Jump to content
Masatenisi.org Forum

1 Mayısta Forumdaşlarla Bir Aradaydık.

Rıdvan

Recommended Posts

Swan kardeş sen isimleri istemişsin Rıdvan kardeşimde iyi niyetle yazmış ama sen ne yapmışsın ?

Resimleri kullanarak bizi dede dövücüler olarak lanse etmişsin yani sağ gösterip sol vurmuşsun :))))

Olsun sen bizim salona gelince Onur dostumuzun dediği üzere antrenman ile kapatırız bu olayı :))

sonra eve nasıl gidersiniz bilmiyorum artıkın :))))

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Swan kardeş sen isimleri istemişsin Rıdvan kardeşimde iyi niyetle yazmış ama sen ne yapmışsın ?

Resimleri kullanarak bizi dede dövücüler olarak lanse etmişsin yani sağ gösterip sol vurmuşsun :))))

Olsun sen bizim salona gelince Onur dostumuzun dediği üzere antrenman ile kapatırız bu olayı :))

Swan a otomatik portakalı - matematik mandalinayı gösterecem ben, gelsin hele :))

Dede farzedecem kendisini :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abiler yalnız programın saati nedir çok erken saat olmasa iyi olurdu çunku benim o gun dersanem var 12:30 da falan çıkıyorum tam bi kesinleştirip yazarsak çok makbule geçer

Havaalanından uğurlayacağım bir yolcum var onun bilet saatini bilmiyorum.

Bilet saatini öğrenip, Onurla saati karalaştırıp seni haberdar ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ehueuhe belgeler için malzeme gerekiyodu aklıma bu hinlik geldi :D

saat 10 süper! zaman anca yetecek doya doya antrenman yapalım öğleden sonraya kalırsak yalan olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ehueuhe belgeler için malzeme gerekiyodu aklıma bu hinlik geldi :D

saat 10 süper! zaman anca yetecek doya doya antrenman yapalım öğleden sonraya kalırsak yalan olur

Sana hinliği gösterecem dostum göstermekle de kalmayacak video ya kaydedip yayınlayacam ehueheheheh

Salon gece 10 a kadar açık vakit sıkıntısı yok ama erken gelmeniz bence de daha güzel olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumdaşlarla bir arada olmakla ilgili konuşuyoruz bence sorun yok :whistle:

1 Mayıs'ta Emekçiler Pendik'te masa tenisi platformunda buluştu.

biraz geç oldu.çünkü 1 mayısta kastamonudan yola çıkmıştım ve dönüş yolunda da dayımı ziyaret edince 9 gün geçti.döndükten sonra da yoğun yüzme-koşu-fitness a verdim.aslında ayrı bir konu açıp ziyareti yazacaktım ama rıdvan bey açmış zaten.

pendikte gerçekten kendi halinde ama güzel antrenman yapan güzel bir grup var.grubun içinde bir tane uzun pütür oyuncusu ağabey,üst düzey ofansif bir oyuncu ikinci ağabey,özellikle blok tarzı (kenta matsudira) oynayan kadir bey, birkaç tane 20 yaş altı genç kan ve tabii ki rıdvan bey vardı.gerçekten çok güzel bir ortam kurmuşlar. önemli oyun tarzlarının hepsinin antrenmanlarını yapıyorlar.şayet oyununuzu geliştirmek istiyorsanız ve istanbulun gebze sınırına gidebilecek durumunuz varsa (yani asya yakasında kadıköy-maltepe tarafılarındaysanız) gidin derim.mekanın müdavimleri kendilerini aşmış kişiler ve sizle antrenman yapacaklarına eminim.yeni başlayanlar için de yine eminim ki çok yardımcı olacaklardır.çünkü kar amaçlı değil,gönül verdikleri için oradalar.

mekana vardığımda akşam 7 olmuştu ve 7 saattir araba sürüyordum.alel acele üstümü değiştirirken rıdvan beyle biraz muhabbet ettik.eşim de bizim 3.5 aylık bebekle yarı antrenman+maçı seyretti.tabii onları bekletmemek için yine aceleden oynamak zorunda kaldım.oradan da avrupa yakasında başakşehir tarafına,kayınvalidelere geçecektik.bir de bebek olunca durmuyor tahmin edersiniz.

rıdvan bey sonradan emek verip öğrenmiş biri olarak,gerçekten iyi bir oyuncu.bilen bilir, 30 undan sonra sportif konularda birşeylere kendini adayıp hakkını vererek öğrenmek türkiyede öyle kolay birşey değil.(şimdi birileri çıkıp "oooo,ben şu kadar şeyi biliyorum,ben elitim,öncüyüm" diyebilir.ama genelde bunu diyenleri işin başında bakıyorum,fosss). rıdvan bey sigarayı bırakıp,5-10 kg verse çabukluğunu ve kuvvette devamlılığını arttırır ve üst düzey lig oyuncusu haline de gelebilir.bir de haftada 2 gün antrenman yaptığını söylemişti.yine bilen bilir;hafta iki günle kendinizi geliştirmeniz zor.en az haftada 4 gün ve 2 şer saatler belli bir kaliteyi yakalayabilirsiniz. ama rıdvan bey bir şekilde kendini aşmış.

maçtan sonra beraber ben kahve,rıdvan beyler de kahve ve sigara içtik, hatıra fotoğrafı çektirdik.istanbula her gelişimde de en az bir kez uğrayıp hem muhabbet hem de antrenman yapmayı düşünüyorum.

maç mı ne oldu?güzel bir antrenman ortamında bunun hakkını vererek çalışan bir oyuncu ile,bu sporu 3ncü(hatta 4ncü) sporu olarak yapan birisinin maçında skor 4-0 oluyor. bir an için şu linkteki duruma düşücem sandım :shock: .allahtan rıdvan bey üstüme gelmedi fazla. :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=KW8JfO595ME

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 Mayıs'ta Emekçiler Pendik'te masa tenisi platformunda buluştu.

biraz geç oldu.çünkü 1 mayısta kastamonudan yola çıkmıştım ve dönüş yolunda da dayımı ziyaret edince 9 gün geçti.döndükten sonra da yoğun yüzme-koşu-fitness a verdim.aslında ayrı bir konu açıp ziyareti yazacaktım ama rıdvan bey açmış zaten.

pendikte gerçekten kendi halinde ama güzel antrenman yapan güzel bir grup var.grubun içinde bir tane uzun pütür oyuncusu ağabey,üst düzey ofansif bir oyuncu ikinci ağabey,özellikle blok tarzı (kenta matsudira) oynayan kadir bey, birkaç tane 20 yaş altı genç kan ve tabii ki rıdvan bey vardı.gerçekten çok güzel bir ortam kurmuşlar. önemli oyun tarzlarının hepsinin antrenmanlarını yapıyorlar.şayet oyununuzu geliştirmek istiyorsanız ve istanbulun gebze sınırına gidebilecek durumunuz varsa (yani asya yakasında kadıköy-maltepe tarafılarındaysanız) gidin derim.mekanın müdavimleri kendilerini aşmış kişiler ve sizle antrenman yapacaklarına eminim.yeni başlayanlar için de yine eminim ki çok yardımcı olacaklardır.çünkü kar amaçlı değil,gönül verdikleri için oradalar.

mekana vardığımda akşam 7 olmuştu ve 7 saattir araba sürüyordum.alel acele üstümü değiştirirken rıdvan beyle biraz muhabbet ettik.eşim de bizim 3.5 aylık bebekle yarı antrenman+maçı seyretti.tabii onları bekletmemek için yine aceleden oynamak zorunda kaldım.oradan da avrupa yakasında başakşehir tarafına,kayınvalidelere geçecektik.bir de bebek olunca durmuyor tahmin edersiniz.

rıdvan bey sonradan emek verip öğrenmiş biri olarak,gerçekten iyi bir oyuncu.bilen bilir, 30 undan sonra sportif konularda birşeylere kendini adayıp hakkını vererek öğrenmek türkiyede öyle kolay birşey değil.(şimdi birileri çıkıp "oooo,ben şu kadar şeyi biliyorum,ben elitim,öncüyüm" diyebilir.ama genelde bunu diyenleri işin başında bakıyorum,fosss). rıdvan bey sigarayı bırakıp,5-10 kg verse çabukluğunu ve kuvvette devamlılığını arttırır ve üst düzey lig oyuncusu haline de gelebilir.bir de haftada 2 gün antrenman yaptığını söylemişti.yine bilen bilir;hafta iki günle kendinizi geliştirmeniz zor.en az haftada 4 gün ve 2 şer saatler belli bir kaliteyi yakalayabilirsiniz. ama rıdvan bey bir şekilde kendini aşmış.

maçtan sonra beraber ben kahve,rıdvan beyler de kahve ve sigara içtik, hatıra fotoğrafı çektirdik.istanbula her gelişimde de en az bir kez uğrayıp hem muhabbet hem de antrenman yapmayı düşünüyorum.

maç mı ne oldu?güzel bir antrenman ortamında bunun hakkını vererek çalışan bir oyuncu ile,bu sporu 3ncü(hatta 4ncü) sporu olarak yapan birisinin maçında skor 4-0 oluyor. bir an için şu linkteki duruma düşücem sandım :shock: .allahtan rıdvan bey üstüme gelmedi fazla. :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=KW8JfO595ME

Kıymetli fikir ve yorumlarınız için tüm salon müdavimleri ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum Fatih bey.

Bizlerde sizinle tanışıp vakit geçirmekten, oynamaktan çok keyif aldık.

Her zaman yine bekleriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

safacım sen madem şu desto f3 leri beğenmiyosun yanında getir hafta sonu ben alabilirim onları

safacım sen madem şu desto f3 leri beğenmiyosun yanında getir hafta sonu ben alabilirim onları

sevancım sende şu bademcikli şey pardon bademyağlı lastiklerini getirde bir bakalım nasıl olmuş :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Çok istiyorum kardeşim ama şartlara bağlı bu yaz kardeşimin nişanı, düğünü var samsun zor gibi bu yaz :uzgun:

Samsundamı buluşuyorsunuz bana yakın katılabiliirim hocam, hep beraber sohbet ederdik.

Sayın galip

Forumumuzun her sene yaz aylarında geleneksel forum buluşması olur.Bu sene 11. cisi olacak sanırım.

Bizimkisi forum buluşması gibi değil de kendi aramızda.

Biz istanbulda kendi aramızda buluşup oynuyoruz.

Bilal bey başta olmak üzere Samsun ekibindeki dostlarımla da samsuna yolum düştükçe buluşup güzel vakit geçiriyoruz.

Oynayacak kişi partner veya oynacak yer arıyorsanız;

http://www.masatenisi.org/forums/forum/6-oynayacak-yer-partner-arayanlar/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın galip

Forumumuzun her sene yaz aylarında geleneksel forum buluşması olur.Bu sene 11. cisi olacak sanırım.

Bizimkisi forum buluşması gibi değil de kendi aramızda.

Biz istanbulda kendi aramızda buluşup oynuyoruz.

Bilal bey başta olmak üzere Samsun ekibindeki dostlarımla da samsuna yolum düştükçe buluşup güzel vakit geçiriyoruz.

Oynayacak kişi partner veya oynacak yer arıyorsanız;

http://www.masatenisi.org/forums/forum/6-oynayacak-yer-partner-arayanlar/

Eyv kısmet artık buralardayız nasıl olsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..