Jump to content
Masatenisi.org Forum

11. Forum Buluşması

Recommended Posts

Katılımcı Listesi

01- Tufan Yalçın

02- Bora Dileri

03- Bilal Olgun

04- Murat Ayabaktı (mhcvx90av)

05- Kemal Ceyhan

06- Erkan Arslan

07- Veli Günaydın

08- Okan Küçük

09- Leyla Aysan

10- Ahmet Gürbüz (Enduro)

11- Ramazan Yıldız (tridimit)

12- Sevan Amiroğlu (swan)

13- Alican Söylemez (alican)

14- Harun Coşkun

15- Rıdvan Yıldız

16- Muhammet Günay

17- Bülent Uzun

18- Uğur Yalçın

19- Turushan Övgü

20- Çağan Dağıstan

21- Errahim Taşkıran

22- Adem Güneşoğlu

23- Muhammed06

24- Necati Kösedağ

25- Dinğ

26- Safa Gence (safa51)

27- zaloqlu_08

28- Volkan İyisu

29- İshak Pala

30- Adem Onursal

31- Şaban Sucu

32- Fuat Şen

33- Erdinç Halbutoğulları (takefiree)

34- Rıfat Ak

38- Mustafa Akyüz

39- Barış Uzun

40- Ogün Uzun

41- Erol Yılmaz

42- İsmail Ayar

43- Bilal Atar

44- Aytekin Akdeniz

45- Nurettin Akyüz

46- Orhun Beşir

47- Onur Elbeyli

48- İbrahim Uzun

49- Alparslan Güler

50- Vahap Güler

51- Osman Yılmaz

52- Oğuzhan Yılmaz

53- Yusuf Yılmaz

Kırmızı (8) > Mavi (14) > Yeşil (31)

ERKAN DELİKTAŞ YEŞİL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar; forum buluşması yaklaşıyor bu vesile ile iletişim kurabileceğimiz artvinli (il temsilcisi v.b.) bir arkadaş numarasını verirse onunla görüşelim yer ayırtmayla ilgili .

Ayrıca tişört beden M

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben size artvin masa tenisiil temsilçisi ümit aksunu telefonunu veriyim 05355804220 aksi durumda bende ümit hoçamıza elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıçam ben bilal atar 05363447247 bildiğim kadarıyla öğrençi yutlarında yeterinçe yerimiz olaçak fakat hangisini ayarladığını bilmiyorum yurt organizasyonu ümit hoçam düzenliçeğine eminim ayrı etten otellerde mevçut tabi isteyene

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11. Forum Buluşması

Tarih : 15-16-17 Ağustos 2014

Yer : Artvin

* 15 Ağustos cuma sabahı saat 10'da Batum gezisi düzenlenecektir.

* C.tesi sabahı turnuvamız başlayacaktır.

* C.tesi gecesi akşam yemeği organizasyonu olacaktır.

* Batum'dan yabancı sporcuların katılımı olacaktır.

* Yurt ve öğretmenevi konusuyla ilgili hocamız görüşmelerini sürdürmektedir.

* Buluşmaya katılmak isteyenler aşağıdaki listeye isimlerini yazdırabilir.

Not : Buluşmanın organizatörü, Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi Ümit Aksu hocamızdır. Ben sadece gönüllü olarak destek oluyor, forum üzerinde liste tutup bilgilendirme yapıyorum.

arkadaşlar bu ayın 5 de il temsilçimiz ümit hoçam kalmak için hangi yurdun müsait olduğunu açıklayaçak kalmak için ayrı etten öğretmen evindede 30 kişilik kontenjanının olduğunu bu gün söyledi bana sizler sadeçe yutta ve öğretmen evinde veya otelde kalmak isteyen arkadaşlar bir liste vermemiz lazım kim nerde ve kaç kişi talep nereyi ediyor onu bir kere belirlememiz lazım normalde yer sıkıntısı olmuçak zaten DİKKAT BU KONU ÖNEMLİ ARKADAŞLAR ÇUMA GÜNÜ OLAN GÜRÇİSTAN GEZİSİ İÇİN GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZIN KAÇ KİŞİ OLDUĞUNU BELİRLEMEMİZ GEREK BU AYIN 8 NE KADAR GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIN TALEPTE BULUNMALARI İLANEN DUYRULUR GELENLER İÇİN YANINDA OLMASI GEREKEN SADEÇE NUFUS ÇÜZDANI YETER BİRDE GÜRÇİSTANA GİRİŞ ÜÇRETLİDİR 15 TL KİŞİ BAŞI ORADA 1 KİŞİNİN TOPLAM HARÇAMASI 50 TL OLAÇAK TABİ İSTEYEN DAHA FAZLA HARÇIYABİLİR EN AZ 50 TL NİZ GİDER ÜMİT HOÇAM SİZLERDEN GELEÇEL OLAN TALEBİ BEKLEMEKTEDİR ARKADAŞLAR ÜMİT AKSU ÇEP. 0535 580 42 20

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu ayın 5 de il temsilçimiz ümit hoçam kalmak için hangi yurdun müsait olduğunu açıklayaçak kalmak için ayrı etten öğretmen evindede 30 kişilik kontenjanının olduğunu bu gün söyledi bana sizler sadeçe yutta ve öğretmen evinde veya otelde kalmak isteyen arkadaşlar bir liste vermemiz lazım kim nerde ve kaç kişi talep nereyi ediyor onu bir kere belirlememiz lazım normalde yer sıkıntısı olmuçak zaten DİKKAT BU KONU ÖNEMLİ ARKADAŞLAR ÇUMA GÜNÜ OLAN GÜRÇİSTAN GEZİSİ İÇİN GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZIN KAÇ KİŞİ OLDUĞUNU BELİRLEMEMİZ GEREK BU AYIN 8 NE KADAR GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIN TALEPTE BULUNMALARI İLANEN DUYRULUR GELENLER İÇİN YANINDA OLMASI GEREKEN SADEÇE NUFUS ÇÜZDANI YETER BİRDE GÜRÇİSTANA GİRİŞ ÜÇRETLİDİR 15 TL KİŞİ BAŞI ORADA 1 KİŞİNİN TOPLAM HARÇAMASI 50 TL OLAÇAK TABİ İSTEYEN DAHA FAZLA HARÇIYABİLİR EN AZ 50 TL NİZ GİDER ÜMİT HOÇAM SİZLERDEN GELEÇEL OLAN TALEBİ BEKLEMEKTEDİR ARKADAŞLAR ÜMİT AKSU ÇEP. 0535 580 42 20

Merhaba Artvinli,Ümit bey ile telefonla görüştüm ben. Tokat' tan biz 5 kişi (Murat AYABAKTI, Erkan ARSLAN, Kemal CEYHAN, Veli GÜNAYDIN ve Hakan ATAKLI) geleceğiz ve Cuma günü yapılacak olan Gürcistan gezisine katılmak için kendi aracımızla orada bulunacağız. Yurtta kalacağız

mhcvx90av tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Artvinli,Ümit bey ile telefonla görüştüm ben. Tokat' tan biz 4 kişi (Murat AYABAKTI, Erkan ARSLAN, Kemal CEYHAN ve Veli GÜNAYDIN) geleceğiz ve Cuma günü yapılacak olan Gürcistan gezisine katılmak için kendi aracımızla orada bulunacağız. Kalacak yer konusunu ise Ümit bey fiyatları netleştirince bilahare yazarım.

ilginiz için sağolun hoçam tekrar görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Artvinli,Ümit bey ile telefonla görüştüm ben. Tokat' tan biz 4 kişi (Murat AYABAKTI, Erkan ARSLAN, Kemal CEYHAN ve Veli GÜNAYDIN) geleceğiz ve Cuma günü yapılacak olan Gürcistan gezisine katılmak için kendi aracımızla orada bulunacağız. Kalacak yer konusunu ise Ümit bey fiyatları netleştirince bilahare yazarım.

orhan altay hoçamda sizin oralardan değilmi gelmiçekmi foruma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..