Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rizede Partner...

Misafir

Recommended Posts

slm...forma yeni üye oldum..uzun süredir masa tenisi oynuyorum..rizede yada oraya yakın bi yerlerde antreman yapabileceğim birilerini arıyorum..iyi bi oyuncu sayılırım..karşımdaki kisinin de benimle antrenman yapmaktan zevk alacağına eminim..oyun özelliğim daha çok atak üzerine..primorac carbon tahtaa üzerini sriverfx ve bryce kullanıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm...forma yeni üye oldum..uzun süredir masa tenisi oynuyorum..rizede yada oraya yakın bi yerlerde antreman yapabileceğim birilerini arıyorum..iyi bi oyuncu sayılırım..karşımdaki kisinin de benimle antrenman yapmaktan zevk alacağına eminim..oyun özelliğim daha çok atak üzerine..primorac carbon tahtaa üzerini sriverfx ve bryce kullanıyorum..

Ömer hocayı bulursan sana yardımcı olacaktır.Rize il temsilcisi kendisi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...

selam arkadaşım, siteye yeni üye oldum araştırıken yazını okudum. sen yazalı bayağı olmuş ama yine de istersen tanışalım. ben uzun yıllardır oynuyorum fakat rizede ara vermek zorunda kaldım. lisanlıyım irtibat kurmak istersen turushanovgu@mynet.com dan ulaşabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..