Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kütahya'da Masa Tenisi...

Guest ..mutu..

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb..

Forumda sanırım Kütahya'dan kimse yok..Masa tenisinde partner bulmak zaten zor,hele birde Kütahya olunca.

Bildiğim kadarıyla herhangi bir kulüp de yok. :uzgun:

Kütahya'da Gökhan ( Kunta ) olması lazım, eski izmirspor oyuncusu ( 80'li yıllar)

En son orada öğretmenlik yaptığını duymuştum, hala orada olabilir mi ? :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kütahya da oynayan birileri olması lazım , çünkü her yıl federasyonun ve milli eğitim in ortak faaliyetlerinden birisi mutlaka orada yapılıyo . geçen yıl yanlış hatırlamıyosam orta okullar maçları orada yapıldı, bu sene de ilkokullar maçları oradaydı. iligilenen birileri varki faaliyetler oraya veriliyo diye düşünüyorum. gsim den araştırırsanız mutlaka birilerini bulacağınıza inanıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Yazın Kütahya dayım. Temmuz başı gibi. Çankırıda öğretmenlik yapıyorum ben. Ama orada kimler var bilmiyorum. Orada her sene mutlaka ferdi turnuva düzenliyorlar. Araştır bence.

Evet hocam bu pazar valilik kupası var.Bu arada yazın bende Kütahya'da olucam,yaz okulu için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
Evet hocam bu pazar valilik kupası var.Bu arada yazın bende Kütahya'da olucam,yaz okulu için.

mutu mesajını yeni gördüm. yaklaşık 2 ay oldu kütahya'ya taşındım. eğer hala kütahyadaysan buluşabiliriz. yada dumlupınar spor salonunda mehmet yılmazı görürsen sana mutlaka yardımcı olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
Kütahyaya geleli 6 ay oldu ama fakulte dışında bir yer bulamadık. benim gibi oynamaya hevesli 2 arkadaşım daha var..orta dereceli sayılırız..Oynamak eğitmek isteyen varsa haber eyleyin.. oynayalım üstadlar...ama çok iyi oyun beklemeyesiniz...

merhaba eğer müsait olursanız oynayalım ama ben askerim bu oyunun aşığı olduğum içinde oynamak istiyorum sadece hafta sonları çarşıya çıkma fırsatım oluyo eğer sizde oynamak isterseniz emaille haberleşelim haftaya cumartesi çarşıya çıkabilirim sanırım......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..