Jump to content
Masatenisi.org Forum

Video Linkleri?

Guest harun-W_ANG

Recommended Posts

Arkadasar bu baslik altinda masatenisi maçlarini veren sitelerin isimlerini toplayalim. Böylelikle birçok arkadas da buradam faydalanir. Mümkünse kesintisiz maçlarin tamamini veren siteler. :dans::thup::bonus:

Merhaba Harun.Benim bildiğim ve tüm 2004-2005 olimpiyatlarının videolarının tamamını indirdiğim ayrıca en iyi sayılarında olduğu ve şu anda elimde 3 DVD lik olan bir arşiv olmasını sağlayan sitenin adresini veriyorum.Siteye girdikten sonra Visuell linkine tıklayın göreceksiniz.Bu arada seninle aynı tahtayı kullanıyoruz.Umarım memnunsundur.Ben gayet memnunum.Şimdide bu tahtaya Sriver G2 FX Max lastik yapıştırmayı düşünüyorum.Bilmem nasıl olur.Denemek lazım.

Sizlere güzel bir masa tenisi DVD arşivi yapmanız için öneriyorum.Buraya Tıklayınız!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Size yeterli olabilecek bir site.Bu forumda daha önce verildi fakat ben yine linkini atayım...

http://mytabletennis.net istediğiniz maçı video forumuna yazdığınız zaman site linklerini veriyolar.

Uyarı:Genellikle httt://megaupload.com sitesinden veriyorlar ki bu site mahkeme kararıyla yasaklandı.Bu yüzden değişik yöntemler kullanarak videoyu indirmeniz gerekecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..