Jump to content
Masatenisi.org Forum

Belgelerle Geldim

swan

Recommended Posts

Gelsin Tabiii Gelen baştacımızdır..

Not: Umur bey E 5 üzerinden herhangibir durakdan 16C (pendik yönüne giden) ile aynı (UGETAM) durağa kadar gelirseniz sizi de alıruk..

Yada Onur beylerle Haberleşip Onlar 3 kişi iseler Onların geliş saatlerinde yaklaşık 10:45 civarı Bostancı yada pendik istikametindeki biryer de olabilirsiniz yoldanda aluruk :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dersaneden sonra gelme imkanım var banada yol tarifi verirmisiniz

no kararlılık, annesi izin vermeyen adamı istemezuk

ps safa: aklında ne var bolumune yazdıgın "kargoda hayırlısıyla bir gelseydi..." cumlesindeki "da" ayrı yazılır. demekki senin masa tenisinden cok dersaneye ihtiyacın var. yuru bakiim dersaneyeee...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

no kararlılık, annesi izin vermeyen adamı istemezuk

ps safa: aklında ne var bolumune yazdıgın "kargoda hayırlısıyla bir gelseydi..." cumlesindeki "da" ayrı yazılır. demekki senin masa tenisinden cok dersaneye ihtiyacın var. yuru bakiim dersaneyeee...

ahhahahaah :D annem dersane vakiti olduğu için istemedi gelmemi ama bunu kaçıramam, bende konuştum dersaneden sonra ne istiyosan yap dedi (tabi bu foruma uyarlanmış cümledir) :whistle: biraz geç olsada ordayım inşallah.

bu arada bölüm tercihim bu yönde olsa haklısınız diyebilirdim onur bey :D

yine bu arada :D onur abi yapıştırıcını getirme imkanın varmı acep benim malzemeler geldide bi yapıştırıp bi deniyelim kareteleri :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Safa kafileyi kaçırıp yinede gelmek istersen:

Kadıköye gel oradan 16C otobüsüyle UGETAM durağına kadar gel (kadıköyden yaklaşık 1 saat sürer) oradan seni alırız.

çok teşekkür ediyorum rıdvan abi ben size ordan ulaşmak için bir telefon numarası rica edebilirmiyim özelden vs.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada bölüm tercihim bu yönde olsa haklısınız diyebilirdim onur bey :D

demek hic turkce yapmadan sınav kazanabiliyorsunuz safa bey. o zaman dersane de gereksizmis ya neyse...

annenden izin kagıdı isterim yoksa aynen geri donersin. acık ve net ifade edeyim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..