Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi Yer Arıyoruz

Guest haguveli

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar,

ben yeni uye oldum siteye. cocuklugumdan beri aralıklı masatenisi oynarim, is guc biraz ara vermistik.Istanbulda anadolu yakasinda bostanci kadikoy civarında masatenisi oynayacak, uye ile girisi olan, nezih bir yer ariyorum. esim, kuzenler ve arkadaslarla arada ter atmak ve eglenmek istiyoruz. yardimci olursaniz sevinirim,

kendinize iyi davranin, saygilarimla. :thup:

Hakan Guveli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Göztepe sanayi sitesi içindeki Halil Türkkan İlkokulunun spor salonunda FB Veteran masa tenisçileri derneğinde oynayabilirsiniz. Nezih ve çok kalabalık olmayan bir ortam. Ben de orada oynuyorum.

detaylı bilgi için : www.fbvtt.org a bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Göztepe sanayi sitesi içindeki Halil Türkkan İlkokulunun spor salonunda FB Veteran masa tenisçileri derneğinde oynayabilirsiniz. Nezih ve çok kalabalık olmayan bir ortam. Ben de orada oynuyorum.

detaylı bilgi için : www.fbvtt.org a bakabilirsiniz.

Cevabınız için cok tesekkur ederim. Bir yetkiliden mesaj aldim, ariyorum daha ulasamadim.

gunduz verdikleri numaradan telefonu acan olmadi. Sizde arayabilecegim tel no varsa gonderirseniz sevinirim.

Saygilarimla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..