalardasın yok efendim moderatördüm de bilmem ne.

napıcaz bunları yaptn diye hazırolamı geççez?şimdi bu adam ne deniş?

Adam gelmiş beni bi şey bilmeden atıp tutan biri sanıyor. (büyüklenme üstün görme)

10 küsur senede burada moderatörlük yaptım, buluşmalar düzenledim, yazılar yazdım, çok emek verdim ama gerçekten buraya emekli verenler kaybetti, parazitler ödüllendirildi. (adam diyo ben agayım ben ne dersem o olur-hadi ordan)

Üye olur olmaz özelden bana mesaj atıp lastik tahta soran, hayatında ilk defa o da Sriver Fx kullanıp onu da kontrol edemiyorum diyen tip bir hafta sonra canavar olmuş bana atıp tutuyor.(ben sordum. ama dedim ya seni efendi adam sandım bozuk çıktın. amacım senin ne mal oldğnu göstermekti foruma. yoksa senden iyiyim bilgliyim vs hiiçbir şey yazmadm)

Hayatında ilk profesyonel kombinasyonunu alanlar da iki hafta sonra profesör oluyor millete tavsiye vermeye başlıyor. (diyorki siz tavsiye veremezsiniz. ne zamn nasıl vs tavsiye verileceğini ben bilirim. hey Allah!) yani tavsiyeyi de sizden öğrenecek değiliz? diyor

forum üyeleri kusura bakmasınlar kişisel bişeydi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben geldiğimde forum canlıydı. benden önce daha bir canlıymış. Şimdi yerlerde sürünüyor. Nedeni ne biliyormusun gereksiz yere konu açan tiplerden ve bu tip sorulara cvp yazmaktan bıkan insanlar birer birer ayrıldı.

Şimdi kişisel problemlerini burada başka konularda çocuk gibi laf çarparak yapmamalısın. Bugün tam cvp ekliyecekken sen eklemişsin güzelde yapmışsın ama bunu tavır alarak buraya taşımamalısın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun kurallarını okumayanlar var,konuları okumadan yeni konu açanlar var. Tamam var. Ee bunları düzeltmek sana mı düştü? Kendine düştüğünü düşünüyosun diyelim bunun yöntemi insanları aşağılayarak,dalga geçerek mi olmalı? Sürekli aynı konu açılıyosa rahatsız oluyorsan yöneticiye söyle uyarsın,kapatsın gerekeni YETKİLİ yapsın,sana ne oluyor ki insanları aşağılıyorsun dalga geçiyorsun,ciddi yazmıyorum gibi lafların arkasına sığınma yemez artık Böyle konulara tek cevap yazan sensin rahatsız olanda sensin paradoks var. Yazma birşey kimse yazmasın öyle kalsın adamda kimse cevap yazmayınca konuları aratsın bulsun. Sen bunları yapanlardan rahatsız oluyosun ama bunları yapanlar da senin tavırlarından rahatsız oluyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu hala ona yazdığımı sanıyor.

Şu an girin bakın 2 kayıtlı üye var 30 tane kayıtsız üye Eski konuları google'dan bulmuş okuyor. Ben size değil o okuyanlara yazıyorum.

Bilmeyen bir tip atıp tuttuğu zaman o bilgiden zehirlenen bir dolu kişi oluyor.

Bunda eziklenecek bir durum yok ben uzun süredir oynuyorum, ekipmana da çok meraklıyım, kendim tahtadan bile yaptım/yapıyorum. Doğal olarak yeni başlayandan iyi biliyorum. Bunda şaşıracak eziklenecek bişey yok. Allajın masatenini iyi bilmenin de insana bir üstünlük kattığını da elbet düşünmüyorum. Ama maşallah sizler çok ezikleniyorsunuz. Kibirmiş bilmemneymiş. Elbette siz tavsiye veremezsiniz :) bunda şaşılacak bir şey yok...

Senin gibi tiplere sevimsiz yazdığımı biliyorum kasıtlı yapıyorum. İlgi çeksin de birileri okusun diye.

Beni görünce hazırola geçmeyeceksiniz ama kurallara da uyacaksınız.

Sen önce kuralları okuyup okumadığını, konu açmadan evvel tarama yapıp yapmadığını bi anlat sonra benim sevimsiz laflarını konuşuruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben geldiğimde forum canlıydı. benden önce daha bir canlıymış. Şimdi yerlerde sürünüyor. Nedeni ne biliyormusun gereksiz yere konu açan tiplerden ve bu tip sorulara cvp yazmaktan bıkan insanlar birer birer ayrıldı.

Şimdi kişisel problemlerini burada başka konularda çocuk gibi laf çarparak yapmamalısın. Bugün tam cvp ekliyecekken sen eklemişsin güzelde yapmışsın ama bunu tavır alarak buraya taşımamalısın.

şimdi Bilal bu kişiye birisi birşekilde ders vermeliydi bence. ha gereksiz konu konusunda haklısınız. amacım ***** yarışı diil. yoksa benim mesajlarıma bakarsın öle herkesle dalaşan birisi hiç diilim ama kim olduğunu sen bul!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yav sanane ki kimin ne konusu açtığından şikayetçiysen moderatöre söyle,belki müthiş bilgin vardır belki yoktur konu bu değil konu üslup. Kendine ilgi çekmen bitti de başkasının ilgisini mi çekmeye çalışıyosun :) yazarsa yazsın açsın konusunu boşver ne diyaloğa giriyosun kimsenin kimseyi aşağılamaya çalışmaya hakkı yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunları düzeltmek bana düştü evet. :)

Ben emek verdim benim emek verip yazdığım doğru bilgiyi saçma sapan bi tip iki dakikada berbat ediyor.

Normalde yönetimin yapmadığım lazım ancak yönetim bu işi para karşılığında yapmıyor. Çok zaman ayıramıyorlar.

Moderatörün biri tatilde. Diğeri seneler sonra hafiften batmış durumda ve gene tatilde olabilir. Sahibi Ertan abiyi hepimiz el birliğiyle çoktan baydık. Tufan abinin tonla derdi var( tekrar geçmiş olsun abi dualarımız seninle )

O yüzden evet bana düştü. Forumdan atılırsam sizin gibiler yüzünden atılmak istiyorum.

O saçma sapan şeyler yazanlara uyuzlanmak onları düzeltmez. Forumda kavga çıkarıp dikkat çeker bir de rahatlama sağlar. İtiraf edeyim eğleniyorum. Kavga çıkarsa daha da eğleniyorum. Ne yapayım forumun içine edildi zaten. Ben de hiç değilse böyle rahatlıyorum. Yoksa o insanın düzeleceğini düşünmüyorum. O tiplerin şutlanması lazım ki diğer tipler forum kurallarına uymak gereğinden hissetsin. Yoksa kimse kurallara uymaz.

Avrupada trafik kurallarına uyan burada uymuyor. Mantık aynı.

Şimdi siz de kalkmış bana sen ne karışıyorsın diyorsunuz. Adam bana zarar veriyor tabi karışırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi Bilal bu kişiye birisi birşekilde ders vermeliydi bence. ha gereksiz konu konusunda haklısınız. amacım s.d.k yarışı diil. yoksa benim mesajlarıma bakarsın öle herkesle dalaşan birisi hiç diilim ama kim olduğunu sen bul!

Buldum sen çıktın. Çünkü konu geçmişte kalmışken konunun yeri burası değilken hortlattın şimdi nerelerdeyiz.

Tsubasayı bilenler bilir şimdi sen bilmiyorsun diye yargılayacak değilim. Sonuç olarak forum kirliliği oluşuyor. Gereksiz konular ve cvpsız sorular yığınla gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buldum sen çıktın. Çünkü konu geçmişte kalmışken konunun yeri burası değilken hortlattın şimdi nerelerdeyiz.

Tsubasayı bilenler bilir şimdi sen bilmiyorsun diye yargılayacak değilim. Sonuç olarak forum kirliliği oluşuyor. Gereksiz konular ve cvpsız sorular yığınla gidiyor.

adamın asabını bozarsa insanlar dayanamıyor. bence sen bidaha bak. şöyle genel bak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..