Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çalıştırıcı - Çorlu'da Masa tenisi

Recommended Posts

Merhaba :

Benim ismim Ayhan 2,5 yıldır masa tenisi oynuyorum..Ben bu yazımda kendimle ilgili bir sıkıntımı belirtmek istiyorum.. Şu anda Çorlu'da oturuyorum ve Çorlu'da ne yazık ki benim ileri düzeyde masa tenisi oynayacagım hiç kimse yok yada ben bilmiyorum..Burada masa tenisi sadece 2 veya 3 tane cafede var :( .. Ben profesyonel olarak çalışmakdaha fazla daha fazla şey ogrenmek bu işi gerçekten yapmak istiyorum..Burada bu işi yapmam imkansız gibi birsey gercekten zor yani. Eger bana yardımcı olursanız veya olabilirseniz cok sevinirim.. Simdilik hepiniz hoşcakalın byeeeee..

Ayhan Elkut

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Ayhan

Forumda sıkıntını dile getirmişsin ve üst düzey oyuncu olmadığından veya bilmediğinden yakınmışsın. Sana bu konuda müjde vereyim Çorlu'da üst düzey olmasada resmi liglerde mücadele edebilecek bir kaç tane oyuncu mevcut.

Ben kendim 3 yıldır oynuyorum ve bu oyunu seven herkese kapımız açık. Kendini ilerletmen ve masa tenisin temel kavramlarıyla oynamak istiyorsan benimle irtibata geçebilirsin.

Adım Hakan KILIÇ

Tel İş : 0282 686 35 13

Cep : 0542 304 82 05

Senden haber bekliyorum

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 4 years later...
merhaab.bende çorluda oturuyorum.5 yıldır masa tenisi oynuyorum.13 yaşındayım.oynamak isteyen abilerim olursa oynayabiliriz.Şimdiden teşekkür ederim.mail adresim emrebaglar@hotmail.com

emre oynamak isterim ;): sen Çorlu'da nerede masa tenisi oynuyorsun .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
benimde oynayacak hiç arkadaşım yok...oynamak isteyenle oynaya biliriz..

amatörüm ama :) söyliyim....

tades1981@hotmail.com

selam ben de çorlu da partner ve yer arıyorum oynamak isterim

05054106607

ismeto@gmail.com

ismet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..