Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Maçları

Recommended Posts

terfi ligi 3-4 haziran boluda biz d.s.i konya olarak geleceğiz,,,terfilere cok sıkı hazırlandık ...herkes muhtemelen iiyi hazırlanmıştır ...cunku yılda bir deffa oluyor mac ...bizim takım da şu oyuncular var ;

1-muammer çokyürür

2-mustafa başoluk

3-zeki avşar

4-sinan gul herke se şimdiden başarılar ___________

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

terfi ligi 3-4 haziran boluda biz d.s.i konya olarak geleceğiz,,,terfilere cok sıkı hazırlandık ...herkes muhtemelen iiyi hazırlanmıştır ...cunku yılda bir deffa oluyor mac ...bizim takım da şu oyuncular var ;

1-muammer çokyürür

2-mustafa başoluk

3-zeki avşar

Konya kim tutar sizi.Terfilerde başarılar dilerim.Umarım çıkarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1-muammer çokyürür

2-mustafa başoluk

3-zeki avşar

Bizde Hava Gücü olarak İZMİR'den katılacağız. Geçensene denedik olmadı.İlk 10'u kılpayı kaçırdık 2.lige giremedik. Bu sene şansımızı yine deneyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Konya DSİ yi destekliyorum.Çünkü takımdaki oyuncular çok kaliteli.Hatta o kadar kaliteli ki Konya DSİ nin terfiden 2.lige değil , direk olarak 1. lige çıkartılmaları lazım.Bildiğim kadarıyla 1.ligden Gamateksi 3-0 yenmişler bu da kalitelerini gösterir.Keşke şansımız olsada bir hazırlık maçı yapabilsek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oncelikle tufan abiye ve burak a tesekkurler ...gamateksi buyukle r grup musabakasında yendi k ,..

3-1 yendi k ve sadece bizim 3,adam verdi bence o takımda kalite olarak sadece savaş teke var oburleri fos cunku ben demir aliyle yaptım ve 3-0 yendim ve ozgurle yaptım onuda 3-0 yendim beni tanıyan arkada

şlar bilirler... inş terfi de guzel maclar cıkartıp ... ust liglere doğru tırmanmayı hedefliyoruz ...terfilerde herkese başarılar ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oncelikle tufan abiye ve burak a tesekkurler ...gamateksi buyukle r grup musabakasında yendi k ,..

3-1 yendi k ve sadece bizim 3,adam verdi bence o takımda kalite olarak sadece savaş teke var oburleri fos cunku ben demir aliyle yaptım ve 3-0 yendim ve ozgurle yaptım onuda 3-0 yendim beni tanıyan arkada

şlar bilirler... inş terfi de guzel maclar cıkartıp ... ust liglere doğru tırmanmayı hedefliyoruz ...terfilerde herkese başarılar ....

Sizi tebrik ederim. Fakat diğer sporcu arkadaşlar için kullandığın "fos" tabirini hoş karşılamadım. Neticede bir sporcu oyun olarak değişik seviyelerde olabilir fakat böyle bir yakıştırma hoş değil diye düşünüyorum. Orada oyun olarak düşük gördüğünüz Özgür bizim takımdaki eski milli takım oyuncusu Tayfun Erbil'i yendi. Yıllardan beri bu camiada masa tenisi oynayan ve Süper Lige çıkmış bir takımın oyuncusu olarak senin oyun seviyen ne düzeyde ve seni tanımıyorum fakat Özgür olsun, Demir Ali olsun bence iyi oyuncular. Neticede masa tenisi bu, kimin oyununun kime tutacağı belli olmaz. Terfilerde size başarılar, işiniz çok zor olacak çok iyi takımlar var.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oncelikle sozlerime ozur dileyerek başlayım gercekten o kelime yakışıksız olmuş...

bizim tek dezavantajımız konyalı olmamızdı...bu ozgur de demirde izmirli oldukları icin veya bu istanbul bursa ankarada olabilir

olabilir buradak i oyuncular ve antrenorleri daima federasyona yakın oldukları icin buradaki oyuncuların milli takım a alınması vede bazı balkanlarda vede acık turnovalarda felan oynaması daha kolaydır bu bir gercektir kimse inkar edemez .. vede normaldir cunku gecmis yıllara baktığımızda hep bu şehirler ipi goğüslemişlerdı r ...

.senin beni tanımamanin sebebi bu...4-5-6-7 yıl oncesi miniklere,yıldızlara,genclere baksan yapıspor konya hep derece yapmıştır ??? yani ben sizin nereli olduğunuzu bilmiyorum ama biraz araştırma yapsanız benim ismimi gorursunuz

tayfun abiyi herkes bilir bir maca bakarak bu yargıya varmak mumkun değil sizde diyorsnunuzz...bir maclık performans bir şey gostermez ben ozgurle vede demirle cok mac yaptım liglerde olsun en iyi on ikilerde olsun ben sana en iyi on ikileri soyleyi m o zaman mersinde yapılıyordu 5 sene once heralde yaanlış hatırlamıyorsam benim o zaman yıldızlığımın son senesiydi ve beni gencler en iyi on ikilere cağırmışlardı ve ben orda 4,olmuştum vede her zaman yendigim oyunculara yenilerek onlarda n bir tanesini yenseydim 1, olacaktım dusunun ozaman atalay ekici vardı huseyi n gazi vardı demir al i vardı yine izmirden kenan vardı

yani ozetle diyeceğim şu bizim tek dezavantajımız konyalı olmamız vede bir dezavantajımız savaş tekeyi konyada tutamamamızdır bununda neden olduğun u yarın acıklayacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maze !

Özgür ve Demirali konusundaki yorumlarını ben de hiç beğenmedim.

İstersen senin de kimlere yenildiğini de yaz, o zaman bizler de senin kimler karşısında "fos" olduğunu hep beraber öğrenelim, ne dersin...

Sana da başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunu anlatmamın sebebi konyada masa tenisi nasıl zorlu bir surecten gectiğini size aktarmak ve bu zorluortamda nasıl başarılar alındı ğını biraz anlatmaktır...vede bizim tanınmama

sebebimizi bir nevi acıklamaktadır....

konyada bence masa tenisininin turkiye capına acılması medaş tek meramla olmuştur cunku konya masa tenisi tarıhını o kadar biliyorum 93 de başladım masa tenisine __

o zamanlar beni masa tenisine başlatan sinan gül du ...o devrelerde medaş tek meram spor liige cıkmak icin terfilere gidip geliyordu o zamanlar takımda

1-taner ozgur

2-savaş teke

3-celal abi

4-sinan gül vardı ....biz masa tenisine başladığımız sırada savaş abi ufak tefek bizimle ilgileniyordu ...vede cok iyi sporcuların elinden tuttu ...bunlar arasında fatih karbi,,,erhan donek ...ben (muammer cokyurur),,,mustafa başoluk vard ı ...biz asıl gelişmemiz i savaş abiye borcluyuz ...

taner abiyi turkiyede herkes tanır heralde şu an kendisi (zmirde ve masa tenisini biraktı ama terfilerde

oynacakmış...muğlasporda)haberiniz olsun ))))

3-4 yıl gectikten sonra bizim miniklik donemlerinde vey a yıldızlık donemlerimizde fatı h karbi ve erhan donekgil turkiye capında dereceler yaptılar ve fatıh karbi genc miillli olmuştur ...o zamanda ondan sonra bizler yetistik ve dereeceler yaptık yıldızlığımızın son senesine kadar ...savaş abi bizleri calıştırırken o sıralarda bizim salonda yapısporun antrenoru vardı ve savaş abiyi salonda istemedi sen burda cocukları calıştıramazsin dedi vede savaş abi o gun bugundur konya masa tenisi salonun a ayağını atmadı ...antremanlarını hep selcuk univ.kammpusunde yaptı ...savaş teke bizim salonda kalsaydı ve şu an hala konyada olsaydı biz super ligde raha t bir sekilde oynardık yani bizim antrenor sıkıntımız vardı ...yani savaş teke nin salonda istenmemesinin sebebi yapıspor antrenorunun işinin elinden alınacağ ı korkusuydu ...bu yüsden savaş teke konyada kalmadi ve okulunu bitirince tayını cıktı ve muşa gitti ve masa tenisi konyada bir duraklam a donemine girdi

şimdi b u yazıyı okuyan bunla ne alakası var diycek ama cok alakası var ...cunku ___konyada bir antrenor sıkıntısı var di ve bu bir bakıma cozulmuştu 2-3 yıllığına ve işi bilmeyenler vede bilmediğinide bilmeyenler yuzunde n masa tenisi konyada duraklama donemine girmiştir ....bizim tanınmamızın bir sebebide antrenor oyuncu ve antreman eksiğidir ...cunku biz antremanlı olsa k o zamanlar coğu istanbul oyuncusun u yenerdik...bunu anlatmamın sebebi konyada masa tenisi nasıl bir surec gecirmiş on a bir değinmekti ????

aklım a geldikce yazmaya calışacağım haksızlıklar vede cıkar catışması anlatıldıkca ortaya cıkacaktır____

beni turkiyede bitiren istanbul buyuksehirde n gencay ve fenerbahceden berk olmuştur bu oyunculara yenildikten sonra zaten masa tenisinden soğudum ...bunlar 4-5 yıl oncesine ait maclardan bahsediyorum,,,,başka benim buutun yenildiklerim beni fazla yıpratmamıştır???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın alı maze 'fos' dedıgı kısılerden özur dıledı.sız maze senın nekadar fos oldugunu gorelım yazmıssınız maze özur dıleyerek hatasını kabul ettı pekı sız özur dıleyecekmısnız? konyayı masatenısı camıası bılır fatıh karbıyı savas tekeyı onlardan sonra gelen muammer ı mustafayı zekıyı bılırler.sızın bılmemenız o sızın masatensıyle yakından ılgılendıgınızı gosterır.ben maze ın dedıklerıne katılıyorum ızmır ıstanbul ankara ve bursaya dıger sehırlerden daha cok destek verıldıgı ıcın mıllı takıma gırebılıyorlar.mıllı takıma gıren oyunculraı yensek bıle bızı yada hakedenı mıllı takıma almazlar neden dıye sorarsanız onu mıllı takım antrenorune sorun? saygılarımla.... mumuy terfı maclarında basarılar tugay gul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın alı maze 'fos' dedıgı kısılerden özur dıledı.sız maze senın nekadar fos oldugunu gorelım yazmıssınız maze özur dıleyerek hatasını kabul ettı pekı sız özur dıleyecekmısnız? konyayı masatenısı camıası bılır fatıh karbıyı savas tekeyı onlardan sonra gelen muammer ı mustafayı zekıyı bılırler.sızın bılmemenız o sızın masatensıyle yakından ılgılendıgınızı gosterır.ben maze ın dedıklerıne katılıyorum ızmır ıstanbul ankara ve bursaya dıger sehırlerden daha cok destek verıldıgı ıcın mıllı takıma gırebılıyorlar.mıllı takıma gıren oyunculraı yensek bıle bızı yada hakedenı mıllı takıma almazlar neden dıye sorarsanız onu mıllı takım antrenorune sorun? saygılarımla.... mumuy terfı maclarında basarılar tugay gul

Tugay Merhaba !

Öncelikle bu konuyu uzun uzun tartışma ortamına çekmek niyetinde değilim.

Ben sadece Maze'in tavrına tepki koydum , bunu da İzmir'li olduğum için değil Özgür ve Demirali'yi tanıdığım ve çok az da olsa ikisiyle de oynadığım ve oyun seviyelerinin "fos" olmadığını bildiğim için yaptım.

Benim örnek almaya çalıştığım "sana yapılmasını istemediğin bir şeyi sen de başkalarına yapma" felsefesi.

Ve bu felsefeyi Maze'e de hatırlatmak istedim.

Ayrıca ben Konya'yı biliyorum ya da bilmiyorum diye de bir şey de yazmadım. Milli takım için ise hiç yorum yapmadım. :acaba:

Son olarak bizler burada bir aile gibiyiz (en azından ben öyle hissediyorum) eğer Maze'i kırdıysam ben özür dilemekten çekinmem,Özür dilerim....

( Terfilerin de bu kadar heyecanlı olacağı belli oluyor) :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm.maze in kof kelimesi evet hic hos olmamis.sonucta hatasini anlamis ve ozur dilemis.ama diger dediklerinede katilmamak icten degil.ben maze in dedigi oyuncularin hepsini cok iyi taniyorum.hepsiyle izmir kurumlar musabakalarinda oynadim hatta ayni takimda oynadigim zamanlarda oldu.celal ben ve ozgur bir sezon boyunca ayni takimda oynadik.evet ozgurun oyunu bir gunu diger gunune asla uymuyo.kusadasinda yapilan superlige cikma maclarinin b grubu eleme maclarinda (1. ve 2. ligin kaldirildigi seneydi)bizim 3 0 yendigimiz soke belediye spora 3 2 yenilmislerdi.sadece demir ali mac aldi.soyle soyleyeyim.masatenisinde gununde olmak cok onemli.izmirde yapilan musabakalarda ilk gun cok sacma bir mac verip ertesi gun finalde celali 3 1 yendigim gunleri hatirliyorum(celali taniyorsunuz umarim).yani gununde degilsen olmuyo.maze milli takima sadece belli bir kac ilden oyuncu alinmasi konusunda soylediklerine katiliyorum.gamateks in superlige cikma konusunda da antalya spor la ayni kaderi paylasacaklarina inaniyorum.takimda savasta olsa diger takimlar cok saglam. ayrica terfilerew gidecek olan takimlara simdiden basarilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında ben bu başlığı terfiye gelen arkadaşları öğrenmek için yazmıştım ama konu başka yönlere saptı.Gerçi tartışmak doğru yolu bulmak için geçerli bir yöntemdir.Bu arada terfiye gelecek arkadaşlardan takımlarını ve oyuncularını bekliyorum.Gerçi benim bonservis olayı biraz sarpa sardı ama kaderin ne cilveler yapacağı belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse fazla uzatmaya gerek yok bence ...ama gerceklerin , bilinmeyenlerin ,gizli kalanların , hepsinin acığa cıkartılması şart buda tartışma ortamıyla olur bence herkes istediği yorumu yapabilir...serbesttir ben sadece masa tenisinde neler in olduğun u nelerin bitttiğini yazmaya calışan birisiyim bildiğim kadarıyla;;; bundan sonrada yazmaya devam edeceğim herkese başarılar .................

bende bekliyorum kimlerin gelceğini istanbuldan akpınar gelecekmiş heralde oyle bir soylenti var bilgisi olan varmı ___

cinlinin kendisi vede yanında ozkan ve miniklerden selim oynayacakmış heralde ....

muğlaspordan taner abi de var dikkat etmek lazım ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

<_<<_< merhaba alı fuat benım amacımda konuyu baska yerlere cekmek degıl sıze karsı saygısızlık yaptıysam özur dılerım amacım sadece bazı seylerı söylemektı.herekse terfı maclarında herkese basarılar dılerım bende seneye 1.ligı bırakıp 2.ligde oynayabılrım.....
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani ligler o kadar kalite kazandı ki ha 2. lig ha 1. lig neredeyse aynı.Ama her kim olursa olsun eğer kendini geliştirmek , göstermek istiyorsa kesinlikle ligde oynamalı.Onun için her kim olursa olsun kendine ligde oynayan bir kulüp bulsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Neden derseniz Forumumuzda bir aile olduğumuzun örneğini çok güzel vermişsiniz yazılarınızla.Öncelikle Muammer hatanı kabul edip özür dilemen büyük olgunluk.

Mehmet sen zaten süper bir kişiliksin sende Muammere gereken uyarı ve sonrasında güzel temennilerini yollaman çok büyük incelik.

Diğer arkadaşlar özellikle Ali Fuat sanada teşekkür ederim.Yapılan yorumlara ne kadar açık olunduğu ve hatasını anlayıp özür dileyen bir üyemizin üstüne gitmek yerine anlayış gösterme büyüklüğü gösterdiğiniz için.

Yıllardır forumda yapılan bazı yorumların bu şekilde olmasını çok isterdim.Bundan sonra bu yazışmalarınızı sizin sayenizde örnek olarak vereceğim.

Muammer ben çok iyi bir masatenisci olmasamda benimde bi Konya geçmişim oldu.Sinan abin ve Recep çok iyi bilir.Konya masatenisinde elinden geleni yapıyor.88-90 senelerinde zaten aynı ligde oynadık.Baya dolmuşsun ancak sana tavsiyem daha sakin olman.Ben ve diğer üyelelerimiz seni anlıyoruz.Ancak Konya gibi madur durumda çok şehirden arkadaşlarımız var.

Neyse arkadaşlar hepinize tekrar teşekkürler.Bu olgunluğunuzu Forumda yapılan tüm yorumlarda bekliyorum. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..