Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wtttc Tokyo Yaklaşıyor

swan

Recommended Posts

bence son 2-3 yılın en üst seviye masa tenisi karşılaşmaları kapıya dayandı. Fan Z öyle bir yükseldi ki dünya 3. sü oldu. çocuk neredeyse her turnuvada final oynayıp ya 1. ya 2. oldu son bir yıldır. WTTTC yi kazanmayı herşeyden çok istiyor.

Ma long omuz sakatlığı ile son turnuvadan çekilmişti büyük ihtimalle onun da hesabı bu yöndeydi. Bu WTTTC yi alacak favori isim bence o. Son 18 nisan maçlarında eski tahtasına döndü gözümden kaçmadı sayın seyirciler. (hurricane long 3) hata yapıp sayı kaybetmek istemiyor demek ki. Ayrıca eski formuna neredeyse tamamen dönmüş durumda (tek eksiği hala fazla hata yapıyor)

Zhang jike kariyeri boyunca en iyi oyununu sergilerken 2013 mayıs - haziran sonundan itibaren sebebini anlamadığım bir düşüşe geçti bu düşüş dünya sıralamasında 5. olmasına sebep oldu. Ochtarov'un altında şu an. Ancak formu son 3 aydır hızlı bir şekilde yükseliyor. Diğer ilginç bir not xu xin - ma long kankalık ve dayanışma ortamına 1 seneye yakın bir süredir zhang jike'de katıldı. ezeli rekabet çok güzel bir dostlukla sonuçlandı.

Xu Xin rölantide, formunda birazcık düşüş var ama belli olmaz, turnuvalarda bambaşka bir adam oluveriyor.

İşin özeti turnuvada çin ezip geçecek, çin dünya rekabetinin yanısıra çin takımında Fan Z. ve üç silahşörler çekişmeşine da şahit olacağız. japonya ev sahibi olmanın avantajını kullanabilir (bir ihtimal) ve derece alabilir. Bu ihtimal zayıf ama

Avrupa oyuncularına methanet diliyorum.

Tahminim

1.2.3.4 lük çinin

1. ma long

turnuva başladığında oyuncuların ilk maçlarını gördüğümde daha doğru tahminlerde bulunabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rakkas geldi meydane

al basma ak gerdaneee

aa muzik bolumu degilmis burası yanlıs yere yazmısım...

efenim soyle de bir ekleme yapayım japonya yı pek favori gormemissiniz ama dima vs mituzani macını agzımızın suyu aka aka izledik e takım arkadaslarının da hepsi cekik gozlu sonucta. ben il 4 u zorlayacaklarını hatta finali dusunuyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zhou yu 17 den 13 e yükselmiş en son mizuntaniyi yenmişti. .

geçenlerde 2014 dünya sıralamasında ilk 10 un çin olacağı kehanetinde bulunmuştum ama görünüşe göre 9 çinli oyuncu var onu hesaba katmamışım neyse lafımdan dönmüyorum :)

dima düşer çin çok feci geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya sayın swan takımları incelemediniz sanırım cin cok kotu bir takım yapmıs.

wang hao, xu xin, z jike, ma long, fan zhendong diye takım mı olurmus yahu, bildigin keko takımı.

bunlar takım oyunu oynamayı beceremezler almanlar disiplinli 442 takım oyunları ile islerini bitirir. benden soylemesi...

(ek bilgi olarak vereyim bayan takımından da bir halt olmaz. ding ning, liu shiwen, xiaoxia, chen meng ve zhu yuling ile anca nal toplarlar arkadan.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wang hao galiba liu Gpliang' ın tahtına oturacak hım hım diye izliyodu maçları denemelerde oynamadı.

bu arada 10 sıraya yerleşecek adam da belli oldu bence Liang jingkun şu an 101. sırada ama yükselişi feci bir hızda sürüyor

http://www.ittfranking.com/cgi-bin/ttplayer.cgi?number=119588〈=0&format=summary. (bu senenin sonunda ilk ona gir oğlum.. koş oğlum.. kooooş)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mizutani şimdi ne dedikodu yapıyodur ha. "yok abi iki çekiyorum yanımda bir maç alan yok. Kişikawa çıkmış yok efendim ben defans görünce canavar kesilirim yok alayına çekerim falan diye diye yazdırdı kendini 2. Adam diye, geldi iki yedi iyi mi... Bizim tıfıl da 1-1olunca tırstı mı sana? Set arasında Abi elim titriyor diyo bana. andropulus mu neyse hayatımda duymadığım adama verdi mi bu? Neyse çıktım 2-2yaptım, yok abi son maç 3-0 tertemiz geçti kreanga. Bizim hoca zaten şaşırmış. Bir onu yazıyor bir bunu. Ula ne geçen turnuva kadroda olmayan takımın en yaşlısını 2. Adam yazıyosan yemişim senin hocalığını. Yaz oraya koki niwayı. Yaz 3. Adam olarak bizim defans shianoyu. Ha? yok sarı shiano değil okinawalı kara shiano... Hiç değilse top atıyor abi defans adam.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koki niwa ve shiano masato japonyanın en beğendiğim oyuncuları. hatta shiano sinir bozacak derecede iyi. mizutaniyi araplar satın alsın japonyanın önü açılsın

oha şişkoyu oynatmışlar kişikawa kim diyorum bende. nerden hortlamış da takıma girmiş yine o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koki niwa ve shiano masato japonyanın en beğendiğim oyuncuları. hatta shiano sinir bozacak derecede iyi. mizutaniyi araplar satın alsın japonyanın önü açılsın

oha şişkoyu oynatmışlar kişikawa kim diyorum bende. nerden hortlamış da takıma girmiş yine o

takım hocası ile saki alemi doğru olabilir sevanım,

bence mizutani iyi iş yapar, araplar kishikawa'yı satın alsınlar - uzaklara götürsünler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sayfadan takip edebilirsin.

Not:Google otomatik çeviri özelliğinden faydalanarak sayfada yazılı olanları daha rahat anlıyabilirsin.

http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2278&category=WTTC

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..